Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам ..

Чи є гарантія на дверні ручки?

На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам товару? Згідно зі статистикою 80% покупців запитує про наявність гарантії на товар. А як йдуть справи з гарантійним обслуговуванням дверних ручок? І чи важлива гарантія в принципі на такі товари як механічні замки, фурнітура тощо Можна з упевненістю сказати, що це важливо ... але, повірте, не все так однозначно! За традицією в статті розглядаємо тільки якісні пропозиції від топ виробників Європи, наводимо короткі характеристики, залишаємо поле для висновків ... А почати пропоную з коротких порад щодо вибору місця покупки дверних ручок, та й не тільки! Головні поради при купівлі дверних ручок і товарів для вхідних дверей:

  • оріентіруйтесь тільки на перевірені бренди.
  • ніколи не соромтеся задавати питання фахівцеві.
  • уточняйте наявність гарантії, гарантійного талона і т.п.
  • ніколи не купуйте дверні ручки в б / у стані.
  • купуємо з рук, на ринках або в магазинах «одноденки» - категорично не рекомендується.
  • звертатися увагу на дрібні деталі як в спілкуванні, так і на самому товарі.
  • не бачитеся на занадто низькі ціни, щоб не потрапити на підробку.


Гарантія на дверні ручки від лідерів ринку

Брендові виробники дверних ручок для механічних замків пропонують різні терміни гарантійного обслуговування. Це пов'язано зі специфікою регіону, популярності на внутрішньому ринку, конкуренцією і багатьма іншими факторами. Наявність самої гарантії - це не щось неординарне, це звичне додаток до товару в магазині, який печеться про своїх клієнтів. Наприклад, якщо трохи відступити в сторону і розглянути механічний замок від італійського виробника Mottura. Як якісний приклад виберемо модель 84995 з двоциліндровим механізмом секретності, сьомим класом захисту. І терміном гарантійного обслуговування в 36 місяців! І це тільки поверхневі характеристики, а якщо трохи розглянути детальніше - в замку використовується п'ять ригелів циліндричної форми з діаметром 18 мм кожен. Точок замикання в даній моделі три, звично для такого класу замку присутня засувка. А тип монтування замку в дверне полотно - виразний. Особливістю даної моделі є наявність редукторною системи в основному замку. Також механічний замок захищений від забивання ригелів всередину корпусу замку і від переломлення личинки. Не менш важливим є знижений рівень шуму роботи механізму.

Mottura 84995

Як ми бачимо, на прикладі вище, топовий виробник крім безлічі функцій в замку дає більшу гарантію на свій товар. А це означає, що бренд повністю впевнений в якості запропонованого товару, дорожить репутацією і порожниною відповідає за свій виріб.

А якщо ми говоримо про дверній ручці, яка підійшла б до механічного замку, то не можна пройти повз моделі ILAVIO 2401 від грецького виробника високоякісної дверної фурнітури. При дуже демократичною вартості, дверна ручка виготовлена ​​з високоякісних матеріалів - цинк, алюміній, мідь, а також магній, також застосовується технологія багатошарового покриття гальванічним методом. З особливостей варто відзначити наявність пружинного механізму всередині ручки. Крім високої якості обробки, застосовуваних матеріалів і естетичної краси, дверна ручка має термін гарантійного обслуговування в 36 місяців.

ILAVIO 2401


Дверні ручки гарантія і кращі пропозиції

Що може бути краще покупки яка приносить не тільки естетичне задоволення, а й відчуття безпеки? Якщо з першим пунктом нам допоможе підбір дверної ручки, то з другим - вибір механічного замка. Всі ми хочемо в кінцевому рахунку одного - безпеки, спокою і надійності. Сьогодні ми розглянемо цікаву модель механічного замка основного типу замикання з циліндровим механізмом секретності Mottura 84535.

Mottura 84535

Модель оснащена редукторною системою, що дозволяє підвищити експлуатаційні характеристики механізму. Замок оснащений чотирма ригелями циліндричної форми, а сам корпус моделі інсталюється в дверне полотно врізним способом установки. Клас захисту такого типу механізму дуже високий, сьомий. Точок замикання в замку три, а виліт ригелів здійснюється на 29 мм. Щоб збільшити захист і зносостійкість замку розгляньте до придбання броненакладку на циліндричний замок. А бронепластина додасть солідності вхідних дверей і додасть вам спокою. Для італійського виробника високоякісних механічних замків гарантійний термін експлуатації становить звичних 36 місяців.

Як вибору оптимальної дверний руки, рекомендуємо придивитися до моделі ILAVIO 2256. При виготовленні моделі були використані високоякісні матеріали (цинковий сплав). Дверна ручка виконана в строгому дизайні з акцентом на мінімалізм і ідеально впишеться навіть в самий сміливий інтер'єр. Країна виробник: Греція. Гарантійний термін експлуатації встановлений виробником в 36 місяців.

 ILAVIO 2256


Чому не у всіх є гарантія на ручки?

Звичайно, кожен продавець, який не дає гарантію на дверну ручку буде аргументувати таке рішення для  по-своєму. Але як би там не було, гарантія на дверну ручку - це обов'язковий пункт. Один з найважливіших сигналів надійності як виробника фурнітури, так і магазину, що займається комерційною діяльністю! Тому ніколи не варто поспішати і купувати товар в неперевіреному місці, а продавців, які пропонують докупити гарантію за окрему плату - обходьте стороною! Навіщо платити додатково за те, що ви, отже, повинні отримати за замовчуванням при оформленні замовлення? А для повноти картини розглянемо ще одну пару механічного замка і дверної ручки які вам можуть сподобатися і стануть надійними помічниками на довгі роки.

Mottura 85971 - механічний замок від інженерів з Апеннін, який увібрав в себе всі найостанніші напрацювання з безпеки. При цьому зберігши відмінні компактні розміри корпусу, який зроблений з високоякісних матеріалів. Усередині механізми підігнані ідеально і з високою скрупульозністю, яка властива італійцям. Замок має шостий клас захисту, також в наявності засувка. Конструктивно в моделі встановлено чотири ригеля з діаметр 18 мм, кожен. Точок замикання три. А встановити замок на вхідні двері можна врізним способом. Італійський виробник поширює на дану модель гарантію в 36 місяців.

Mottura 85971

Дверна ручка Convex 1535 - це не просто якісне рішення, а й ідеальне візуальне доповнення для ваших вхідних дверей. Дана модель дверної ручки відноситься до ручок реверсивного типу. Виготовлена ​​ручка з високоякісного алюмінієвого сплаву. Завдяки багатошаровим гальванічним покриттям, дверна ручка має підвищену зносостійкість. Великий термін гарантії свідчить про впевненість грецького виробника в своєму товарі.

Convex 1535

На початку статті ми задавалися питанням наскільки важлива гарантія на дверні ручки, зараз відповімо на це питання остаточно. Так! Гарантія потрібна, але візьміть до уваги такий момент, що, купуючи свідомо якісний товар в перевіреному магазині Ви тим самим знижуєте всі можливі ризики при покупці. І вибравши якісний товар, оригінального виробництва будьте впевнені - у висококваліфікованому гарантійному обслуговуванні при необхідності.

Супутні товари

Схожі статті

25.02.2020
Надійність і безпека, яку повинна забезпечувати вхідні двері в кварт..
Замки для вхідних дверей - класифікація
16.04.2020
Минулої статтею ми здійснили спробу почати невеликий цикл, присвячен..
Дверні ручки. Частина 2. Ручки Convex, San Polo, iLavio для пластикових дверей
25.04.2020
У двох попередніх статтях ми зробили спробу висвітлити основні питан..
Дверні ручки. Частина 3. Купівля дверної ручки iLavio, Convex
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
22.06.2020
Не секрет, що в сучасному світі з його реаліями в якому постійно вин..
Замки Mottura. Переваги
15.07.2020
Неважливо, якого саме типу, двері, будь-то вхідні, міжкімнатні, балк..
Заміна циліндру на більш високий рівень захисту
25.08.2020
Портфоліо італійського виробника дверної і сейфової продукції, а так..
Замки серії CISA MyEVO (частина 1)
09.09.2020
Модель 56525 - це врізний замок CISA, який позиціонується компанією-..
Огляд замку CISA 56 525
25.09.2020
Електромеханічний замок CISA 11630 - це накладний замок з можливістю..
Огляд електромеханічного замку CISA 11630
29.10.2020
Garda є досить відомим в Україні і добре зарекомендуваним виробником..
Огляд механічного замка Garda 0260
12.02.2021
Нас з вами всюди оточує реклама - на білбордах і дошках оголошень, в..
Двері з базару чи дешева безпека
28.07.2021
Дверні ручки вже давно стали невід'ємним атрибутом будь-якого дверно..
Вибираємо дверні ручки для міжкімнатних дверей
31.07.2021
Механізми, встановлені на вхідних дверях квартир в багатоповерхових ..
Ключі для перекодування замка, не всі знають для чого вони потрібні
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги
31.08.2021
Дискусії про надійність того чи іншого замку для будинку, можна прод..
Вибір надійного замка для будинку
13.01.2022
Загальний затишок будинку складається з деталей та продуманості рече..
Дверна фурнітура - незамінне доповнення до інтер'єру в будинку
15.01.2022
Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючи..
Циліндровий механізм для вхідних та міжкімнатних дверей
16.01.2022
У кожній справі є професіонали або кваліфіковані фахівці, які знають..
Чому слід довірити встановлення замка професіоналу?
16.08.2022
Європейський бренд Mottura – виробник високоякісних замикаючих механ..
Перекодування замка mottura
22.08.2022
Механізми, встановлені на вхідних дверях рік у рік, прогресують у пл..
Антивзломний циліндр

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре