Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.

Останні Статті

04.07.2024
Механічні замки були і є фундаментальним елементом системи безпеки. ..
Від класики до новітніх технологій: найпопулярніші механічні замки 2024 року
04.07.2024
Замок, здається, – не складний елемент, яким ми користуємось у нашом..
Поради експертів: з чого почати при виборі замку

Housе Of Locks: гарантований захист замість ілюзії надійності

Згідно з офіційною статистикою МВС за останні 10 років, щороку в Україні відбувається понад 200 тисяч квартирних крадіжок. Знаєте, що об'єднує потерпілих? Більшість з них були впевнені, що звичайні механічні замки з найближчого будівельного магазину забезпечать їм 100% захист. Так, це саме ті недорогі китайські замки, які, згідно з експертизою, відкриваються від 2 до 5 хвилин за допомогою звичайного слюсарного інструменту або примітивної відмички. Цей процес не завжди супроводжується сильним шумом - ви можете навіть не прокинутися, коли сторонні проникнуть в ваше житло.

Що робити, щоб захиститися?


По-перше, купувати замки не в господарсько-будівельних, а в спеціалізованих магазинах, де продаються не китайський no-name, а сучасні вироби з високим рівнем захисту. По-друге, купити механічні замки з підвищеною стійкістю до злому і різними блокуваннями. Для забезпечення контролю доступу використовувати електромеханічні замки на дверях, воротах і хвіртках. Якщо замок вже був встановлений раніше, поліпшити його захист допоможуть броненакладки різного класу стійкості до взлому. Також не варто нехтувати можливістю отримати консультацію досвідченого фахівця: його специфічні знання допоможуть побачити проблеми в безпеці там, де ви їх пропустили.

Housе Of Locks - одна з найстаріших (після ребрендингу) компаній в Україні, що займаються продажем замків, замикаючої фурнітури та інших товарів цієї галузі безпеки. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати все необхідне для будь-яких стаціонарних захисних конструкцій:

  • ручки дверні з посиленим пружинним механізмом;
  • фурнітуру - комплекти ключів, бронепластини, накладки і відповідні планки;
  • механічні замки - врізні, накладні моделі для металевих, броньованих і інших дверей з посиленими ригелями замикання;
  • електромеханічні замки в різному виконанні;
  • броненакладки - захищають циліндровий механізм від злому, агресивного впливу;
  • циліндри дверні - для механічних замків з необхідним класом захисту і ресурсом експлуатації.

В асортименті магазину "Хауслок" можна вибрати і купити електромеханічні замки для вхідних дверей житлових і комерційних будівель, для розсувних систем, гаражних воріт, хвірток та ін.

Ми представляємо і обслуговуємо продукцію багатьох відомих брендів - CISA (Італія), Garda (Чехія), Mottura (Італія), Cipierre (Італія), Azzi Fausto (Італія). Одні з небагатьох в Україні пропонуємо замки сейфового типу, ригелі механізми і комплектуючі для виробництва всіх видів банківського обладнання (La Gard (США), Kaba Mauer (Німеччина), Stuv (Німеччина), Euro-Lock (Великобританія)).

Купуючи у нас, ви інвестуєте у власну безпеку


1. Ви купуєте на 100% оригінальну продукцію від авторитетних брендів з 3-х річною гарантією виробника і 5-ти річним сервісним обслуговуванням - з усіма брендами ми працюємо на умовах офіційного представництва і отримуємо продукцію прямо з заводів.

2. Не переплачуєте - досвід показує, що вартість замку у нас нижче ціни аналогічного вироби в спеціалізованому магазині вашого міста. Чому? Прямі поставки виключають участь перекупників і штучне підвищення вартості.

3. Чи отримуєте всю доступну інформацію про обраний товар - надамо будь-які інструкції, креслення, відео огляди, керівництво по монтажу на кожен товар асортименту.

4. Вибираєте товар з оптимальними характеристиками для конкретного завдання - тому що вас консультують профільні фахівці з великим досвідом, які пройшли спеціальну перевірку і реєстрацію в державних органах, які чудово володіють асортиментом представленої продукції.

5. Довіряєте встановлення професіоналам - ресурс експлуатації замка, особливо зі складним технічним пристроєм, безпосередньо залежить від правильності його встановлення. Довіряючи монтаж нашим майстрам, ви не ризикуєте - ваш замок буде встановлений за правилами, з гарантією на виконану роботу.

6. Отримуєте повну післяпродажну підтримку - кожен співробітник компанії досить компетентний, щоб проводити сервісне обслуговування і гарантійний ремонт всіх видів представленого обладнання, визначати його зношеність і можливий термін експлуатації. У нас є власний сервісний центр з сучасним обладнанням, можливості якого дозволяють ремонтувати і обслуговувати продукцію будь-якого рівня захисту.


Ми проводимо ремонт поламаних замків. Запропонуємо варіанти удосконалення існуючої системи захисту. Професіоналізм майстрів компанії "Хауслок" дозволяє проводити аварійне відкриття замків будь-якої складності зі збереженням зовнішнього вигляду сейфу, броньованих та металевих дверей, депозитних комірок та ін.