Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
За останні десятки років світ побачив безліч цікавих рішень в плані ..

Як вибрати ключі для перекодування замка?

За останні десятки років світ побачив безліч цікавих рішень в плані збільшення рівня безпеки. Людина - істота залежне і як би там не було кожен з нас залежить від чого-небудь. Але в плані безпеки ми всі залежимо від схожих моментів. Можна довго міркувати на тему кому що більше подобається, порівнювати все за і проти в рішеннях, представлених на ринку, але не сьогодні. Наша сьогоднішня стаття, це екскурс у світ, де механічні замки постають у вигляді серйозних рішень, з широким функціоналом. Багатий набір функцій як правило це тільки вершина айсберга, а все найцікавіше знаходиться всередині. Давайте дізнаємося цікаве про начинку механізмів і про таку можливість як перекодування замка і як для цього вибрати ключ? Пропоную зосередити Вашу увагу сьогодні разом з нами на двох великих виробників замків і фурнітури для вхідних дверей. Італійські бренди CISA і Mottura, готові завербувати вас до лав свіх фанатів. Численні хвалені відгуки споживачів, підтвердять викладену інформацію в статті. Як завжди - коротко, по суті, і тільки про головне!


Ключі для перекодування замка замовити в один клік!

Процес зміни коду в замикаючому елементі вхідних дверей - це послідовність кроків, націлених на підвищення рівня безпеки приміщення. Причини для зміни коду можуть бути найрізноманітнішими, не будемо на цьому зупиняється. Важливо зрозуміти, що перекодування - це важлива функція, націлена на підняття безпеки, і буде корисною навіть з метою профілактики. Для повного охоплення обраної теми, ми по черзі розглянемо пропозиції від італійських виробників і пройдемося коротко по моделям механічних замків з функцією перекодування.

Пропозиція для перекодування від CISA - набір ключів 06520 для перекодування. Універсальне рішення доступне в двох варіантах довжини ключа, на 90 мм і 110 мм. Призначене для самостійної зміни коду замку без залучення фахівця з боку. Що безумовно є позитивним моментом, який допоможе Вам заощадити кошти. Сам процес зміни коду займає не багато часу і не складний для виконання своїми руками. У комплект поставки товару входять:

 • п'ять нових ключів з обраної Вами довгою.
 • ключ для проведення перекодування механізму.
 • ключ карта, використовується при зверненні в майстерню для створення дубліката (без неї майстер по ключам не зможе зробити нарізку на ключі).
 • інструкція по процесу перекодування.

CISA 06520

Відзначимо також необмежену кількість зміни коду замку і гарантійний термін, довгою в 36 місяців від бренду.

Якщо розглядати актуальні пропозиції на ринку механічних замків від Чиза, то в очі впадає відразу дві моделі від італійських розробників. Першим розглянемо цікавий механічний замок CISA 57675 ALPS. Область його монтажу - металеві двері. Інсталяція проводиться врізним способом в дверне полотно. Використовується як додатковий замок на дверях в житлове приміщення або в якості основного при установці в воротах гаражного типу. Завдяки продуманості начинки механіки, корпус отримав не великі розміри і безліч крутих фішок. Однією з таких є можливість провести перекодування. Конструктивно модель несе в собі шість сувальд і п'ять ригелів. Ригелі стандартного розміру для подібного механізму, їх розмір становить 18 мм в діаметрі, кожного. Виліт ригелів відбувається на 30 мм, а видалення ключового отвору становить 67.5 мм. Додатковий захист досягається завдяки системі протидії злому ALPS («All Level Protection System»). Дана система відмінно зарекомендувала себе при спробах несанкціонованого проникнення в приміщення. Клас захисту механізму - шостий. А головний механізм секретності - сувальдний. Міжосьова відстань становить 85 мм.

CISA 57675 ALPS

Друга модель механічного замка від бренду, яка завоювала довіру українців - це CISA 57986 ALPS. Ставитися до категорії основних замикаючих елементів, в основі якої використовується циліндровий-сувальдний механізм секретності. Ідеальним місцем для монтажу замка, є сталева зламостійкості двері. Монтаж механізму проводиться врізним способом. Відмінною рисою моделі є незалежна робота кожного з механізмів секретності. Конструктивно замок оснащений п'ятьма ригелями і засувкою, діаметр встановлених ригелів становить 18 мм. Можливість проведення самостійної перекодування - присутній. Як і попередня модель, даний механізм оснащений власною системою ALPS. Клас захисту в замку шостий. Вихід ригелів замка різний, для сувальдного механізму він становить 38 мм, а для циліндрового 22 мм. Видалення ключового отвору складає 64 мм, що трохи менше, ніж у моделі, наведеної вище.

CISA 57986 ALPS

Розглянуті механічні замки мають гарантійний термін обслуговування в 36 місяців, кожен. Що, безсумнівно, говорить про впевненість виробника в своїх товарах і готовності прийти на допомогу споживачу!


Ключі для перекодування замка купити з гарантією!

Хто тримає пальму першості серед виробників качесничих замикаючих елементів для вхідних дверей на ринку з пари CISA Mottura, відповісти з 100% точністю неможливо. Так як обидва представники з Апеннін - хороші... а якість їхніх товарів на найвищому рівні. Завдяки налагодженій виробництва, скрупульозності і уваги до кожної деталі. Рішення іменитих брендів майже завжди потрапляю точно в ціль! Давайте розглянемо пропозицію для перекодування від Mottura 91399. Комплект ключів доступний також в двох варіантах довжини ключа, але на цей раз розміри кардинально відрізняються. На вибір покупцеві доступні варіанти ключів з довгою в 50 мм і 60 мм. Довжина вказує на розмір шийки ключа. Ключі для перекодування призначені для серії MyKey. Відзначимо, що проведення операції з перекодуванням не потребує виклику висококваліфікованого фахівця і проводиться повністю самостійно! Комплектація товару досить стандартна і включає в себе:

 • п'ять ключів з довгою яку Ви виберете при оформленні замовлення.
 • штанга повороту кнопки, необхідна для проведення зміни коду замикаючого механізму.
 • ключ карта, призначена для створення копії ключа в майстерні. Її наявність обов'язкова, без неї зробити дублікат неможливо.
 • інструкція для користувача.

Mottura 91399

Відзначимо, що для збереження конфіденційності та підтримки високого рівня безпеки - нарізка нового ключа, може бути здійснена тільки в спеціалізованій майстерні, яка має акредитацію від Mottura для роботи на території України. Нагадаємо, для створення нарізки ключа, Вам необхідно взяти з собою ключ карту для успішного виконання завдання майстром.

Набір з ключів для перекодування нової серії «J» підходить до сучасних рішень лінійки MyKey, а також до замикаючим елементів з попередньої лінійки «Y».

Гарантійний термін для моделі становить 36 місяців!

Модельний ряд пропозицій механічних замків з підтримкою функції перекодування дуже широкий, ми вибрали, як і в попередньому блоці дві моделі. Моделі відрізняються кількістю механізмів секретності.

Mottura 54J797 - механічний замок комбінованого типу з врізним способом установки. Може встановлюватися як на лівосторонні, так і справа наліво двері. За секретність замку відповідає циліндровий-сувальдний механізм. Завдяки останніх напрацювань компанії в плані збільшення безпеки, модель відрізняється підвищеною стійкістю, до злому яка забезпечена сувальдной частиною замку. Традиційно для даної серії, є можливість змінити код замка. Клас захисту сьомий, а кількість ригелів дорівнює п'яти. Діаметр кожного ригеля - 18 мм. А точок замикання три. Міжосьова відстань - 85 мм. Виліт ригелів відбувається на 40 мм. Кількість ключів в комплекті - п'ять. Ідеально підійде для установки на вхідні двері квартири або приватного будинку.

Mottura 54J797

А ось модель Mottura 52J535 кардинально відрізняється від свого побратима. Тут встановлено лише один механізм секретності - сувальдний. Завдяки чому розміри замку значно менше в порівнянні з аналогічними в лінійці. Відмінною рисою є захист від бампінга. Традиційним можна вважати наявність засувки. У компактному корпусі розміщені чотири ригеля, а точок замикання замку - три. Матеріали, використовувані при створенні, використовуються тільки самі високоякісні - цинк і алюміній. Дана модель оснащена системою MyKey, яка забезпечує надійний захист від копіювання. Замикання механізму відбувається в чотири оберти ключа. Тип установки на вхідні двері - виразний. Ідеально підійде для інсталяції в дверне полотно квартири в багатоповерховому будинку. Клас захисту механізму замка - сьомий.

Mottura 52J535

Обидві моделі мають гарантійний термін використання 36 місяців.


Ключі для перекодування замків - професійне рішення своїми руками

При виборі механічних замків з функцією перекодування, зверніть увагу на наступні моменти:

 • країна виробник замикаючого елементу.
 • комплектація замків.
 • наявність гарантійного обслуговування.

І, звичайно, зверніть увагу на інформацію, яку Вам надає магазин або оператор. Не соромтеся задавати навіть самі незручні питання по товару.

Набір ключів для перекодування замка стане чудовою можливістю відчути себе висококваліфікованим фахівцем! Ще ніколи не було настільки просто, своїми руками збільшити рівень безпеки своєї сім'ї. Ваш спокій - тепер в надійних руках!

Супутні товари

Схожі статті

01.03.2020
До дверної фурнітури відносяться системи і окремі елементи, що покра..
Фурнітура для вхідних дверей
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
30.08.2020
Тепер трохи зупинимося на важливих складових, а саме - на тактико-те..
CISA MyEVO (частина 2)
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
21.07.2021
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..
Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка
10.09.2021
Що потрібно знати і з чого почати знайомство з замикаючими елементам..
Купуємо замки механічні та електромеханічні правильно

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре