Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.

Про нас

Наша компанія представляє на ринку України замки і запірну фурнітуру провідних світових виробників продукції даного напрямку безпеки.


Ми були однією з перших компаній в Україні, що додали до свого асортименту врізні і накладні замки для металевих і армо-броньованих дверей нового покоління (з посиленими ригелями замикання і вдосконаленими секретами ключів).

Продукція професійного рівня

Mottura, Garda, Azzi Fausto, Cipierre - це далеко не повний перелік брендів, чию продукцію позиціонують і обслуговують фахівці компанії "Хауслок". Починаючи з 2001 року, ми організували постачання в Україну вузьконаправленного сегменту замків, комплектуючих і ригельних механізмів для виробників сейфів, сховищ і депозитаріїв. В даний час в переліку товарів для виробництва банківського обладнання ми пропонуємо замки і захисні механізми компаній Kaba Mauer (Німеччина), Stuv (Німеччина), La Gard (США), Euro-Locks (Великобританія), CISA (Італія), Mottura (Італія) .

Cертифіковані лок-майстри

В системі конфіденційності, виконання різних консультативних і практичних робіт фахівці нашої компанії, пройшли спецперевірку і реєстрацію в державних органах, які здійснюють нагляд за цим напрямком діяльності. Співробітники компанії є чинними членами української Lock - майстер федерації.

Професійна підготовка майстрів дозволяє нам надавати послуги з аварійного відкриття сейфів, металевих дверей, депозитних чарунків і замків практично будь-якої складності, як маніпулятивним, так і силовим способом розкриття. Збереження зовнішнього вигляду продукту або товару - головна прерогатива в даній роботі наших фахівців!

Більше, ніж просто продаж

Важливим напрямком діяльності фірми стало співробітництво з компаніями, які займаються системами контролю доступу з інсталяцією різного роду обладнання та виконавчих механізмів. Лідером цього напряму безсумнівно є електромеханічні замки CISA.

Крім прямої консультації і продажу продукції наші фахівці проводять сервісне обслуговування та гарантійний ремонт з визначенням можливого ресурсу експлуатації замку.

Потенціал інженерно-конструкторського складу дозволяє вирішувати і реалізовувати продукцію під самі неординарні вимоги і побажання наших клієнтів. Конфіденційність і можливість використання різних комбінацій замкової групи замикання (ключових, кодово-механічних та електронних замків) дають нашим клієнтам впевненість у декларованому рівні надійності, секретності і взломостійкости продукції.

Якість без меж

Компанія "Хауслок" має розширену мережу партнерів по території України. Практично в кожному обласному центрі ми маємо представника, здатного прийняти замовлення, надати консультацію, організувати доставку обраного вами замку, сейфу, металоконструкції або будь-якого іншого виду продукції для забезпечення захисту вашого майна, матеріальних цінностей: в квартирах, офісах і інших місцях.