Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Ригельний механізм відрізняється від інших замикаючих елементів у пе..

Що потрібно знати про ригельний замикаючий механізм

Ригельний механізм відрізняється від інших замикаючих елементів у першу чергу своєю складністю і чим більше ригелів використано, тим вищий і загальний рівень безпеки. Ригелі діляться за спрацьовуванням на:

 • активні. Такі ригелі спрацьовують після використання ключа.
 • пасивні (по-іншому такі ригеля люблять називати – противаговими штирями). Такі ригелі слід встановити з боку петель на дверному полотні.

Основне для розуміння: ригель – спеціальний штир, виготовлений з металу, вставлений у полотно. Спрацьовує автоматично, після прокручування ключа, тим самим проникаючи в отвори дверної коробки. Може закриватися у класичному розумінні убік, а також вгору-низ.

Для того щоб розкрити ригельний замок недостатньо розпиляти дверні петлі, потрібно також спиляти і ригелі, а якщо їх багато, то це додаткові витрати за часом для зловмисника і дорогоцінний час для власника.


Надійний кодовий замок для сейфа

Кожен механізм має свої сильні сторони, кодовий замок не є винятком. Давайте виділимо головні:

 • швидкість отримання доступу.
 • просте налаштування.
 • легкість управління та користування.
 • сучасний дизайн.
 • широкий функціонал.

Якщо збираєтеся підібрати надійну модель, яка стане якісним захистом вашому сейфу, радимо орієнтуватися лише на світові бренди. Якість товарів яких залишається незмінно високою, що підкріплено відгуками реальних покупців.

Одним із найпопулярніших брендів на нашому ринку вже не перший рік вважається LAGARD. Американська компанія відома по всьому світу своїми товарами завдяки надійним механізмам, високому рівню контролю на виробництві та тривалим терміном експлуатації. До перерахованого варто додати великий гарантійний термін, який дається на товари компанії. Розглянемо модель електронного сейфового замка, яка не затримується на прилавках M-Locks B class.

Сейфовий замок з другим класом захисту, комфортним інтерфейсом та високою якістю роботи. Секретний код доступу замка складається з шести цифр, що дорівнює мільйону комбінацій. Перекодування здійснюється із зовнішнього боку сейфа через лімб. Конструктивно всередині корпусу замка розташований блок живлення, який знаходиться в лімбі. Живлення забезпечується батареєю "Крона" з розрахунком роботи в 24-36 місяців. Коли настане потреба заміни батарейки, замок сповістить Вас звуковим сигналом, а також за допомогою діодної індикації червоного кольору.

M-Locks B class

Популярна модель, згідно з численними відгуками, використовується як в домашніх умовах, так і для установки в офісні сейфи.


Як захиститься від взлому замків і чому не все так просто?

Завдяки технологічному прогресу сьогодні набагато простіше організувати якісний захист приміщення ніж десятки років тому. Порада, якщо хочете бути максимально захищеними, ніколи не дивіться у бік ноунейм виробників і не сприймайте всерйоз промовистість базарних продавців. Єдине завдання таких горе-спекулянтів збути товар знайшовши клієнта. А що так як далі, їх не цікавить і звичайно ні про яку гарантію якості та гарантійний талон мови не може йти апріорі.

Маючи орієнтир по виробниках якісних замикаючих елементів, потрібно вирішити, де найкраще здійснити замовлення. Ось кілька слушних порад, дотримуючись яких Ви заощадите не тільки бюджет, а й дорогоцінний час:

 • не лінуйтеся, перегляньте відгуки про магазин від реальних покупців, це займе не багато часу для ознайомлення, але заощадить набагато більше, ніж вибрати сірий магазин.
 • обов'язково уточнюйте всі цікаві деталі у консультанта, тим самим Ви отримаєте потрібну інформацію та перевірите якість обслуговування та рівень кваліфікації відповідальної особи.
 • перевіряйте наявність повної комплектації, оригінальності та наявність гарантійного талону. Тільки сумлінні продавці повністю виконують замовлення та дають гарантію на замовлений товар у них.

Розглянемо механічний замок італійського виробництва з якісними характеристиками та власною запатентованою системою блокування – CISA 56785 Revolution Pro.

Замок має два механізми секретності циліндрового типу. Відрізняється від аналогів більш надійними параметрами проти злому, такими як система блокування "Pro". Встановити замок у дверне полотно можна врізним способом. Клас захисту замка - шостий, а кількість ригелів дорівнює п'яти. Відмітимо наявність защіпки та тривалий термін гарантійного обслуговування у 36 місяців.

CISA 56785 Revolution Pro

Дуже популярна модель від топ-виробника на українському ринку – надійна, розрахована на тривалий термін експлуатації.


Накладний замок на двері у чому відмінність від врізного?

Коли стоїть питання вибору установки дверного замка, варто взяти до уваги максимально можливі фактори та нюанси. Ось деякі моменти, які мають бути розглянуті перед ухваленням остаточного рішення:

 • підбираючи замикаючий механізм, робіть вибір свідомо - підбираючи потрібну модель під Ваші потреби. Якщо у вас броньовані двері, то і замок повинен бути відповіднимний.
 • врахуйте фізичні характеристики дверного полотна, коробки. Зверніть увагу на товщину дверей, матеріали тощо. і тільки після цього починайте вникати у світ головних механізмів, які забезпечують безпеку приміщення.
 • середовище експлуатації замка. Якщо у Вас приватна садиба, або здійснюєте підбір замка на хвіртку, розглядайте моделі, які не чутливі до впливу атмосферних явищ.

Головні відмінності накладного замка від врізного:

 • спосіб установки на дверне полотно. У накладного він відбувається поверх полотна з внутрішньої сторони приміщення, у врізного у внутрішню частину полотна.
 • простота інсталяції. Накладний замок у цьому плані більш практичний, при необхідності його можна зняти та встановити в інше місце, і цей процес займе небагато часу. У випадку із врізним механізмом так не вийде.
 • надійність. Тут, звичайно, все залежить від бюджету та поставленого завдання щодо забезпечення безпеки загалом.

Розглянемо характеристики накладного замка на прикладі моделі Mottura 30401. За таємність моделі відповідає сувальдний механізм з однією точкою замикання та трьома ригелями. Особливість моделі – компактні розміри та універсальність (підійде для встановлення як на дерев'яні, так і металеві двері). Стане якісним рішенням для встановлення на двері в гараж, комору, склад, хвіртку.

Mottura 30401

Італійська якість складання, цілісний корпус та довгий термін експлуатації – якісно виділяють модель серед конкурентів.


Комплектний набір ключів та чи безпечно робити копію?

Однозначної відповіді на це питання немає, тому що є два варіанти безпечного використання замка після придбання:

 • вибрати модель з достатньою кількістю ключів у комплекті постачання.
 • зробити копію ключа у авторизованому сервісному центрі.

Який з варіантів для Вас зручніший, вирішуйте самі. Тут як кажуть «третього не дано».

Якщо у Вас встановлено замок від компанії Моттура, з функцією перекодування – розгляньте комплект ключів Mottura 91399. З цим набором без особливих труднощів можна самостійно провести перекодування замка з серії MyKey. У комплекті постачання знайдете штангу для повороту кнопки перекодування замка, п'ять нових ключів, інструкцію, а також карту для виготовлення дубліката в авторизованому центрі.

Mottura 91399 для перекодування

Універсальне рішення від італійських інженерів, що дозволяє Вам самостійно керувати безпекою приміщення.
Супутні товари

Схожі статті

15.01.2022
Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючи..
Циліндровий механізм для вхідних та міжкімнатних дверей
15.01.2022
в облаштуванні безпеки приміщення немає компромісів, оскільки кожен ..
Чому важливо купувати дверну фурнітуру у спеціалізованих магазинах
16.01.2022
У кожній справі є професіонали або кваліфіковані фахівці, які знають..
Чому слід довірити встановлення замка професіоналу?
17.01.2022
Наявність надійного замикаючого елемента на вхідних дверях – правиль..
Якісний замок – найкраща інвестиція у власну безпеку
19.01.2022
Для людей, які цінують свій особистий час і готові вкластися в збере..
Замки та ключі - візитна картка будь-якого сейфа
19.01.2022
Питання високої надійності замикаючого механізму на вхідних дверях а..
Які дверні замки вважаються найнадійнішими?
19.01.2022
Безпека будинку, квартири та будь-якого іншого приміщення безпосеред..
Дверна фурнітура – ​​залежність якості від ціни
07.02.2022
Забезпечення високого рівня безпеки приміщення, одне з найскладніших..
Броненакладки на двері. Чого ви точно не знали про цю фурнітуру?
08.02.2022
Дверна фурнітура – ​​це невід'ємні конструктивні елементи, основним ..
Чи можна обійтися без броненакладки?
08.02.2022
Безпечний будинок - мрія яку реально втілити в життя, маючи в своєму..
Сучасні стандарти безпеки будинку

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре