Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючи..

Циліндровий механізм для вхідних та міжкімнатних дверей

Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючих механізмів серед українських покупців. При виборі будь-якого секрету замка, кожен покупець управляється власними поглядами на те, яким має бути замок, який відповідає за безпеку приміщення. Всі сучасні типи замків мають свої сильні і не дуже сильні сторони, і часто потенційний покупець губиться в океані інформації. У цій статті ми розберемо переваги циліндрових механізмів, дізнаємося, яким виробникам варто довіряти і чому, виберемо кілька прикладів для наочного розуміння від кращих світових брендів. А почати пропоную з вибору сердечника для Вашого замка.


Купити серцевину в замок від перевіреного виробника

Широкий вибір на ринку механічних замків продиктований високим споживчим попитом. Важливо розуміти, що купуючи серцевину для замка, не можна вибирати моделі від ноунеймів. На українському ринку добре себе зарекомендували італійські, німецькі та, звичайно, наші вітчизняні бренди, які пропонують високу якість та надійний захист за приємну вартість. Як приклад, наведемо серцевину, виготовлену італійськими фахівцями з компанії Моттура.

Mottura Champions PRO

Циліндр Mottura Champions PRO – сучасна модель, яка має високі характеристики надійності та поставляється в багатій комплектації. На підтвердження стійкості моделі до різних способів злому є наявність сертифікації товару за стандартом EN 1303:05. Основною перевагою даного сердечника є подвійна механічна система кодування. Циліндр надійно захищений і від взлому методом висвердлювання, цього вдалося досягти завдяки встановленню штифтів, виготовлених із твердосплавних матеріалів. Відзначимо і надійну систему контролю профілю ключа, яка заснована на заглибленнях, нанесених по периметру елементу відмикання. Примітно, що заглиблення на ключі зроблено у формі різних малюнків, які є додатковим кодом захисту. Такий задум фахівців дозволив захистити сердечник від спроб злому методом бампінгу або з використанням відмичок. Клас захисту моделі – High Security. У комплект поставки крім циліндра також входять п'ять ключів, картка для виготовлення дублікату, гвинт кріплення і поворотна ручка Mottura 99505.


Циліндрові замки – надійний захист та широкий функціонал

Залежно від мети та середовища використання замкові механізми діляться за:

  • типом установки на дверне полотно (накладний, врізний, навісний).
  • класом захисту серцевини.
  • типом замку (основний або додатковий).
  • додатковими параметрами (наприклад – можливість провести перекодування, наявність комбінованого механізму секретності та ін.).

Для наочності пропоную розглянути дуже цікаву модель ще одного італійського виробника. Cipierre 50228/60/I – це сучасний циліндровий замок, який встановлюється у дверне полотно найнадійнішим способом – врізним. Основне місце використання замка – двері броньованого типу. Характерною особливістю моделі, звичайно, вважається наявність подвійного циліндра, у такій комбінації, верхній циліндр активує верхні ригелі та реверсивну защіпку, у той час як нижній відповідає за роботу нижніх ригелів та блокує верхній механізм. Для пристрою подібного класу, тут використовуються чотири ригелі та реверсивна защіпка. Кількість точок замикання дорівнює трьом.

Cipierre 50228/60 / I

Розглянута модель отримала чимало хвалебних відгуків від покупців та фахівців у сфері безпеки завдяки якісному складанню та високому рівню секретності. Наявність гарантійного обслуговування у 36 місяців свідчить про розраховане використання замка у повсякденному використанні на тривалий термін.


Вибираємо наднадійний замок на двері

Серед високоякісних механізмів, що встановлюються на дверне полотно, є чимало ексклюзивних творінь, а є моделі, які забезпечують не тільки фізичний захист, але й розумний. Саме про таку модель з дуже високими характеристиками безпеки зараз і йтиметься. Геніальний витвір італійських майстрів CISA Domo Connexa – це електромеханічний замок з циліндровим секретом та врізним способом установки, призначений для використання на броньованих дверях.

CISA Domo Connexa

У цій моделі Ви знайдете буквально все, що тільки могли побажати побачити в захисному механізмі. Особливість замка в тому, що кожна функція опрацьована з особливим підходом та реалізована максимально зручно та якісно, ​​що буде відчутно буквально з першого знайомства із замком. Наприклад – загальна плавність, безшумність та високий рівень надійності… цей список можна продовжувати дуже довго. Продуманість кожного спрацьовування доведена до автоматизму, що дозволяє звести до мінімуму участь власника при різних сценаріях використання замка. До речі, про сценарії, їх тут справді чимало – тут і наявність розумного підключення Nuki, яке відповідає за управління дверима, при цьому для доступу використовуються такі пристрої як брелки, ПДУ та інші розумні гаджети. Від зручності користування, Ви відчуйте комфорт і спокій, і це справді саме той випадок, коли автоматика якісно зробить за Вас все необхідне. За бажанням підвищити рівень безпеки приміщення, Ви легко зможете це зробити, настроївши логіку спрацьовування механізму. Налаштування потрібних параметрів робиться легко завдяки інтуїтивно зрозумілому додатку. Варто відзначити і таку важливу в наш час функцію як перекодування.

Замок стане чудовим доповненням для загальної системи забезпечення безпеки як квартири, так і приватного будинку в цілому.


Циліндр замку – як головний захисний елемент

При виборі циліндра варто враховувати чимало важливих нюансів при покупці. Одним із найважливіших по праву вважається дотримання співвідношення правильного підбору всіх деталей для загального механізму. Адже неможливо чекати високого рівня безпеки від дешевого замка, але з дорожчим сердечником і навпаки. Тому вибираючи комплектуючі, намагайтеся підбирати всі елементи у співвідношенні не лише ціна-якість, а й за функціональними можливостями.

Циліндр DOM Saturn – німецька якість, надійність та безвідмовність при щоденному використанні. Десятипіновий механізм секретності забезпечить високу безпеку Вашого приміщення. Виготовлено сердечник із міцної сталі, при цьому не тільки сам корпус, а й загальні вузли внутрішніх елементів. Присвоєний клас захисту циліндру – восьмий. Модель має сертифікат безпеки високого класу BZ за нормативами VDS. Завдяки ретельному підходу до всіх етапів виробництва, циліндр надійно захищений не тільки від фізичних спроб взлому, таких як висвердлювання та вплив на сердечник і корпус загалом, а й від інтелектуальних способів взлому.

DOM Saturn

Циліндрові механізми ідеально підходять для встановлення на будь-які двері. А простота і легкість заміни сердечника ставить даний тип секретності в плані зручності вище за конкурентів. В інших параметрах циліндри нічим не поступаються, а іноді і краще проявляють себе в порівнянні з аналогами з іншими механізмами секретності.

Супутні товари

Схожі статті

25.02.2021
Кожен власник нерухомості, будь то квартира або будинок, огороджена ..
Ніколи не міняйте серцевину на вхідних дверях, не прочитавши цих порад!
05.03.2021
Кожен вирішує для себе, скільки він готовий платити за безпеку примі..
Як вибрати захисний замок? Три основні поради
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
14.05.2021
Класичне виконання, тривала експлуатація та надійність кожного елеме..
Українські виробники механічних замків
20.07.2021
Сучасні технології, прогрес в галузях науки та інноваційні підходи, ..
Чи потрібен спеціальний догляд за електромеханічними замками? У скільки обходиться їх обслуговування?
21.07.2021
На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам ..
Чи є гарантія на дверні ручки?
03.09.2021
Будь-яке дверне полотно вхідних дверей повинно бути доукомплектовано..
Установка накладного замка на дерев'яні двері
06.12.2021
Завдяки сучасним технологіям, вибір товарів та їх покупка належать д..
Де потрібно купувати замки до сейфів та іншу фурнітуру?
22.12.2021
Для забезпечення якісного рівня безпеки приміщення, слід приділяти у..
Яким чином дверна ручка може вплинути на безпеку об'єкта?
17.01.2022
Наявність надійного замикаючого елемента на вхідних дверях – правиль..
Якісний замок – найкраща інвестиція у власну безпеку
19.01.2022
Для людей, які цінують свій особистий час і готові вкластися в збере..
Замки та ключі - візитна картка будь-якого сейфа
19.01.2022
Ригельний механізм відрізняється від інших замикаючих елементів у пе..
Що потрібно знати про ригельний замикаючий механізм
22.08.2022
Механізми, встановлені на вхідних дверях рік у рік, прогресують у пл..
Антивзломний циліндр

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре