Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Замки, встановлені в дверне полотно, давно перестали бути просто зам..

Ключі для перекодування замків як працюють

Замки, встановлені в дверне полотно, давно перестали бути просто замикаючими елементами, які відповідають за доступ в приміщення. Прогрес за останні 50 років ступив настільки далеко, що, здавалося б, то, що вчора було фантастикою - стало нашою реальність сьогодні. У світі механізмів, створених для забезпечення Вашого затишку і безпеки, зроблені якісні кроки і напрацювання в сторону продуманості рішень, що забезпечують нас найнеобхіднішим. Так, сьогодні дуже великою популярністю користуються замки для вхідних дверей, що підтримують функцію перекодування секрету. Розглянемо механічний замок, від всесвітньо відомого італійського виробника Mottura, модель 54J939. Даний замок являє собою симбіоз (можливо кращий на сьогоднішній день) двох механізмів секретності, сугальдного і циліндрового. Модель оснащена всіма потрібними характеристиками, які забезпечать надійний захист приміщення. Виробник оснастив замок можливістю самостійного перекодування секрету. Також варто відзнач стійкість механічного замка до силових методів злому.

Mottura 54J939

Так, коли і навіщо потрібно робити перекодування замка і в чому «сіль» процесу ... - давайте розбиратися! Перекодування замка логічно робити в декількох випадках, наприклад:

  • при проведенні ремонтних робіт в приміщенні, Ви віддали працівникам ключі в користування. Після завершення всіх робіт, щоб не міняти повністю замок, Ви можете змінити його секрет, всього за пару хвилин, самостійно без залучення дорогого фахівця і без заміни механізму повністю.
  • при втрати ключа, щоб уникнути непотрібних переживань і тривог, краще провести перекодування.
  • в цілях підняття рівня загальної безпеки приміщення. Тут, Ви самі вирішуєте, коли змінити код, навіщо і чому. А головне, Ви робите це самостійно, при цьому економлячи кошти на виклик фахівця.

Якщо, Ви зіткнулися з одним з перерахованих вище випадків, тоді Вам варто провести перекодування замка. Провідні, світові виробники дверної фурнітури, такі як CISA і Mottura, випустили спеціальні набори ключів для перекодування. Давайте розглянемо кожен з наборів по черзі, як часто і скільки разів можна міняти код секрету, а заодно дізнаємося, що цікавого пропонують топові бренди зараз на нашому ринку.

Комплект ключів CISA 06520 для перекодування від італійського виробника є надійним і по застосуванню просте рішення, створене на базі власної запатентованої системи сувальдного замку - «New Cambio Faciele». Завдяки продуманості від інженерів компанії, процес перекодування триває всього кілька хвилин, а головне Ви робить все самі, тим самим заощаджуючи сімейний бюджет. У комплектацію товару входить - п'ять нових ключів, ключ який призначений для перекодування (зміни секретного коду замка), карта для виготовлення дубліката, а також інструкція. Варто відзначити, що немає ніяких обмежень по кількості перекодіровок замку.

CISA 06520

Зараз на прилавках магазинів представлено багато різної продукції, але на ринку України, високою популярністю користуються замки від італійські виробників. Дуже популярним рішенням для установки на дверне полотно вхідних дверей є модель CISA 57685 ALPS, яка відноситься до категорії основних замків, з врізним способом монтування. Механічний замок оснащений шістьма сувальдами, засувкою, а замиканням відбувається з трьох сторін, є можливість провести перекодування. А система ALPS, забезпечує при необхідності блокування сувальд і в цілому відмінно протистоїть навіть самим витонченим ідеям і спробам злому. Відмітна особливість моделі - Ви можете використовувати її в умовах з агресивного середовища, що має на увазі підвищену зносостійкість конструкції замку (до перепадів темпеатури і проявів атмосферних явищ). Конструктивно замок оснащений чотирма ригелями по 18 мм кожна, виліт ригеля становить 38 мм. Механізм секретності - сувальдний.

CISA 57685 ALPS

Комплект ключів Mottura 91399 для перекодування призначений для перекодування замків із серії MyKey. В процесі перекодування замка, поворот штанги обнуляє секретний код (той який був встановлений раніше), після чого механізм стає готовим до прийняття і запам'ятовування нового коду. Замки з серії MyKey, практично не мають обмежень по кількості перекодіровок. Відмінною особливістю даного комплекту є поставка ключів в двох розмірах на 51 мм і 61 мм (в розрахунок взято відстань від пластикової голоски до перших зубів). Якщо ж Ви, захочете зробити додатковий ключ, тоді Вам слід звернутися в акредитовану компанією Mottura майстерню на території України, взявши собою ключ карту, яку у Вас попросить майстер. Варто відзначити також, що блок ключів із серії «J» підійде до сучасних замках MyKey, а також до замків з індексом «Y». У комплект поставки товару входять - штанга повороту (для проведення зміни коду), п'ять нових ключів, а також інструкція.

Mottura 91399


Механічний замок Mottura 52J535 - це запірний механізм для вхідних дверей, з врізним способом установкі в дверне полотно. Конструктивно в моделі реалізована робота чотирьох ригелів (з товщиною в 18 мм в діаметрі, кожен і вильотом на 40 мм), а точок замикання в замку три. Традиційно для даної лінійки механізмів, в замку присутня засувка. За секретність замку відповідає сувальдний механізм. Відзначимо захищеність моделі від злому, за допомогою бампінга. Завдяки сучасним технологіям, в замку реалізований захист від копіювання MyKey. Замикання механізму відбувається в чотири оберти ключа. Можливість перекодування замка - присутній.

Mottura 52J535

Перекодування замка, стане відмінною опцією і для людей, які здають своє житло в оренду. Замки з функцією перекодування - це якісне рішення від кращих виробників, а вищезгадані комплекти ключів допоможуть Вам зробити життя ще безпечніше!

Супутні товари

Схожі статті

16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
11.08.2020
Під визначенням ресурсу роботи замку прийнято розуміти сукупність ос..
Збільшений ресурс роботи замків Mottura і CISA
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
14.05.2021
Класичне виконання, тривала експлуатація та надійність кожного елеме..
Українські виробники механічних замків
07.06.2021
Безліч пропозицій на ринку механічних замків обумовлено жорсткою кон..
У чому перевага замків Revolution Pro?
21.07.2021
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..
Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка
21.07.2021
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..
Цінова категорія дверних ручок
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре