Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Сучасний світ диктує свої правила у всіх аспектах життя і, якщо Ви х..

Основні мінуси електромеханічних замків

Сучасний світ диктує свої правила у всіх аспектах життя і, якщо Ви хочете крокувати в ногу з часом, доводиться приймати технологічний прогрес повністю і цілком. Щоб розібратися в головних нюансах при виборі якісної електромеханіки для дверного полотна вхідних дверей, давайте розглянемо по порядку що і до чого. Про переваги електромеханічних замків сказано дуже багато, ми підемо від зворотного - розглянемо мінуси електромеханіки, дізнаємося, що зараз актуально на ринку України, обговоримо надійного виробника і вирішимо для себе - що нам більше підходить.


Електромеханічні замки в Україні - новий рівень безпеки

Конструктивне виконання електромеханічного замка - це складний і трудомісткий процес створення пристрою, який вимагає високоякісної виробничої лінії з сучасними технологічними потужностями. Принцип роботи такого замку схожий з механічним - застосовується ригель для відмикання або замикання дверей. Відмінністю є спосіб спрацьовування ригеля, в електромеханіки він приводиться в рух не тільки механічним способом (з використанням ключа) але і в автоматичному режимі. Електромеханічні замки за способом установки діляться на:

  • накладні.
  • врізні.

Давайте розглянемо популярну модель електромеханічного замка, з високим рівнем безпеки від італійського бренду Чіза, а після виділимо основні мінуси електромеханіки.

CISA 17685 - якісне рішення в світі електромеханіки, з високим класом захисту. Спосіб інсталяції замку - виразний, який є більш надійним в плані безпеки. Також варто відзначити наявність антивандального системи, продуманої італійськими інженерами, яка проявила себе ефективно в процесі тестування. Модель 17685, це основний замок, який легко інтегрується в найсучасніші високотехнологічні системи з керуванням і контролем доступу в приміщення. Характеристики замка передбачають його установку і використання зовні приміщення. За секретність замку відповідає - сувальдний механізм, чотири ригеля циліндричної форми і реверсивна засувка. Точок замикання замку - три. Секретність замка передбачає можливість проведення перекодування. Модель дуже популярна як серед фанатів бренду, так і серед українських користувачів.

CISA 17685

Розглянемо які є недоліки у електромеханічних замків, виділивши основні:

  • складність конструктивного виконання механізмів замків в порівнянні з механічними моделями.
  • висока вартість на деякі моделі.
  • часто слабка стійкість до атмосферних впливів.
  • встановлення замку здебільшого повинен проводити висококваліфікований фахівець.
  • необхідність організації по забезпеченню безперебійного живлення.

Як ми розуміємо, мінуси є у кожного виду замикаючого елемента, але при розумному підході до вибору моделі з урахуванням місця установки / використання та релевантності начинки - більшість мінусів вдається обійти.


Електромеханічні замки в Україні купити - вибравши топ співвідношення

З плином часу, на полицях магазинів стало з'являється все більше і більше цікавих моделей замикаючих механізмів. Але часто вибираючи ту чи іншу модель покупець стикається з широкому вибором як серед виробників, так і представленої ними продукції. Розглядаючи безліч брендів з високою довірою у споживача, ми вибрали компанію, яка стрімко розвивається, давно на ринку і користується високим авторитетом у споживачів України. CISA - це завжди висока якість, надійність і сучасні рішення! Розглянемо цікаві моделі від італійських майстрів.

CISA 12011 - відноситься до категорії основних замикаючих механізмів вхідних дверей. За секретність замку відповідає циліндровий механізм. Установка в дверне полотно відбувається врізним способом. Конструктивно замок створений таким чином, що завдяки міцному корпусу з оцинкованої сталі і продуманості в розмірах і кріпленні, модель легко монтується на різний тип дверного полотна як зовні приміщення, так і всередині. Завдяки застосуванню реверсної засувки, замок підтримує будь-напрямки відчинення дверей.

CISA 12011

Ще одним прикладом високоякісного замку з співвідношенням ціна / якість вважається модель 16215. Цей пристрій полюбилося українцям своєю практичністю і міцним корпусом, який відрізняється особливою міцністю і стійкий до зовнішнього механічного впливу. По застосуванню, CISA 16215 відноситься до механізмів осикового типу. Варто відзначити широку область використання моделі, вона відмінно підходить для установки на дерев'яне, пластикове або металеве полотно. Конструктивно замок складається з циліндра і двох ригелів прямокутної форми (а, саме взводним і поворотним, який укріплений для захисту від спроби зробити перепилювання ригеля). Модель замку зроблена таким чином, що підійде для установки в дверне полотно з відкриванням як назовні, так і всередину приміщення. Відкрити замок можна двома способами - використовуючи ключ або подачею електрики-сигналу на пристрій.

CISA 16215


Електромеханічні замки в Україні ціна забезпеку

Ні для кого не секрет, що безпеку не можна вимірювати в грошовому еквіваленті. Часом набагато важливіше наявності круглої суми на покупку дорогого замку - продуманість всіх елементів безпеки приміщення. Тому крім вибору високоякісного електричного замка, настійно рекомендуємо Вам ознайомиться з такими не менш важливими елементами щодо забезпечення захисту будинку/квартири або офісу як: броненакладки, ручки і фурнітура. Тільки комплексне рішення з безпеки, зможе гарантувати надійний рівень захисту приміщення.

Давайте розглянемо накладної електромеханічний замок CISA 11630. Дана модель відноситься до додаткових замків, які встановлюються на дверне полотно накладним способом. У даного способу кріплення є значні відмінності ніж у врізного, з основних, наприклад виділимо:

  • простота монтування.
  • можливість провести демонтаж / монтаж на інше полотно в рази швидше ніж врізного замка.

CISA 11630 (3, 4)

Конструктивно замок зроблений з використанням циліндрового механізму секретності, який працює в імпульсному режимі. Інсталяція можлива як на дерев'яні, так і металеві двері. CISA 11630 (3,4) якісно зарекомендував себе в плані дистанційно-керованого механізму з використанням його як додатковий елемент в автоматизованій системі з відео і аудіо домофонами. З відмітних особливостей замку, варто виділити можливість проведення блокування кнопки відкриття замку ключем. У комплекті з замків Ви знайдете три ключа. Гарантійний термін обслуговування даної моделі встановлено в 36 місяців.

Крім перерахованих мінусів електромеханічних замків у даного виду замикаючих елементів є маса переваг. Які виводять використання електромеханіки на абсолютно новий рівень. Вибираючи високоякісні моделі, обов'язково ознайомитеся з відгуками від реальних споживачів, користуйтеся послугами професіоналів і робіть покупки тільки у перевірених продавців. Робіть розумне вкладення в щасливе і безпечне майбутнє вже сьогодні!

Супутні товари

Схожі статті

16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
30.08.2020
Тепер трохи зупинимося на важливих складових, а саме - на тактико-те..
CISA MyEVO (частина 2)
10.10.2020
Нерідко в житті трапляється непередбачений збіг обставин, таких як в..
Інструкція по перекодуванню замків CISA
10.11.2020
В одній з попередніх статей ми зробили спробу ознайомлення читачів з..
Інструкція по перекодуванню замків Mottura
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
07.06.2021
Безліч пропозицій на ринку механічних замків обумовлено жорсткою кон..
У чому перевага замків Revolution Pro?
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
21.07.2021
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..
Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре