Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.

Електромеханічні замки

Електромеханічні замки у вільному продажі з'явилися відносно недавно. Хороша новина - вони надійні, стійкі до злому, універсальні. Їх застосування дозволяє говорити про реальні гарантії безпеки. Погана новина - електромеханічні замки складно влаштовані, вимагають професійного монтажу. Істотно відрізняються конструкційно, припускають використання різних способів відкривання або одночасного комбінування різних методів в межах одного пристрою. Купити електромеханічні замки в найближчому будівельному магазині не вийде - доведеться шукати профільний магазин з оригінальним товаром і ліцензією на монтаж, обслуговування, ремонт таких виробів. Це завдання ви вже вирішили, відвідавши інтернет-магазин House Of Locks.

Електромеханічний замок: короткий лікнеп


Електромеханічний замок працює так само, як і механічний - є ригель, який відмикає або замикає двері. Основна відмінність в тому, що ригель приводиться в дію не тільки механічно (за допомогою ключа), а й автоматично, шляхом впливу на електропривід (електромагніт або електродвигун). Виходить багатоступенева система захисту, стійка до зовнішніх пошкоджень. Купити електромеханічний замок можна для будь-якої системи контролю та управління доступом, незалежно від типу і призначення.

Замикаючі механізми такого типу доречні в житловому будинку, квартирі, магазині, школі, лікарні, фінансовій установі. Також їх можна використовувати для в'їзних воріт. Особливу популярність в даний час отримав електромеханічний замок на хвіртку, що забезпечує зручність і безпеку знаходження власника на своїй території.

Електромеханічні замки: труднощі вибору

Вище перераховані допустимі сфери застосування електромеханічних замків. Вони підходять для об'єктів з різними рівнями секретності. Квартира і банк несумірні за цим параметром - в першому випадку рівень секретності може варіюватися, а в другому він максимальний. Для них необхідні різні замки. Основна складність полягає в тому, що вибрати підходящий складно.

Відносна новизна електромеханічних замків не скасовує їх різноманітності. Вироби відрізняються за типом приводу - він може бути моторним і соленоїдним. Для відкривання зовні можуть використовуватися різні інструменти: стандартний або магнітний ключ, пульт дистанційного керування, пластикова карта, брелок, клавіатура та ін. Є відмінності в способі монтажу і розташування, призначення (деякі моделі підходять для внутрішніх дверей і використовуються на об'єктах підвищеної секретності), поведінці механізму при відсутності напруги. Режими роботи замка теж можуть бути різними: одні завжди працюють в одному режимі, режим інших регулюється в залежності від часу доби.

Ви знаєте, електромеханічний замок з якими параметрами підійде вам? Ми знаємо точно!
І допоможемо його знайти

Консультанти магазину "Хауслок" блискуче орієнтується в асортименті: знають, чим відрізняються вироби, для яких умов використання призначені, їх переваги та особливості. Вони точно запропонують краще рішення. Від вас потрібна лише базова інформація і очікування по бюджету покупки.


Просто купити електромеханічний замок недостатньо: критично важливо, щоб його встановлювали і налаштовували фахівці. Занадто складно влаштовані ці механізми: проста помилка під час монтажу може стати причиною неправильної роботи. Ми не залишаємо вас один-на-один з таким непростим завданням: самостійно встановлюємо придбані у нас вироби з гарантією на роботу і можливістю подальшого обслуговування.


Показано з 1 по 15 із 23 (2 сторінок)