Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Організація безпеки власного житла - це актуальна тема на сьогоднішн..

Що потрібно знати для безпеки житла

Організація безпеки власного житла - це актуальна тема на сьогоднішній день. Світ ніколи не був на 100% безпечним, з огляду на різні природні обставин і істот, що населяють нашу планету. Якщо в давні часи, основним завданням людини було - вижити, то сьогодні кожен прагне жити якісно, ​​безпечно, довго і щасливо. Завдяки технологічному прогресу, людство зуміло убезпечити своє життя. Для забезпечення високого рівня комфорту з почуттям затишку та безпеки, недостатньо купити дорогий запірний механізм. Безпека житла - це комплекс пристроїв, які злагоджено доповнюють один одного і забезпечують потрібний рівень захисту. Давайте розберемося що потрібно для забезпечення безпеки приміщення сьогодні, розглянемо актуальні пропозиції від світових брендів в сегменті якісних замків і підведемо в кінці короткий підсумок.


Броненакладки на замки купити для посилення загального захисту житла

Захисні протектори на двері вони ж броненакладки - це один з різновидів дверної фурнітури. Конструктивно це вироби у формі пластин (можливо з фігурним вирізом) створені з високоміцних матеріалів для монтування із зовнішнього боку дверей на механізм замка або дверного полотна.

Броненакладки підходять для циліндрових і сувальдних механізмів і бувають з установкою накладного або врізного типу. Встановлюються як на дерев'яні, так і на металеві двері. Давайте розглянемо цікаві моделі, які користуються заслуженою високою популярністю у споживачів.

Azzi Fausto Antitubo - дуже популярна броненакладка, є представником однієї з найбільш затребуваних моделей фурнітури на нашому ринку. З відмінних характеристик варто відзначити - міцний корпус (гарт близько 60 п. по HRC), рухливу шайбу з посиленим введення ключа і врізний спосіб монтування на дверне полотно. Конструктивно модель броненакладки створена зі скошеними краями, що зроблено спеціально майстрами для додаткового захисту проти злому з використанням трубчастого інструменту або газового ключа. Для зручності, Antitubo представлена ​​в двох розмірах - 25 і 35 мм і в різних кольорах.

Azzi Fausto Antitubo

Будь-яке дверне полотно потребує якісного замикаючому механізму, давайте розглянемо модель від італійського гіганта - Mottura 85971. Даний механічний замок являє собою сучасне рішення для забезпечення високого рівня безпеки вхідних дверей. Корпус замка зроблений монолітно з високоточним підгоном всіх внутрішніх елементів механізму. Тип установки на дверне полотно - врізний, який вважається найнадійнішим на сьогоднішній день. У моделі вдало реалізована робота чотирьох ригелів і трьох точок замикання. Традиційно для даної цінової категорії, італійські інженери оснастили замок засувкою. За секретність відповідає циліндровий механізм, який якісно можна захистити за допомогою вищерозгляденої броненакладки.

Mottura 85971

Як вибрати і купити броненакладки на замки?

Будь який замикаючий елемент, встановлений на дверному полотні, потребує захисту. Для того щоб вибрати броненакладку на замок варто звернути увагу на:

  • тип механізму секретності замку (сувальдний, циліндровий).
  • товщину дверного полотна, підібравши оптимального розміру броненакладку.
  • якість виготовлення броненакладки.

Високої якості броненакладки випускає італійський виробник Чіза. Модель CISA MAPPE - це поєднання кращих якостей циліндрового і сувальдного механізмів. Як і в циліндровому механізмі, в секретній накладці встановлено два ряди пінів, які відповідають за поворот ключа. Дане рішення в значній мірі збільшує безпеку дверного полотна тим самим забезпечуючи збереження замку від спроб здійснити злом. Процес відкриття замку, на якому встановлена ​​даний елемент захисту проходить в пару етапів. При першому повороті ключа, прибирається шторка, після чого ключ проникає в середину і з подальшими його оборотами ригель замку відкривається під впливом сугальдного механізму секретності.

CISA MAPPE

З якісних представників сувалдних механізмів варто виділити модель - CISA 57685 ALPS. Модель відноситься до категорії основних замків, з врізним способом монтування. Обладнана модель шістьма сувальдами, засувкою, передбачена можливість проведення перекодування секрету замка, також в наявності система тристороннього замикання. Відмінною особливістю моделі вважається система блокування сувальд ALPS. Механічний замок відмінно підходять для використання як у середині приміщення, так і в умовах з агресивним середовищем. Завдяки високоякісним матеріалам виготовлення і скрупульозного підгону всіх елементів механізму всередині, модель відрізняється і тривалим терміном експлуатації. До слова гарантійне обслуговування моделі становить 36 місяців.

CISA 57685 ALPS

Ціна на броненакладки для замків залежить від...

Як і будь-який захисний механізм, броненакладки відрізняються не тільки назвою виробника фірми і країною виготовлення, а й застосовуваними матеріалами при виготовленні, продуманістю корпусу / елементів, розмірами, місцями експлуатації, захисними функціями, ціною і багатьма іншими параметрами.

Ніколи не купуйте елементи безпеки незрозумілих виробників, з рук / на ринку або підпільні noname фірми з Піднебесної.

Високий відсоток співвідношення ціна / якість закладено в моделі Azzi Fausto Antidrill SB. Представлена ​​в декількох кольорах, а висота накладки становить 25 мм. Елемент безпеки відрізняється відносно невеликими розмірами корпусу, конструктивно створений зі скошеними краями, виконаний з нітро-цементованої сталі. Як посилення конструкції накладки було вирішено застосувати обертову таблетку, яка встановлена ​​в марганцовисту пластину забезпечує захист від висвердлювання. Відзначимо також наявність рухомого півмісяця, зробленого з твердосплавних матеріалів, який захищає нижню частину циліндра. Термін гарантійного обслуговування складає 60 місяців.

Azzi Fausto Antidrill SB

Ще один представник з Італії - Cipierre, відрізняється більш лояльною вартістю при цьому пропонуючи досить цікаві рішення в світі замикаючих елементів вхідних дверей. Cipierre 128/60 / AB / I - це механічний замок з врізним способом установки на дверне полотно. Вартість даної моделі в порівнянні з конкурентами зі схожими характеристиками вельми і вельми демократична. Конструктивно замок вміщає в себе три точки замикання, чотири ригеля (в діаметрі кожен по 18 мм з вильотом на 29 мм) і циліндровий механізм секретності. Модель оснащена протизломною системою блокування при спробі забивання ригелів всередину корпусу або вириванні циліндра. Замок дуже популярний серед верств населення, для яких головний критерій, це співвідношення пропонованої якості з дуже демократичною вартістю.

Cipierre 128/60/AB/I

Розглядаючи дані моделі, ми намагалися підібрати для Вас найкраще поєднання ціни та якості і допомогти визначиться з вибором. Вибираючи замок для вхідних дверей або броненакладку пам'ятайте, що безпека в наш час лежить в руках кожного з нас і тільки Вам вирішувати який рівень буде достатнім для забезпечення безпеки дорогих Вам людей і матеріальних цінностей!

Супутні товари

Схожі статті

05.04.2020
Сьогодні ми відкриваємо невелику серію статей, головною темою яких б..
Дверні ручки. Часть 1. Вступна
16.04.2020
Минулої статтею ми здійснили спробу почати невеликий цикл, присвячен..
Дверні ручки. Частина 2. Ручки Convex, San Polo, iLavio для пластикових дверей
22.06.2020
Не секрет, що в сучасному світі з його реаліями в якому постійно вин..
Замки Mottura. Переваги
15.07.2020
Неважливо, якого саме типу, двері, будь-то вхідні, міжкімнатні, балк..
Заміна циліндру на більш високий рівень захисту
12.02.2021
Нас з вами всюди оточує реклама - на білбордах і дошках оголошень, в..
Двері з базару чи дешева безпека
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
28.07.2021
Що привертає увагу людини, який перший раз прийшов в квартиру? Звича..
Дверні ручки як прикраса невеликої квартири
10.09.2021
Головною деталлю, яка відповідає за складність запірного елемента, є..
Чим відрізняються сувальдні замки від циліндрових
24.11.2021
Якісна фурнітура не менш важлива деталь у загальному малюнку повніст..
Фурнітура для сейфів. Особливості комплектації
13.01.2022
Загальний затишок будинку складається з деталей та продуманості рече..
Дверна фурнітура - незамінне доповнення до інтер'єру в будинку

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре