Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.

Броненакладки

Броненакладки дверні (вони ж - захисні протектори) - різновид дверної фурнітури, що захищає циліндр замка від злому. По суті, це пластини або фігурні вироби з високоміцних металів або сплавів, які монтуються із зовнішнього боку дверей на механізм самого замку або полотні дверей, істотно ускладнюючи фізичний доступ до блоку замку і циліндра. Підходять для циліндрових і сувальдних замків, бувають врізними і накладними. Можуть встановлюватися на металеві та дерев'яні двері; на основний і додатковий замок. Можуть, але використовуються набагато рідше, ніж того хотілося б.

Чому купити броненакладки дверні - це не «бажано», а «обов'язково»?

Тому що правило «проти лому немає прийому» ще ніхто не відміняв. Сучасні виробники роблять замки з найміцніших металів. З серцевинами на мільйон можливих комбінацій, приділяючи особливу увагу саме секретності циліндрів. До них - надійний циліндровий замок. Але все це не має сенсу, якщо цю саму серцевину можна банально вибити або висвердлити. Причому швидше, ніж ви можете собі уявити.

Броненакладки на двері - просте і очевидне рішення цієї проблеми:


  • в більшості, вони не дуже дорогі і доступні основній масі покупців;
  • вони бувають врізними і накладними - якщо під час монтажу замка протектор так і не був встановлений, його можна встановити пізніше;
  • підходять не тільки для рідних замків - часто дверні броненакладки одного бренду можна використовувати для замків інших виробників. Це особливо актуально, якщо бюджет не дозволяє вибрати замок з високим рівнем секретності, але потрібен не мінімальний рівень захисту. Або запірний механізм був встановлений досить давно, коли не було можливості броненакладки купити разом з ним.
  • на дверях високих класів захисту необхідно встановлювати врізні броненакладки на корпус замку.

Броненакладки на двері більш функціональні, ніж може здатися

В першу чергу вони захищають циліндр замку від висвердлювання або пошкодження окремих його сегментів, що згодом може привести до забивання або перелому. Рівень захисту досить високий: будь-які протектори витримують свердління, захоплення, злом, спроби захоплення. Врізні моделі можуть забезпечити максимальний захист - вони складаються з двох частин і встановлюються усередині дверей з кріпленням до корпусу замку.

Причому захищають вони навіть дистанційно - зломщики, бачачи броненакладки дверні, можуть свідомо відмовитися від злому, передбачаючи можливі труднощі: висвердлити такий замок складно, процес буде супроводжуватися тривалим шумом. Якщо броненакладка використовується з нерідним замком, при спробі злому вона може збити зломщика з пантелику. Приємний бонус - замки з броненакладками рідше ламаються, тому що краще захищені від вологи та бруду.

Допоможемо вибрати і купити броненакладки на двері

Все вищевикладене відмінно відомо консультантам нашого магазину "Хауслок" - якщо ви купуєте у нас замок, з імовірністю в 99,9% ви отримаєте рекомендацію до нього купити дверні броненакладки, якщо вони не йдуть в комплекті. Як ви вже розумієте, це не спроба нажитися - нам не байдужа ваша безпека, а така невелика і відносно недорога деталь, як броненакладка, в рази підвищує рівень секретності замикаючого механізму.

Наші фахівці зроблять все можливе, щоб підібрати броненакладки на двері для вашого замку: у нас представлені вироби провідних світових виробників замків і фурнітури, якість яких підтверджена сертифікатами, нашими випробуваннями і авторитетом бренду.


Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)