Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Загальний затишок будинку складається з деталей та продуманості рече..

Дверна фурнітура - незамінне доповнення до інтер'єру в будинку

Загальний затишок будинку складається з деталей та продуманості речей, які нас оточують. Звичайно, є і велика кількість зовнішніх факторів, що впливають на загальну картину сприйняття, але саме в невеликих деталях криються елементи, що доповнюють загальну гармонію в будинку. У минулі часи ми часто вибирали надійне на шкоду гарному, тим самим порушую загальну гармонію інтер'єру. Благо, ті часи давно минули і сьогодні у нас є можливість вибрати абсолютно кращу фурнітуру, яка ідеально підійде під усі потреби саме Вашої оселі. Пропоную розпочати екскурс у світ якісних механізмів та надійної фурнітури з розгляду такого важливого елемента як дверні петлі.


Петлі дверні як запорука надійності

Для кращого розуміння важливості правильного підбору петель для дверей, наведемо приклад італійського виробника Otlav. Компанія по праву тримає пальму першості у світі за кількістю виготовлених шарнірів. Одним з найважливіших моментів при виборі товарів на користь італійських інженерів є симбіоз надійності та краси. Продукція компанії широко відома у всьому світі і поставляється у 80 країн. Завдяки численним патентам та високим стандартам якості, Отлав вибирають ті, кому важлива як функціональна, так і естетична сторона виробу. Високоякісні матеріали, міцна конструкція та елегантний зовнішній вигляд, здатні задовольнити вимоги навіть найвибагливіших покупців.

З особливостей продукції італійського гіганта,яка пропонується варто виділити такі етапи її виготовлення, як:

  • лиття. Здійснюється за власними технологіями задля досягнення потрібного рівня якості.
  • обкат. Цей процес удосконалився протягом 50 років і досяг еталонних показників у кінцевому продукті.
  • зварювання. Технології не стоять на місці і тому до процесу вдосконалення обладнання компанія підходить з усією серйозністю.
  • лиття під тиском із цинкового сплаву. Процес проходить за стандартами якості на сучасному обладнанні.
  • дизайн та ергономіка. Продукція, що випускається якісно відрізняється і зовнішнім виглядом, так як дизайну і практичності приділяється особлива увага інженерів.


Як вибрати замок на двері?

Замикаючі елементи, представлені на ринку, дозволяють вибрати механізм під будь-яке завдання та на будь-який бюджет. Важливо підійти до вибору замка на вхідні двері з усією відповідальністю, тому що від надійності, якості та рівня секретності елемента залежить безпека приміщення. Згідно з проведеними опитуваннями, більшість людей перед покупкою вивчають сегмент ринку, на якому представлено продукцію середнього цінового діапазону. Звичайно, кожен хоче заощадити і придбати товар за найвигіднішою (низькою) ціною, але далеко не завжди солодка ціна призводить до якісної покупки, в чому ми зараз розберемося. Для кращого розуміння наведемо приклади, у яких покупець зрештою витратив набагато більше ніж припускав і присвятивши цьому власний час.

Часті помилки, з якими Ви можете зіткнутися під час вибору замка:

  • дуже низька ціна. Швидше за все, продавець пропонує не оригінальний товар.
  • купівля на ринку або з рук. Такі придбання справжній головний біль майже відразу, тому що купуючи механізм з рук або на ринку у вас немає гарантії, часто не повна комплектація і швидше за все виробником замка є підвальний майстер, а не перевірений виробник.
  • слабкий рівень секретності та низька якість матеріалів у noname виробників. Фірми-одноденки не рідкість у наш час, їхнє головне завдання – створити механізм з зовні масивний і… все. Усередині такого замикаючого елемента Ви, швидше за все, знайдете дешеві комплектуючі і слабкий рівень секретності замка, який не встоїть навіть перед недосвідченим зломщиком.

Щоб уникнути подібних помилок, рекомендуємо вибирати замок тільки від рекомендованих брендів з високою репутацією таких як - CISA, Mottura, Radlock, Cipierre, ABUS, а покупки робіть лише у перевірених магазинах, які надають гарантію на весь товар.


Защіпки на двері як перший рубіж безпеки

У класичному розумінні, защіпки – механізми за допомогою яких фіксується дверне полотно в закритому положенні. Для зручності надання доступу до приміщення використовують електромеханічні защіпки. В основі роботи яких лежить подача напруги на механізм, після чого автоматично засувка розблокується, приводячи двері у відкритий стан.

Давайте розглянемо якісну електромеханічну защіпку від італійського виробника CISA, модель 15001. Даний механізм залишається у відкритому положенні рівно доти, доки не відбудеться відчинення та повторне замикання дверей. Основною особливістю даної защіпки є її корпус, який зроблений симетрично і легко встановлюється врізним способом у дверне полотно як з право- так і лівостороннім відкриванням. Також відзначимо тривалий термін гарантійного обслуговування 36 місяців.

CISA 15001


Якісна та функціональна ручка для дверей

Дверні ручки від перевірених виробників на українському ринку – це різноманітність дизайну, зручності та максимальної функціональності в потрібному виконанні. Світові лідери з виготовлення ручок, такі як CISA, Convex, ILAVIO, JADO, Linea Cali користуються високою популярністю в нашій країні. Величезна кількість рішень, колірних гам і область застосування дозволяють вибрати дверну ручку під будь-який інтер'єр.

Linea Cali Karina – це якісний приклад сучасного виконання ручки, в якій гармонійно злилися сучасний дизайн, високоякісні матеріали, що використовуються при виготовленні та надійна начинка всередині корпусу. За безпеку зовнішнього вигляду відповідає гальванічне покриття, нанесене в кілька шарів. Варто відзначити і дизайнерське рішення від італійських фахівців – прямокутний стрижень, який плавно переходить на круглу розету. В основі роботи ручки лежить пружинний металевий механізм. Універсальність ручки підкреслює її позиціонування, оскільки модель може встановлюється як на вхідні, так і міжкімнатні двері.

Linea Cali Karina

Супутні товари

Схожі статті

13.04.2021
Механічні замки - це класичний вид замків, який завоював мільйони пр..
Порівняння механічних замків Cipierre, Revolution, Mottura
08.06.2021
З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеям..
У яких випадках не варто використовувати електромеханічні замки?
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
21.07.2021
На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам ..
Чи є гарантія на дверні ручки?
09.09.2021
Організація безпеки власного житла - це актуальна тема на сьогоднішн..
Що потрібно знати для безпеки житла
09.09.2021
Організація максимального захисту приміщення - одна з найважливіших ..
Максимальний захист. Що потрібно купити в першу чергу
10.09.2021
Що потрібно знати і з чого почати знайомство з замикаючими елементам..
Купуємо замки механічні та електромеханічні правильно

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре