Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Наявність надійного замикаючого елемента на вхідних дверях – правиль..

Якісний замок – найкраща інвестиція у власну безпеку

Наявність надійного замикаючого елемента на вхідних дверях – правильне рішення людей, для яких безпека на першому місці. У будь-які часи, якісно захищені двері до приміщення були запорукою спокою, безпеки та надійного захисту як мешканців, так і матеріальних цінностей усередині. Багато чого з часом змінюється, але залишаються базові принципи, які будуть з нами завжди – захист власного будинку та цінностей. У цьому матеріалі, Ви дізнаєтеся - який замковий механізм розглянути для установки на вхідні двері, познайомитеся з популярною моделлю механічного замка на нашому ринку, дізнаєтеся чому варто поміняти старий замок і де використовуються защіпки. Давайте почнемо з розгляду високоякісного та надійного рішення для вхідних дверей.


Вибираємо надійний замок на двері

Для забезпечення надійного захисту приватного будинку, квартири або іншого приміщення недостатньо міцних стін та дорогих дверей. До питання безпеки варто підходити тонко і враховувати всі нюанси не тільки на сьогоднішній день, але й із запасом на майбутнє. Переглянувши безліч цікавих та якісних варіантів зі світу надійних замків, ми зупинили свій вибір на моделі CISA 57986 ALPS, яка підійде під потреби 85% користувачів.

Механічний замок італійського виробництва є універсальним рішенням для якісного виконання щоденних завдань. У моделі вдало реалізований дует роботи двох механізмів секретності, циліндрового та сувальдного. Працюють механізми незалежно один від одного. Другий механізм має можливість проведення перекодування, а також оснащений трьома точками замикання та сучасним захистом сувальдного блоку ALPS (All Levers Protection System). Завдяки продуманості конструктивних деталей та внутрішньої механіки, замок відмінно протистоїть більшості сучасних методів злому, що підтверджує присвоєний замку клас захисту – шостий. Окремо варто згадати про багатий комплект поставки, який включає крім корпусу замка, планку, монтажний ключ і п'ять ключів. На замок поширюється гарантійне обслуговування за 36 місяців.

CISA 57986 ALPS

Італійська якість, надійне виконання та високий рівень захисту роблять модель бажаним придбанням серед справжніх шанувальників високоякісних механізмів, розрахованих на тривалий час експлуатації.


Де купити замок дверний та наскільки важлива гарантія

Купити замок де дешевше або у перевіреному магазині з гарантією? Відповідь однозначна – купуйте лише у перевіреному магазині і з гарантією, і ось чому. Роблячи придбання на ринку або в сірих магазинах, Ви ризикуєте не тільки вкладеними грошима в придбаний товар, а й матеріальним цінностями, які будуть під захистом такого механізму, а можливо і не тільки матеріальним. Сірі магазини, продавці на ринку ніколи не запропонують повну гарантію на товар не кажучи вже про консультації, та й в оригінальності їхньої продукції є великі сумніви. Тому, ніколи не ведіться на солодкі слова та низькі ціни. Наявність гарантійного талону в першу чергу багато говорить про самого виробника і про продавця, про їхню впевненість у пропонованій продукції. Якщо ми говоримо про топ бренди, то їх товари завжди високої якості з повною комплектацією та довготривалою гарантією. Розглянемо одну з моделей відомого в Європі виробника замикаючих елементів від компанії Моттура.

Mottura 52J535 – замикаючий елемент для вхідних дверей, зроблений із міцних та високоякісних матеріалів, цинку та алюмінію. Установка в дверне полотно виконується врізним методом. Серцем замка є сувальдний механізм секретності. Моделі присвоєно високий клас захисту, сьомий. Відзначимо наявність защіпкита можливості перекодування. Замок чудово справляється з більшістю популярних на сьогодні способів злому, у тому числі захищений від бампінгу. Варто відзначити наявність фірмової системи захисту від копіювання MyKey. Повне замикання замка відбувається в чотири оберти ключа. Термін гарантійного обслуговування моделі складає 36 місяців.

Mottura 52J535

Відмінне рішення для тих, хто шукає сучасний механічний замок від топового виробника в компактному корпусі та за дуже приємну вартість.


Заміна замків та як це правильно зробити

Якщо Ви вирішили поміняти замок на вхідних дверях, але при цьому не збираєтеся міняти дверне полотно, найпростіший і найшвидший спосіб підібрати новий захисний елемент – зняти мірки зі старого замка. Також варто врахувати такі параметри дверей як:

  • товщина дверного полотна.
  • тип дверей (дерев'яні, металеві, пластикові).
  • вага дверей.

Маючи на руках розміри старого механізму та врахувавши вище наведені параметри дверей, Ви можете спокійно підбирати модель замка, яка буде відповідати Вашим потребам та легко стане на пригтовлене місце. Якщо у Вас виникають питання чи труднощі, тоді можна піти іншим шляхом:

  • викликати дорогого спеціаліста, який зробить всю вищеописану роботу за Вас.
  • звернутися за безкоштовною консультацією в перевірений магазин, для отримання всієї необхідної інформації щодо підбору замка.

Звичайно, розумніше вибрати другий варіант, це значно дешевше, та й сучасні моделі замків від топових виробників передбачають самостійну установку з боку покупця.

Механічний замок Cipierre 128/60/AB/I – якісне рішення від італійських інженерів за дуже демократичну вартість. Інсталяція замка у дверне полотно відбувається врізним способом. За секретність замка відповідає циліндровий механізм. Модель відноситься до замикаючих механізмів із шостим класом захисту. Відмітимо наявність защіпки, трьох точок замикання та чотирьох ригелів. З особливостей моделі варто виділити наявність системи блокування пристрою у разі забивання ригелів або при спробі вирвати циліндр.

Cipierre 128/60/AB/I

Замок підійде для людей, які мають обмежений бюджет, але при цьому дивляться у бік перевірених брендів та якісної продукції.


Защіпка на двері як універсальне рішення

Досить часто можна зустріти защіпки на дверях як усередині, так і поза приміщенням. Завдяки прогресу, защіпки в класичному розумінні зустрічаються все рідше, їм на зміну впевнено прийшли електрозащіпки. Якщо розглядати цікаве рішення від перевіреного виробника, то першим на думку спадає італійська компанія Чіза. Яка пропонує широкий ряд товарів із замикаючих елементів для різних типів дверей, з різними місцями застосування та під будь-який бюджет. Пропоную розглянути елекрозащіпку CISA 15300, яка знайшла своє практичне застосування на броньованих дверях.

Зроблено защіпку добротно з якісних сплавних матеріалів (алюміній та цинк), які не піддаються корозійному впливу. З особливостей варто відзначити оснастку моделі механізмом тригерного типу, тобто користувачі можуть розблокувати пристрій вручну на потрібний період часу без обмежень. Установка відбувається врізним способом, що є безперечним плюсом, так як даний вид інсталяції найнадійніший з існуючих. Живиться механізм від 12 В змінного струму.

CISA 15300

Підійде як якісне рішення при використанні як у побутових, так і комерційних умовах.

Супутні товари

Схожі статті

01.03.2020
До дверної фурнітури відносяться системи і окремі елементи, що покра..
Фурнітура для вхідних дверей
11.08.2020
Під визначенням ресурсу роботи замку прийнято розуміти сукупність ос..
Збільшений ресурс роботи замків Mottura і CISA
14.05.2021
Класичне виконання, тривала експлуатація та надійність кожного елеме..
Українські виробники механічних замків
21.07.2021
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..
Цінова категорія дверних ручок
03.09.2021
Будь-яке дверне полотно вхідних дверей повинно бути доукомплектовано..
Установка накладного замка на дерев'яні двері
10.09.2021
Головною деталлю, яка відповідає за складність запірного елемента, є..
Чим відрізняються сувальдні замки від циліндрових
24.11.2021
Якісна фурнітура не менш важлива деталь у загальному малюнку повніст..
Фурнітура для сейфів. Особливості комплектації
15.01.2022
Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючи..
Циліндровий механізм для вхідних та міжкімнатних дверей
19.01.2022
Для людей, які цінують свій особистий час і готові вкластися в збере..
Замки та ключі - візитна картка будь-якого сейфа
19.01.2022
Ригельний механізм відрізняється від інших замикаючих елементів у пе..
Що потрібно знати про ригельний замикаючий механізм
19.01.2022
Питання високої надійності замикаючого механізму на вхідних дверях а..
Які дверні замки вважаються найнадійнішими?
19.01.2022
Безпека будинку, квартири та будь-якого іншого приміщення безпосеред..
Дверна фурнітура – ​​залежність якості від ціни
07.02.2022
Забезпечення високого рівня безпеки приміщення, одне з найскладніших..
Броненакладки на двері. Чого ви точно не знали про цю фурнітуру?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре