Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.

ВаЗа

Загальні запитання

На даний момент у зв'язку з пандемією COVID-19 ми змушені були закрити наші пункти самовивозу. Територіально наші склади знаходяться на території Києва.

В середньому час доставки товару займає від 1 до 3-х днів з моменту замовлення.

Зв'яжіться з нами по телефону, електронній пошті або формі зворотнього зв'язку і ми спробуємо вирішити проблему з вашим замовленням.

Телефон: +38063 118 38 38

Viber: +38063 118 38 38

Telegram: @HouseLock

E-mail: info@houselock.com.ua

Форма зворотнього зв'язку


На будь-який товар придбаний в нашому магазині діє гарантія, ми полагодимо / замінимо ваш товар або повернемо гроші.

Для того щоб змінити ваше замовлення зв'яжіться з нами за спеціальною формою зворотного зв'язку або наступними контактами:

Телефон: +38063 118 38 38

Viber: +38063 118 38 38

Telegram: @HouseLock

E-mail: info@houselock.com.ua

Форма зворотнього зв'язку

Ви можете повернути товар кур'єрською службою "Нова Пошта" протягом 14 днів з моменту покупки. Товар можна повернути, тільки якщо є чек або накладна до товару і він в належному стані:

  • без механічних пошкоджень;
  • повністю укомплектований;
  • з усіма збереженими ярликами і заводської маркуванням.

Вартість послуг кур'єрської служби оплачує відправник. Оголошена вартість товару повинна бути рівною ціною у видатковій накладній або чеку.

На даний момент у нас недоступна послуга самовивозу товару. Але ви можете оформити доставку зручною для вас кур'єрською службою:

  • Нова Пошта
  • Укрпошта
  • Justin
  • Автолюкс
  • Delivery

Запитання по замкам

Картка містить спеціальний код за яким можна виготовити дублікат ключа, тобто можна принести картку від циліндра без самого ключа і виготовити за нею ключ дублікат.

Провідні виробники такі як CISA, Mottura, Abus комплектують свої кращі циліндри карткою, в цьому випадку зробити копію ключа без пред'явлення картки практично не можливо. Виготовити дублікат ключа деяких моделей можливо тільки на заводі виробника.

Важливою перевагою електромеханічних замків - є перш за все - зручність експлуатації. Немає необхідності носити не зовсім зручний сувальдний ключ.

Його цілком замінить: картка, брелок, транспондер, додаток на мобільному телефоні або біометрика. Крім цього, існують спеціальні системи електромеханічних замків, що дозволяють керувати процесом віддаленого доступу, і здійснювати блокування дверей приміщень в цілому.

У більшості випадків ці замки мають додаткову можливість аварійного механічного відкриття, в разі проблем з подачею електроживлення.

При виборі електромеханічного або механічного замка необхідно зрозуміти переваги і недоліки кожного виду.

Почнемо з моделей електромеханічних замків. Даний тип є остаточним, що приводить в фізичне виконання, всієї існуючої системи контролю доступу на вашому об'єкті. Головна перевага - це можливість віддаленого керівництва відкриттям і закриттям замку. У нічний або небажаний час ці замки можуть закриватися звичайним механічним ключем.

Механічні замки, при всіх їх видах і різноманітності відрізняються перш за все нижчою ціною, відсутністю додаткового живлення, надійністю в роботі. Але слід зазначити, що робота будь-якого механічного замка пов'язана з прямим контактом користувача. Ресурс експлуатації механічного замка зазвичай на порядок вище в порівнянні з електромеханічним.

В результаті клієнт сам вибирає комфорт експлуатації з віддаленим приводом електромеханічних замків або надійність і високий ресурс при використанні звичайних механічних замків.

Для більш поглибленого розуміння відповіді "з чого зроблений замок?" необхідно зупинитися на класичній моделі замкового механізму сувальдного або циліндрового типу.

Як і в старі часи, найчастіше основні частини замку виконані зі сталі і її сплавів. В окремих випадках при використанні замків в різних агресивних умовах (морських, хімічно активних, вологонасичених) механізми замків виготовляють зі сплавів кольорових металів. За схемою основних складових замку розрізняють насамперед сам корпус замку і кріпильну торцеву планку до нього.

У корпусі знаходитися основний механізм (тобто секрет замка) а також найчастіше привід додаткової засувки і замикаючі ригеля різної конструкції.

Питання риторичне і кожен власник визначає його самостійно, хоча є певні рекомендації фахівців. Практично кожен другий користувач при фразі "кількість замків на дверях" згадує кадри з кінофільму "Діамантова рука" де відкриття дверей досі залишається шедевром світової кіноіндустрії. І так, кількість замків, багато клієнтів схиляються до ствердження "Чим більше замків, тим краще", але ця відповідь не зовсім коректна, адже часом один хороший секретний механізм може замінити 2-3 умовних дешевих замків на дверях.

Найчастіше Лок-майстри рекомендують мати на дверях різні системи замикання, тобто поєднати циліндрові і сувальдні секрети в одному корпусі, або встановити 2 роздільних. Не зайвим на дверях буде і нічний замок-засувка з замиканням тільки з внутрішньої сторони.

Замок як будь-який механічний пристрій обов'язково вимагає певного обслуговування, при виникненні перших симптомів його некоректної роботи.

Необхідно розуміти що механізм замка повинен спокійно працювати без зайвих зусиль і силових впливів на ключ. Перевірку правильно проводити при відкритих дверях. Таким чином ми виключаємо проблему затирання замикаючих ригелів. В процесі експлуатації замку можливе вироблення в елементах механізму що труться. Крім цього через отвір личини замку згодом потрапляє достатня кількість пилу, який осідає всередині - утрамбовується і заважає безперебійній роботі механізму в цілому.

Професійні Лок-майстри переконливо рекомендують проводити профілактичний огляд і чистку замкових механізмів хоча б 1 раз протягом 5 років. Це дозволить вам уберегтися від небажаної проблеми заклинювання і поломки замка дверей.

Додатковий захист замків стає обов'язковою операцією в роботі Лок-майстра при встановленні замку на дверях. І нам необхідно розуміти всю глибину питання. Справа в тому, що в даний момент усе частіше зловмисники, що б не втрачати час і не маючи часом достатньої кваліфікації, використовують акумуляторний електроінструмент. Погодьтеся, адже іноді простіше і швидше зробити 2-3 отвори шуруповертом ніж 20-30 хвилин сидіти перед замком підбираючи код. При цьому навіть звук роботи шуруповерту не викличе у сусідів підозр при масових ремонтах сьогодні.

Адже в більшості випадків виробники замків приділяють головну увагу: секретності замку, надійності замикаючого ригеля, безтактності роботи вузла засувки і не передбачають варіант вандального знищення певних частин механізму з подальшим відкриттям замку в цілому. Хоча треба відзначити, що зазвичай провідні компанії до своїх замків випускають частину захисної фурнітури в тому числі і для захисту корпусу замку від висвердлювання, захист ригеля від перепилу. Фахівці з відкриття і ремонту замків стверджують що встановлення таких захистів сьогодні обов'язкове!

Особливу увагу необхідно приділити захисту циліндрових механізмів. Адже крім захисту самого секрету за допомогою різного роду броненакладок необхідно так само захистити корпус замку. Дуже часто такий захист встановлюють самі виробники дверей, безпосередньо на виробництві. Але клієнтові краще все ж таки загострити увагу і вимагати встановлення такого захисту. У сейфах та іншій банківській продукції використовують зазвичай більш серйозні варіанти захисту. Там де дозволяє товщина дверного полотна, встановлюють спеціальні твердосплавні пластини приварені під кутом, дуже часто при певному класі сейфа перед замком ставиться гартоване скло з закріпленими до нього через страхувальні троси відстрілюючими ригелями. У будь-якому варіанті для досягнення певного рівня безпеки - захист корпусу замку - обов'язковий!

Давайте більш детально розглянемо два типи замків, найбільш поширених в наші дні. Це сувальдні замки і циліндрові механізми.

За правом найбільш старою класичною моделлю замку є - сувальдний механізм. Принцип його роботи заснований на виборі пластин "сувальд" з певним кодуванням, що знаходяться всередині корпусу замку і нарізним, з таким самим  кодуванням, ключем. При чому ключі можуть бути як однобородочні так і двох двухбородочні, при збігу коду пластин ключ починає зрушувати ригеля рамки змінюючи зуби кодових елементів. Основна перевага сувальдних замків полягає в простоті конструкції, надійності роботи і великому терміні можливої ​​експлуатації замку. Сучасні сувальдні замки за рахунок різного роду модернізацій і збільшення секретності механізмів знайшли гідне застосування. Вони використовуються як на звичайних хвіртках, дверях так і на дверях банківських сейфів і сховищ. Головна перевага - це безпека в роботі.

Більш сучасними вважаються циліндрові замки. Їх принцип заснований на використанні певного механізму куди, як привід руху замикаючого ригеля так і самого секрету замка, вставляється спеціальна циліндрична вставка (секрет). За рахунок малого розміру ключа і більш досконалої конструкції циліндра - даний тип замків на сьогоднішній день вважається більш секретним, хоча з певними умовами. Справа в тому, що сам циліндр досить вразливий до різних вандальних методів і вимагає обов'язкового додаткового захисту. Адже основне його завдання створення певної секретності. Зазвичай захист циліндра здійснюють спеціальні броненакладки, що перешкоджають прямому контакту з циліндром. Таким чином, маючи більш високий рівень секретності циліндрові механізми вимагають додаткового захисту, що відповідно позначається на ціну виробу в цілому. У той же час при необхідності зміни ключа користувача, достатньо просто змінити циліндр при цьому сам механізм залишається. Висока секретність, малий розмір ключа - основні переваги циліндрових механізмів.

Краб (крабова система, крабовий замок) - це умовна назва замикаючої системи з ригелями. Правильніше за все його називати замок краб в тому випадку коли ригеля мають крюкообразну форму, яка перешкоджає віджиманню дверного полотна. Прийнято вважати систему замикання дверей в декількох точках крабовою системою.

Багато точкова система замикання - має на увазі зачинення дверей в декількох місцях. Найчастіше використовується один замковий механізм і два девіатора приєднаних на вертикальній тязі до замку. Таким чином при замиканні замку, тяги приводять в дію ригеля девіаторів. Відповідно багато точкове замикання перешкоджає віджиманню дверей, вивертанню кутів і значно ускладнює відкриття силовим методом.

Девіатором називають додаткові механічні пристрої, що виконують замикання в одній або двох площинах за допомогою висувних ригелів. Привід девіатора зазвичай здійснюється через тяги, що йдуть безпосередньо від замку. Девіатор зазвичай встановлюють в кутах дверного полотна, перешкоджаючи насамперед віджиму цього місця конструкціі. Існують девіатори 1-2 спрямованої дії, з різною кількістю замикаючих ригелів. За встановленням розрізняють: врізні, з наявністю лицевої монтажної планки і внутрішні, з монтажем всередині полотна двері. Правильний монтаж девіатора проводиться безпосередньо при виготовленні дверей у виробника. Наявність девіатора значно збільшує стійкість полотна до взлому.

Останні 8-10 років на нашому ринку представлені різні моделі замків-невидимок. Їх популярність обумовлена ​​бажанням клієнтів додатково збільшити безпеку і секретність як вже існуючих так і ново замовлених дверей на своїх об'єктах.

Так що ж називають замком невидимкою? Щоб значно не заглиблюватися в конструкційні особливості цих замків зупинимося на наступному: замок невидимка, зазвичай магнітного або електричного принципу дії, відстрілюючий ригель якого встановлюється всередині полотна дверей і найголовніше, не має розпізнавальних знаків, тобто ні личини ні скважини зовні дверей. Таким чином, підійшовши до дверей, виявити, що на ній встановлений замок невидимка практично неможливо. Тим більше, що замок зазвичай встановлюють на будь-якій висоті дверного полотна.

Ригель - це замикаючий елемент замку або системи в цілому. Необхідно розуміти, що саме ригель приймає основне навантаження при силовому примусовому відкитті замку дверей. Відповідно, найчастіше ригеля виконані зі сталі або інших твердосплавних матеріалів.

Залежно від конструкції замка розрізняють круглі, плоскі, овальні форми ригелів. Залежно від діаметра або площі перетину, ригеля витримують різні навантаження до взлому. Міцність ригеля забезпечує неможливість вандального проникнення за допомогою лому і іншого інструменту зловмисника. В сучасних замках при діаметрі 18 мм ригеля витримують зусилля до 2-х тонн до взлому.

Вибір габаритних розмірів замку пов'язаний безпосередньо з монтажними розмірами ниші, куди він буде встановлюватися. Відповідно одним з головних показників є товщина корпусу замку якщо ми говоримо про врізні модифікації замків, плюс необхідно враховувати лінійний розмір виходу замикаючого ригеля. Залежно від зовнішніх розмірів корпусу замку змінюється і діаметр або поперечний переріз замикаючого ригеля, що безпосередньо пов'язано зі стійкістю вашого вироби до злому, тобто занадто тонкі ригеля не витримають силового навантаження при несанкціонованому відкритті.

Але все ж таки вибір типу і правильного розміру вашого замку краще довіряти професійному Лок-майстру, який заздалегідь може передбачити особливості монтажу в вашому виробі.

Основною або спірно головною перевагою замку-невидимки перед класичним механічним замком є ​​скритність його монтажу.

Практично у будь-якого механічного замка, професійному Лок-майстру легко прочитати розташування замикаючих ригелів і наявність засувки. За скважиною або личиною майстер заздалегідь передбачає конструкцію замка, а часом навіть модель і виробника.

Інша справа замок невидимка, перш за все треба бути точно впевненим, що він встановлений на дверях і ще спробувати його виявити, так як замок-невидимка розташований всередині дверного полотна і зовні ніяких скважин, личин не встановлюється. Але замок невидимка це перш за все відстрілюючий ригель і використовують його як додатковий замикаючий елемент, підвищуючи стійкість до злому дверей в цілому.

При виборі електрозамку необхідно розуміти, що ви вибираєте виконавчий механізм включений в загальну систему контролю доступу.

При виборі, насамперед, варто враховувати конструктивні розміри хвіртки або дверей, де буде встановлений замок. Вага ваших дверей яка буде впливати на роботу електрозащіпки вашого замку. Естетичний вигляд розташування вашого замку на двері за способом монтажу врізного або накладного. Ну і звичайно функціональність роботи, можливість вільного виходу, блокування кнопкою управління, замикання ключем в нічний або небажаний час.

У зв'язку з вищепереліченим на ринку представлені електрозамки: для хвірток; посилені, для металевих дверей; для металопластикових та алюмінієвих конструкцій; для дерев'яних полотен. Після цього визначення вже на місці фахівець підбере оптимальну модель електрозамку для установки на ваш виріб.