Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.

Угода користувача


Поточна Угода («Угода») є юридично зобов'язуючим угодою між Вами і ФОП Бойков Олександр Анатолійович (далі - Адміністратор), яке регулює використання Вами послугами та доступ до веб-сайту https://houselock.com.ua («Веб-сайт »), через який Адміністратор надає Послуги. Для цілей цієї Угоди «Користувач» - це особа, яка підписується або використовує Послуги, а також особа, яка використовує Веб-сайт для оцінки наших послуг або освітніх цілей.


Угода між користувачем і Адміністратором


Сайт https://houselock.com.ua складається з різних веб-сторінок, якими управляє Адміністратор.

Використання вами веб-сайту https://houselock.com.ua означає вашу згоду з усіма такими умовами, умовами і повідомленнями.

1. Введення

Ці умови регулюють правові відносини між Адміністратором та його користувачами і включають положення Політики конфіденційності Адміністратора

Візьміть до уваги, що ці положення та умови містять положення, які забороняють, обмежують і виключають відповідальність Адміністратора.


Будь ласка, уважно прочитайте ці умови.

2. Інтерпретація

Слова і фрази, перераховані нижче, повинні мати наступні значення в цих умовах, якщо контекст явно не вказує інакше:

«ФОП Бойков Олександр Анатолійович» означає Особа, відповідальна за надання Вам послуг на вашій території, Адміністратора, з яким ви укладаєте договір на надання Послуг;

«Послуги» означають і включають всі продукти і послуги, що пропонуються або надані Користувачам Адміністратором;

 «Користувач» означає будь-яку фізичну або юридичну особу, яка використовує будь-яке з Сервісів або яке використовує або відвідує Веб-сайт;

«Веб-сайт» означає все веб-сайти, опубліковані Адміністратором, включаючи https://houselock.com.ua, що містять будь-яку сторінку або її частина.

1. Будь-яке посилання в цих стандартних термінах на однина включає множину і навпаки, будь-яке посилання на осіб включає як фізичних, так і юридичних осіб, а будь-яке посилання на підлогу включає іншу стать.

2. Будь-які рубрики, включені в ці положення та умови, були вставлені тільки для зручності і не повинні прийматися до уваги при інтерпретації умов.

3. Слова і вирази, визначені в будь-який інший частини цих умов, з метою цієї частини мають значення, що надається таким словами і виразами в цій частині.

4. У тій мірі, в якій будь-яке положення цієї Угоди суперечить якомусь законодавству, то в обмеженій мірі такого конфлікту такий стан має бути видалено з цієї Угоди, не зачіпаючи можливості застосування решти його умов.


3. Угода

1. Особи, які використовують Веб-сайт або Послуги з якої-небудь причини, зобов'язуються та погоджуються з цими умовами.

2. Якщо Користувач не згоден з усіма умовами цієї угоди або не може дотримуватися цих умов, Користувач повинен негайно припинити використання Сайту і / або припинити процес реєстрації.

3. Ви не можете використовувати Веб-сайт або Послуги, якщо Ви неповнолітній.

4. Користувачі погоджуються з тим, що всі опубліковані тут положення і умови повинні бути обов'язковими для Користувача і що при наявності протиріччя між цими загальними положеннями та умовами і будь-якими іншими умовами повинні мати переважну силу.

5. Адміністратор залишає за собою право відмовити в прийнятті на наданні послуг без будь-яких причин.


4. Зміни та поправки

1. Адміністратор прямо залишає за собою право на свій розсуд змінювати і / або змінювати будь-які критерії або інформацію, викладені в цих умовах і будь-якої інформації на Сайті без попереднього повідомлення.

2. Користувачі зобов'язуються перевіряти Веб-сайт і знайомитися зі змінами та / або змінами в інформації, представленої на Веб-сайті, і в зв'язку з цим Користувачі зобов'язуються перевіряти, як мінімум, ці умови і положення для будь-яких змін в них, в тому числі в щодо характеру будь-яких Послуг.


5. Послуги, доступ до послуг, форс-мажор

    1. Адміністратор докладає всіх розумних зусиль для забезпечення безперервного і постійного використання Послуг. Адміністратор не гарантує і не може гарантувати наявність якого-небудь Сервісу, сумісність між повідомлень або контенту з будь-якими конкретними мобільними телефонами або мобільними операційними системами.

    2. Мережеві оператори можуть змінювати, розширювати, розробляти або припиняти свої послуги в будь-який час без попереднього повідомлення, і в цьому випадку Адміністратор має право змінювати, покращувати, розробляти або припиняти використовувані Послуги Користувачам без повідомлення.

    3. Адміністратор докладає всіх зусиль для надання Користувачеві попереднього повідомлення про будь-які зміни, призупинення або припинення його Послуг і прагне мінімізувати тривалість будь-якого його призупинення, наскільки це практично можливо.

    4. Адміністратор має право утримати, припинити або призупинити надання Послуг Користувачу в будь-який час.

    5. Адміністратор надає послуги виключно через World Wide Web і вимагає, щоб у Вас було обладнання і доступ в Інтернет, необхідні для доступу до Веб-сайту. Ви несете відповідальність за вартість і обслуговування вашого комп'ютерного обладнання, програмного забезпечення та будь-якого відповідного обладнання ( «Комп'ютер») і доступу в Інтернет. Адміністратор не несе відповідальності за будь-які проблеми або зобов'язання, пов'язані з вашим комп'ютером або доступом до Інтернету або пов'язані з ним, включаючи, без обмежень, будь-яку вірусну або подібну проблему, пов'язану з використанням Послуг, що використовують ваш комп'ютер і Інтернет.

    6. Послуги призначені виключно для осіб у віці 18 років і старше.

    7. Адміністратор не несе відповідальності за будь-яку затримку або невиконання будь-якої частини Послуг або до цієї угоди в тій мірі, в якій така затримка виникає з якоїсь причини, що знаходиться поза його контролем, такі як військові дії або тероризм, пожежі, шторми, повені, епідемії, несприятливі погодні явища або події природи, заворушення, страйки, ембарго, комп'ютерні віруси, несанкціонований доступ, відмова системи, відмова або технічні труднощі з програмним забезпеченням, обладнанням, час простою апаратного і програмного забезпечення, незвичайні обсяги трафіку, відмова ліній зв'язку , проблеми з телефоном або іншими сполуками, крадіжки, урядові обмеження, обмінні або ринкові рішення і відмова від комунальних послуг; за умови, однак, що в разі будь-якого такого форс-мажорного події Адміністратор докладає всіх зусиль, щоб якомога швидше відновити виконання своїх Послуг, обов'язків і зобов'язань за цією Угодою.

    8. Інформація, представлена ​​на Веб-сайті, не призначена для поширення або використання будь-якою особою або суб'єктом в будь-якій юрисдикції або країні, де таке розповсюдження чи використання суперечило закону. Адміністратор не стверджує, що послуги або продукти, описані або згадані на Сайті, доступні в будь-який конкретної юрисдикції. Якщо ви вирішите отримати доступ до Веб-сайту з іншого місця, крім України, ви робите це за своєю власною ініціативою, і ви несете відповідальність за дотримання будь-яких застосовних місцевих законів або нормативних вимог.


6. Прийнятне використання

    1. Користувачі визнають і розуміють, що Адміністратор виступає в якості каналу для надання інформації. Користувачі визнають, що Адміністратор не несе ніякої відповідальності за переданий контент і не несе відповідальність за контент, який повинен бути у Користувача. Користувачі повинні дотримуватися всі відповідні законодавчі та нормативні акти, що застосовуються в їх юрисдикції і в юрисдикції всіх осіб, до яких вони направляють повідомлення. Користувач несе повну відповідальність за те, щоб ознайомитися з усіма застосовними законами, правилами і кодексами поведінки, до яких вони можуть ставитися, і забезпечити їх дотримання.

    2. Користувачі також повинні забезпечити, щоб вся інформація відповідала всім законам і будь-якого відповідним кодом, включаючи, але не обмежуючись наступними законами і кодексами поведінки на конкретних територіях, перерахованих нижче:

 • Закон України «Про захист персональних даних»
 • Європейський союз: Директива 2002/58 / EC, Директива 2000/31 / EC, Постанова (ЄС) 2016/679, Директива 93/13 / EC, всі закони національного держав-членів, оприлюднені на їх основі,

    3. Користувачі не повинні робити і не пропускати нічого, що могло б призвести прямо або побічно до будь-якого порушення Адміністратором або Користувачем будь-яких вимог або положень будь-якого чинного законодавства, правил, кодексу поведінки, в разі недотримання цієї вимоги, Адміністратор має право негайно призупинити або припинити надання Послуг Користувачу, а Користувач не може пред'явити до     Адміністратора жодних претензій (включаючи вимоги про повернення, компенсації або відшкодування збитків). Користувач зобов'язаний відшкодувати збиток Адміністратору щодо будь-якого штрафу, накладеного на адміністратора або будь-якого збитку, заподіяного Адміністратору в результаті будь-якої дії чи бездіяльності Користувача, якщо це стало наслідком порушення будь-якого закону або кодексу поведінки. При повідомленні про будь-яке таке штраф або збитки Користувачі погоджуються негайно виплатити суму такого штрафу або збитку Адміністратору Будь-яка сума, яка не виплачена Адміністратору протягом 24 годин з моменту повідомлення про це, нараховує відсотки в розмірі 15,5% річних.

    4. Його користувачі не можуть використовувати або свідомо дозволяти іншим користуватися Послугами для будь-яких цілей, які можуть завдати шкоди репутації адміністратора

    5. Ви погоджуєтеся з тим, що будь-яка інформація, яку ви надаєте Адміністратору в зв'язку з користуванням Сервісами, буде достовірною, повною і точною і що ви будете оперативно оновлювати таку інформацію, щоб зберегти її актуальною, щоб вона залишалася вірною, повною. У разі будь-якого порушення будь-якого застосовного права, положення, кодексу поведінки або будь-якого положення цих умов або у разі отримання будь-якої скарги Адміністратором щодо Користувача, то Користувача цим підтверджує і погоджується з тим, що Адміністратор може на своє бачення вилучити контактні адреси одержувача повідомлення з бази даних Користувача і / або призупинити або припинити доступ Користувача до Сервісів.

    6. У разі, якщо Ви бажаєте подати скаргу про те, що хтось, без Вашого відома, використовував Послуги будь-яким чином, і це порушує Ваші права або права іншої особи, заявник повинен надати Адміністратору письмове повідомлення, в якому вказується:

        І. Повні імена та адреса заявника;

        II. Письмова або електронний підпис заявника;

        III. Вказується, яке право особи або закон імовірно було порушено, або закон або кодекс поведінки, які, як стверджується, були порушені;

        IV. Описується можливе порушення;

        V. Необхідні заходи щодо виправлення становища;

        VI. Телефонні і електронні контактні дані, якщо такі є, заявника;

        VII. Вказівка ​​про те, що заявник діє сумлінно;

    7. Будь-яка особа, яка подає повідомлення про незаконну діяльність у постачальника послуг, знаючи, що воно істотно спотворює факти, несе відповідальність за шкоду, за будь-яка протиправна призупинення або деактивацію послуг. Користувачі визнають і погоджуються, що Адміністратор не несе відповідальності перед Користувачем або іншою особою за шкоду або інші зобов'язання, що виникли в результаті неправомірного зупинення або деактивації послуг у відповідь на будь-яке таке повідомлення.

7. Конфіденційність

    1. Адміністратор не буде перехоплювати, контролювати, копіювати або розкривати будь-які повідомлення, написані або особисту інформацію про Користувача, крім як при звичайному використанні Послуг без         попереднього дозволу Користувача. Розкриття даних Користувача може статися тільки на підставі чинного законодавства держави Україна.

    2. Користувач погоджуються з тим, що Адміністратор може використовувати дані користувача сайту для статистичних та аналітичних цілей. Надаючи свої послуги, Адміністратор використовує службу Google Analytics організації звітності та ремаркетингу. При використанні цих послуг Адміністратор не обробляє і не надає будь-які дані, що дозволяють будь-якої третьої сторони ідентифікувати окремих осіб. Беручи ці терміни, користувач погоджується з тим, що Адміністратор може використовувати персоналізовані дані для цілей аналітики, викладених вище.

    3. Користувач погоджується з тим, що він не повинен порушувати закони про конфіденційність, правила або діючі кодекси поведінки, пов'язані із захистом особистої інформації кінцевих користувачів, включаючи, але не обмежуючись ними, імена, адреси, адреси електронної пошти, стаціонарні і мобільні номери телефонів і не будете передавати особисту інформацію кінцевих користувачів третім особам, зберігати без явного згоди кінцевого користувача.

    4. Якщо персональні дані будь-якого суб'єкта члена ЄС передаються Адміністратору в державі, яка не є членом ЄС, Адміністратор зобов'язується забезпечити технічні та організаційні заходи безпеки, що забезпечують рівень захисту, відповідний представленим ризиків шляхом обробки таких даних і для захисту таких даних від випадкового або незаконного знищення, випадкових втрат, змін, несанкціонованого розкриття або доступу або будь-який інший незаконний форми обробки.


ВИКОРИСТАННЯ ПІКСЕЛІВ FACEBOOK


Піксель Facebook - це фрагмент коду JavaScript для нашого сайту, який дозволяє оцінювати, оптимізувати і створювати аудиторії для проведення ашіх рекламних кампаній. Завдяки пікселя Facebook можна використовувати дії, які відвідувачі роблять на нашому веб-сайті з різних пристроїв, для підвищення ефективності рекламних кампаній Facebook. За допомогою пікселя Facebook є можливість аналізувати конверсії на різних пристроях, тобто дізнаватися, як клієнти використовують різні пристрої перед вчиненням конверсії. Крім цього, оптимізувати рекламу, щоб люди виконували бажане для рекламодавця дію. Також є можливість автоматично створювати аудиторії з метою повторного звернення до відвідувачів веб-сайту. Створення індивідуально налаштованих аудиторій для людей, які виконали на сайті певні дії.

Використання компанією Facebook інструменту «Піксель» дозволяє їм збирати і використовувати інформацію про відвідувачів сайту (за винятком імені, адреси, адреси електронної пошти та номера телефону), про Ваші відвідування Сайту і інших веб-сайтів з метою надання найбільш релевантних оголошень про товари і послуги і не більше.

Кожен користувач може заборонити збір та використання інформації для орієнтування реклами, механізм здійснення вибору на сторінки:

http://www.aboutads.info/choices

http://www.youronlinechoices.eu/


8. Користувальницькі гарантії і зобов'язання користувача

    а. Користувачі гарантують, що:

 • вони повинні дотримуватися всіх законів, положення, вимоги або застосовні кодекси поведінки, які можуть застосовуватися в їх юрисдикції;
 • вони не повинні здійснювати будь-які шахрайські дії за допомогою або в зв'язку з будь-яким Послугою.


9. Порушення

 • Якщо Користувач порушує будь-які з цих умов, то Адміністратор має право, зокрема, на скасування угоди з Користувачем, призупиняти або припиняти надання Користувачеві послуг, пред'являти позов до Користувача, вимагати відшкодування збитку, що виник в результаті такого порушення.


10. Обмеження відповідальності, гарантій та відшкодувань

 • Користувач зобов'язаний не допускати заподіяння Адміністратору будь-яких збитків і зобов'язується докласти всіх зусиль для мінімізації ризиків виникнення таких збитків.
 • Адміністратор не несе відповідальності за будь-які збитки, збитки або відповідальність будь-якого характеру, що виникають із-за використання чи неможливості використання веб-сайту або послуг або будь-якого контенту, наданого через веб-сайт.
 • Крім того, Адміністратор не гарантує, що Сервіси будуть на 100% безперебійним і безпомилковими.
 • Веб-сайт та сервіси надаються на основі «як є» і не надається відповідно до індивідуальних вимог Користувача.
 • У випадку будь-яких судових розглядів між Адміністратором та Користувачем, сторона виграла судовий процес, має право стягнути свої розумні судові витрати, понесені ним при реалізації своїх прав.
 • Адміністратор не несе відповідальності за будь-які збитки, включаючи, але не обмежуючись, прямими, непрямими, штрафами або випадковими збитками, втратою даних або інших нематеріальних активів або витрат на придбання заміщають товарів і послуг, що виникають із-за використання чи неможливості використання або несанкціонованого використання сайту або Послуг.


11. Загальні

 • Нездатність кожної зі сторін здійснювати в будь-якому відношенні будь-яке право, передбачене тут, не буде вважатися відмовою від будь-яких додаткових прав за цією Угодою. Якщо будь-яке положення цих умов буде визнано недійсним, це не тягне недійсність цієї Угоди в цілому.
 • Ви можете припинити підписку на Сервіси і запросити припинення дії свого облікового запису в будь-який час і з будь-якої причини, відправивши електронного листа на адресу info@houselock.com.ua.
 • Умови, що містяться в цій Угоді, залишаються в силі після припинення користування Послугами.
 • Ми можемо припинити або призупинити ваш доступ до Веб-сайту на нашу власний розсуд в будь-який час з будь-якої причини без вашого повідомлення. Крім того, якщо ми на нашу власний розсуд вважаємо, що мало місце порушення цієї Угоди або прав Адміністратора або будь-якого стороннього провайдера, ми можемо зробити будь-які інші коригувальні дії, які ми вважаємо доречними. Ми залишаємо за собою право розслідувати передбачувані порушення цієї Угоди або прав Адміністратора або будь-якої третьої сторони.


12. Інформація про Адміністратора

 • Назва і правовий статус: ФОП Бойков Олександр Анатолійович.
 • Ці умови поширюються на всі сайти, якими керує Адміністратор, включають будь-яку сторінку або її частина.


13. Авторські права

 • Все інформація, яка розміщується Адміністратором на Веб-Сайті є власністю Адміністратора. У разі виявлення факту порушення авторського права адміністратора просимо негайно зв'язатися з Адміністратором, який, в разі підтвердження факту порушення авторського права, зробить всі необхідні дії для припинення порушень його авторських прав.
 • Користувач не може прямо або побічно реконструювати, декомпілювати, аналізувати або іншим чином намагатися встановити вихідний код або основні ідеї або алгоритми Сайту. Користувач визнає, що Адміністратор зберігають право власності на кожну з програм, програмне забезпечення, інтелектуальну власність і будь-які її частини або копії, а також всі права на них. Користувач може перевіряти Послуги, до укладення цієї угоди.

Адміністратор має право передавати та / або видавати ліцензії будь-яким особам, які матимуть право зберігати використовувати, змінювати, розповсюджувати, копіювати, публічно виконувати і / або демонструвати інформацію.


14. Посилання

 • Будь-які пов'язані сторонні веб-сайти, сторінки або рекламні оголошення, які можуть бути доступні з Веб-сайту, включаючи контент, розміщений в соціальних мережах або RSS-каналах, що відображаються на Сайті, не підпадають під контроль Адміністратора. Адміністратор не несе відповідальності (прямо чи опосередковано) за використання таких посилань Користувачем, в тому числі за рекламні оголошення від Google Adsense і за їх використання.
 • Категорично заборонено будь-якій особі, організації або веб-сайту підключати через фрейми (тег iframe в html) будь-яку сторінку цього веб-сайту, включаючи домашню сторінку, яким би то не було чином без попередньої письмової згоди Адміністрації.


16. Пошукова технологія

 • Крім сумлінних операторів пошукової системи і використання коштів пошуку, що надається на Веб-сайті Користувачами, жодна людина не може використовувати або намагатися використовувати будь-яку технологію або додатки (включаючи веб-сканери, роботи або інші додатки) для пошуку, збору або копіювання контенту з веб-сайт для будь-яких цілей без попередньої письмової згоди Адміністратора
 • Використання технологій, що не відносяться до шкідливого пошуку, таких як «веб-сканери» або «веб-павуки», для пошуку і отримання інформації з цього веб-сайту без дозволу автора, якщо така технологія призведе до уповільнення роботи сервера або порушення авторських прав будь-якого веб-сайту даних і інформації, доступних з цього веб-сайту. Дані та інформація можуть використовуватися тільки відповідно до умов цієї Угоди. Адреси електронної пошти, імена, номери телефонів і номери факсів, опубліковані на веб-сайті, не можуть бути включені в будь-яку базу даних, яка використовується для електронного або прямого маркетингу або в інших аналогічних цілях.


17. Право, що застосовується

 • Ці положення та умови регулюються, тлумачаться відповідно до законодавства України і ЄС.


18. Цільова угода

 • Ці положення та умови складають повну угоду між Адміністратором та Користувачем.


19. Контактна інформація

Якщо у вас є які-небудь питання, запити або ви хочете запросити дозвіл на використання будь-якої частини цього веб-сайту, включаючи посилання, кадрування або пошук, будь ласка, зв'яжіться з нами за наступною адресою, адресою якого є адреса, по якому будь-які правове повідомлення або документи повинні бути подані:


Веб: https://houselock.com.ua

E-mail: info@houselock.com.ua