Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Замок, здається, – не складний елемент, яким ми користуємось у нашом..

Поради експертів: з чого почати при виборі замку


Замок, здається, – не складний елемент, яким ми користуємось у нашому повсякденному житті. Але спробуємо розібратися трохи глибше в цьому. Насамперед акцентуємо нашу увагу на сучасних інноваціях у безпеці, що реалізуються безпосередньо механічними замками. Зі зростанням випуску «спеціального» інструменту для несанкціонованого чи аварійного відкриття замку провідні виробники замкової продукції змушені постійно доопрацьовувати свої механізми, застосовуючи додаткові рівні захисту від відкриття та злому. Купити механічний замок – завдання не складне. Але які властивості необхідно звернути увагу? Розглянемо докладніше це питання.


Габаритні розміри.


Необхідно чітко розуміти, як у майбутньому буде виконано монтаж механізму на ваших дверях. Купити механічний замок для хвірток, а потім страждаючи намагатися встановити його на вхідні металеві двері – завдання не з легких. А купивши механічний замок для відкатних воріт, як його змонтувати на класичних (петльових) дверях гаража? Тому перше, що необхідно чітко розуміти – допустимі габарити механізму. Тут слід враховувати основні типи установки: накладний, врізний або блокуючий додаткові елементи конструкції.Безпека.


Безпека - найтонша і досить відповідальна характеристика будь-якого механічного замка. Адже саме їй ми повністю довіряємо своє майно, добробут, інколи ж і в цілому захист нашого житла! У цьому контексті користувач повинен виділити для себе найбільш відповідальні двері, які потребують більш високого рівня захисту. І в цьому питанні – найправильніше отримати кваліфіковану консультацію професійного лок – майстра (хоча, як і хороший лікар, електрик, інженер – на сьогодні це не просте завдання). У нас ви можете отримати безкоштовну попередню консультацію професійних лок – майстрів телефоном або в електронному форматі. Головна теза "Безпеки" - це комплекс заходів, що включає в себе конструкцію дверей, правильний монтаж, безпеку системи замикання та секретність замку.Секретність.


Під цією характеристикою лок – майстри мають на увазі унікальність коду замка, його неповторність і неможливість прочитати та виготовити дублікат. З масовою появою на ринку спецінструменту ("болгарська відмичка", самоімпресійний ключ) - проглядається стале зростання циліндричних механізмів. І це зумовлено насамперед вищою секретністю самого циліндра, на відміну від сувальдних замків. Однак при цьому циліндричний замок вимагає вищої професійної підготовки майстра зі встановлення замку та додаткового захисту самого циліндра. Лідерами тут є європейські бренди: "Abloy", "Evva", "Cisa", "Mottura", "Abus", “Mul-T-Lock".

Окремим класом можна розглядати секретність механічних кодових замків. При цьому необхідно розуміти, що саме у цьому типі механізмів існує величезна прірва класу секретності від замку на дверях під'їзду до замку на дверях банківського сховища. Широке поширення кодові механічні замки набули в адміністративних установах, забезпечуючи контроль доступу персоналу до певних зон. У побутовій експлуатації вони використовуються набагато рідше, хоча довели часом свою довговічність та надійність роботи.Якість.


Ресурс роботи та безпека замку визначається, перш за все, його конструкцією, якістю матеріалів, що використовуються при його виробництві та технологічністю обладнання самого виробника. І в даному аспекті краще довіряти вже перевіреним і відомим виробникам, ніж наражати себе на ризик поломки, заклинювання, відмови роботи замку в самий невідповідний момент. Як продукт тривалого терміну експлуатації, замок - не та річ, де економія має доцільність. Зазвичай, механізми провідних виробників витримують 20-30 років безвідмовної роботи.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре