Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Сучасний сейфовий замок є надійним замикаючим елементом і є невід'єм..

Електронний замок для сейфа, на що звернути увагу

Сучасний сейфовий замок є надійним замикаючим елементом і є невід'ємною частиною в будь-якому сейфі. Замикаючі механізми для сейфів відрізняються за багатьма параметрами, виділимо основні:

  • типом встановленого механізму.
  • складністю секрету.
  • зручністю використання та способом відкриття.
  • призначенням.
  • розмірами та вагою.

Виділимо загальні риси, якими характеризуються всі сейфові замки:

  • висока функціональність та надійність.
  • наявність коефіцієнта опору до взлому.

Електронні замки – найсучасніші з усіх механізмів, що існують на ринку. Вони найбільш зручні за будь-якого сценарію використання, спрацьовують швидко, в них легко змінити секретний код доступу, а загальний функціонал і можливості набагато перевершують ранні аналоги. Але, як і будь-який механізм, електронний має свій недолік – енергозалежність. З кожним новим поколінням, інженерні відділи не перестають нас дивувати широкими функціональними можливостями замків та покращеними характеристиками у тому числі і щодо тривалості роботи від автономного джерела живлення. Давайте ознайомимося з різними сейфовими замками та визначимо для яких сценаріїв використання яка модель зручніша. Вибираючи механізм для огляду, спиратимемося на такі критерії вибору, як:

  • популярність бренду.
  • функціональність та загальна якість.
  • комплект постачання та гарантійний термін обслуговування.


Замок сейфовий який підійде для дому та офісу

Вибрати універсальне рішення, яке відповідало б більшості вимог для офісу та будинку одночасно, завдання не з легких. Зіставивши основні критерії вибору, які були задані на початку статті, ми зупинили свій вибір на моделі електронного замку M-Locks B class від американського виробника LAGARD.

M-Locks B class

Ця модель має великий попит не лише на українському ринку, а й у світі в цілому. Завдяки розумній ціновій політиці бренду, американські інженери зуміли вмістити широкий функціонал у компактному корпусі за приємну вартість. Секретний код доступу складається з шести цифр, що дорівнює близько 1 мільйону комбінацій.

Відзначимо найвищий другий клас захисту VDS. Замок призначений для встановлення на ригельні системи з метою блокування їхнього руху. Ресурс роботи моделі від батареї «Крона» знаходиться в межах від 24 до 36 місяців.

Завдяки якісному складанню, продуманому функціоналу та легкості управління, замикаючий механізм добре підходить для використання як у домашніх умовах, так і в офісному приміщенні. Вагомим аргументом у бік розгляду цієї моделі стане потреба у використанні фізичного ключа.

Термін гарантійного обслуговування складає 36 місяців.


Якісні сейфові замки від Garda

Європейський бренд із насиченою історією, який завоював безліч фанатів у всьому світі, включаючи й Україну. Чеський виробник успішно випускає якісну продукцію в середньому ціновому сегменті, роблячи акцент на випуску замикаючих механізмів універсального типу.

Garda К-9 – замикаючий механізм, призначений для встановлення на меблевих та офісних сейфах. За таємність замку відповідає сувальдний механізм, що складається з дев'яти кодових пластин (рівень таємності щонайменше 1 мільйон комбінацій). Функціонально, замикання замка відбувається при безпосередньому повороті ключа. Відзначимо також і особливість механізму – при відкритому стані, ключ із серцевини витягнути не вдасться. Замок можна встановити за допомогою чотирьох монтажних гвинтів М6 на приварену установчу пластину.

Garda K-9

Ця модель добре зарекомендувала себе серед конкурентів у своєму ціновому сегменті. Гарантійний термін експлуатації складає 36 місяців.


Механічний сейфовий замок від надійного виробника

В епоху швидкого розвитку технологій і повсюдного прогресу, не так легко знайти якісний і надійний механічний замок для сейфа, який виготовлений за сучасними стандартами безпеки і при цьому має класичний зовнішній вигляд. Переглянувши щонайменше десятка моделей від різних виробників, ми зупинили свій вибір на M-Locks A class від LAGARD.

M-Locks A class

Механічний тридисковий кодовий замок призначений для замикання ригельної системи сейфа. Вісь лімба фіксується завдяки шпонці та стопорній шайбі. Щоб змінити секретний код доступу із внутрішньої частини сейфа, потрібно скористатися ключем для перекодування, який входить до комплекту постачання. Стандартний код доступу складається з трьох двоцифрових чисел, але при бажанні його можна змінити на одне число.

Замок сподобається тим користувачам, які цінують високу надійність під класичне виконання. Відзначимо також особливу рису власників подібних механізмів – уважність, адже для правильного введення секретної комбінації потрібно бути дуже зосередженим та спокійним. Американський виробник, випустивши цей замикаючий механізм, точно задовільнив трепетні бажання своїх фанатів.


Найкращий замок на сейф саме для Вас

Ні для кого не стане одкровенням, що китайські виробники дуже активно розвивають цифрову галузь, але й пробують свої сили у всіляких виробничих напрямах. Звичайно, з часом їхня продукція стане більш масовою, але поки ми маємо можливість вибору, варто його робити на користь перевірених часом виробників. До таких, безумовно, належить німецький бренд Stuv. Багаторічна історія компанії налічує чимало дуже вдалих і велику кількість якісних рішень у світі замикаючих механізмів для сейфів. Однією з найкращих напрацювань компанії за останній час стала модель Stuv 4.19.92 A class.

Stuv 4.19.92 A class

Універсальний підхід, застосований при створенні моделі, дозволяє використовувати її у різних сейфах, встановлених у бухгалтерському відділі або просто в офісі компанії. Замок пройшов сертифікацію класу А системи VDS. Для того щоб зберегти оптимальне співвідношення ціни та якості, німецькими інженерами у виробничому процесі було вирішено використати різні сплави із силуміну, при цьому зберігши секретну частину механізму та надійність роботи на високому рівні. Конструктивно у замку використовується сувальдний механізм секретності. Кількість використаних ригелів - один з вильотом на 11 мм, кількість точок замикання також дорівнює одній.

Якщо Вам потрібен якісний замок на сейф від надійного виробника за розумну вартість і при цьому з хорошими характеристиками, придивіться до даної моделі. У комплект поставки входить замок та два ключі, а термін гарантійного обслуговування встановлений у 36 місяців.

У цій статті ми постаралися розглянути найпопулярніші типи замикання, які використовуються виробниками замків для сейфів. Кожна з обраних моделей користується великою популярністю серед користувачів, про що свідчать численні позитивні відгуки. Також варто наголосити на важливості правильного вибору місця придбання замку - робіть вибір на користь тільки надійних магазинів, які пропонують якісний товар, повну комплектацію та дають гарантію на придбаний товар.

Супутні товари

Схожі статті

01.03.2020
До дверної фурнітури відносяться системи і окремі елементи, що покра..
Фурнітура для вхідних дверей
11.08.2020
Під визначенням ресурсу роботи замку прийнято розуміти сукупність ос..
Збільшений ресурс роботи замків Mottura і CISA
09.09.2020
Модель 56525 - це врізний замок CISA, який позиціонується компанією-..
Огляд замку CISA 56 525
12.05.2021
Щоб завоювати любов споживача і світову популярність, необхідно прой..
Топ 5 виробників електромеханічних замків в світі
07.06.2021
Безліч пропозицій на ринку механічних замків обумовлено жорсткою кон..
У чому перевага замків Revolution Pro?
21.07.2021
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..
Цінова категорія дверних ручок
09.09.2021
Організація максимального захисту приміщення - одна з найважливіших ..
Максимальний захист. Що потрібно купити в першу чергу
08.11.2021
Питання щодо забезпечення безпеки та збереження матеріальних цінност..
Найкращий замок для сейфа. Як не помилитись при виборі?
06.12.2021
Завдяки сучасним технологіям, вибір товарів та їх покупка належать д..
Де потрібно купувати замки до сейфів та іншу фурнітуру?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре