Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Продовжуючи тему про переваги замків італійської компанії Mottur..

Замки Mottura. Ресурс роботи і можливість перекодування.

Продовжуючи тему про переваги замків італійської компанії Mottura сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на двох інших важливих аспектах, присутність яких в замках цього виробника є якщо не обов'язковим, то дуже часто зустрічається. Це - збільшений ресурс роботи замку в порівнянні з аналогічними виробами інших компаній-виробників і можливість проведення його перекодування.


Ресурс роботи дверного замку

У колі іменитих і відомих виробників дверних замків прийнято розраховувати ресурс роботи механізму набагато більше його реальної експлуатаційного навантаження.

Так, починаючи від найменш якісного замку, який розроблений з урахуванням навантаження всього лише в кілька тисяч робочих циклів, поступово переходимо до замків середньої цінової категорії і якості, у яких цей ресурс збільшений до значення в кілька десятків тисяч циклів, і закінчуючи флагманськими моделями, здатними витримати навантаження в кілька сотень тисяч циклів.


Фактично у всіх замків Mottura присутній збільшений ресурс роботи замкового механізму, що, в свою чергу, сприятливо позначається на параметрах загальної довговічності експлуатації та відмовостійкості замку.

На практиці це можна пояснити на прикладі, що в разі, коли в замок закладений і перевірений невеликий ресурс, тим швидше він дійде до такого стану зносу деталей і складових частин, коли процедура його відкриття не складе великих труднощів для зловмисника.

І зовсім необов'язковим буде те, що користувач помітить погіршення в роботі механізму, оскільки ключ, як і раніше, буде справно відкривати і закривати замок. Саме тому дуже важливо, щоб в замок був закладений виробником якомога більший ресурс роботи, адже саме це буде гарантією того, що замок неможливо розкрити на продовженні дуже тривалого проміжку часу. 


Перекодування замку Mottura

Врізний замок Mottura 54J939 з висунутими ригелямиВрізний замок Mottura 54J797Врізний замок Mottura 52J771
Що ж стосовно перекодування замку, то тут важливо врахувати, що у компанії Mottura є ціла лінійка замків, що підтримують цю процедуру, суть якої полягає в зміні секретного коду замку, що дає кілька незаперечних переваг для власника, а саме:
  •  відсутня необхідність повної заміни замку у випадку втрати або крадіжки замку, що робить сприятливий ефект на гаманець користувача;
  •  деякі моделі дверних замків підтримують можливість проведення неодноразового перекодування, що дозволяє користувачеві час від часу міняти секрет замка, тим самим підвищуючи загальну безпеку в разі виникнення будь-яких підозр;

Процес перекодування в цілому не відрізняється особливою складністю, але, все-таки, вимагає від залученого до робіт деяких навичок. У разі, якщо присутні сумніви у власних силах, то тоді, звичайно ж, краще скористатися послугами профільного фахівця.

Супутні товари

Схожі статті

22.04.2020
З кожним роком все більша кількість людей при виборі механічного зам..
Огляд замка CISA 56535 Revolution Pro
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
11.05.2021
Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс ..
Ступені захисту механічних замків. Докладний опис
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
02.08.2021
Чим керуються виробники механічних замків, фурнітури і циліндрів при..
Огляд циліндра Mottura Champions Pro

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре