Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Для людей, які цінують свій особистий час і готові вкластися в збере..

Замки та ключі - візитна картка будь-якого сейфа

Для людей, які цінують свій особистий час і готові вкластися в збереження матеріальних цінностей прямо у себе вдома, у квартирі, офісі - відмінним рішенням буде встановлення сейфа. Компактні, великі, приховані з різним рівнем надійності моделі вимагають відповідного замикаючого механізму. Сьогодні на ринку представлено багато цікавих варіантів, від олдскульних до таких, що виконані в сучасному стилі. Перед тим як розібратися у всіх тонкощах вибору замків, запам'ятаємо важливу інформацію – клас захисту замку повинен бути не нижче рівня сейфа, ідеальне співвідношення це один в один або замок на один клас вище за ступенем захисту. Якщо не дотримуватися цієї рекомендації, рівень безпеки буде невідповідним, що як мінімум буде небезпечним і швидше за все дорогим у матеріальному плані для власника. Пропоную для початку розглянути популярний замок в олдскульного стилі, а далі в сучасному виконанні та дізнатися ще багато цікавого!


Класичний дисковий замок на сейф

"Вічна класика ззовні, сучасні комплектуючі всередині." Так можна коротко описати найвище бажання любителів олдскульних замків. Механічний сейфовий замок M-Locks A class – це якісне та водночас цікаве рішення для власників сейфів. Давайте детальніше розглянемо трьох-дисковий замок від відомого американського виробника LAGARD. Модель виконана із міцних матеріалів, зібрана якісно та призначена для встановлення на сейфи як середніх, так і малих розмірів. Секретний код за замовчуванням складається з трьох двоцифрових чисел, також при необхідності є можливість налаштування кодування замка за схемою на одне число. Процес перекодування проводиться із зовнішнього боку дверей сейфа, спеціальним ключем, що йде в комплекті постачання. Для встановлення даного механізму на сейф малого розміру дозволена інсталяція замка без ригельної системи. У такому разі замикаючий ригель приводиться в рух поворотом лімба. На дисковий замок поширюється гарантійне обслуговування в 36 місяців.

M-Locks A class

Висока якість складання, крутий дизайн та сучасний механізм – те, за що люблять цю модель та поважають американську компанію. Повірте, цей механізм нікого не залишить байдужим і дозволить поринути в епоху дискових замків.


Надійний сейфовий замок у сучасному виконанні

Сучасні технології, прогрес та продуманість – три кити на які спирається будь-який відомий виробник замикаючих елементів. І якщо Ви йдете в ногу з часом, то придивіться до електронного сейфового замка від LAGARD. Модель M-Locks B class – якісне рішення із зручним функціоналом для використання на кожен день. Установка замка здійснюється на ригельні системи (такі як La Gard М3-1, La Gard М3-2) для блокування їхнього руху. Секретний код доступу складається з шести цифр (що дорівнює мільйону комбінацій та другому класу VDS). Провести перекодування замка можна за допомогою лімба із зовнішньої сторони сейфа за наявності актуального коду. Конструктивно в корпусі замка знаходиться блок живлення, який працює від батарейки «Крона». Замінити джерело живлення можна із зовнішнього боку сейфа. На одній батарейці, замок може відпрацювати від 24 до 36 місяців, а коли знадобиться заміна – Ви почуєте звуковий сигнал у супроводі червоної діодної лампочки. Якщо з якихось причин не було замінено джерело живлення, код доступу все одно збережеться в пам'яті замка. Великий гарантійний термін обслуговування – це ще один аргумент у надійності механізму та правильності зробленого вибору.

M-Locks B class

Продуманість корпусу, управління та загальне виконання замка, зможуть задовольнити вимоги навіть наприскіпливіших покупців.


Який набір ключів для сейфового замка є оптимальним?

При виборі надійного замикаючого механізму для сейфа, ми, розглядаючи багато пропозицій на ринку, часто не звертаємо увагу на такий важливий пункт, як кількість ключів у комплектації до замка. Адже недостатня кількість ключів може стати серйозною проблемою і ось чому:

  • коли ми робимо дублікат ключа, як мінімум одна копія може залишитися у майстра ... У такому разі немає 100% гарантії безпеки, тому що ключ побував у третіх руках.

Щоб уникнути проблем та непотрібного занепокоєння – дублікати ключів робіть лише у сертифікованих центрах.

  • додаткові грошові та тимчасові витрати на пошук кваліфікованого спеціаліста.

Перед покупкою обміркуйте всі можливі сценарії використання сейфа і скільки ключів Вам знадобиться. Розглянемо як приклад якісного замка для сейфа з двома ключами в комплекті від німецького виробника Kaba Mauer, модель 70040 Varos B class.

Механізм замка по праву вважається одним із найкращих представників свого класу та користується високою популярністю серед професіоналів. Модель часто встановлюється на двері банківських сховищ з другого до п'ятого класу стійкості до зламування по EN 1143. Високий клас захисту підтверджується наявністю сертифікації VDS. З особливостей замка варто відзначити форму ключа, яка замість класичного «метелика» набула трубчастої форми. Зміни у формі ключа позитивно позначилися на рівні безпеки всього механізму, оскільки розмір ключа має менші розміри – зменшився і отвіру у корпусі замка, що унеможливлює злом механізму із застосуванням маніпуляційного інструменту. Установка замка на сейф здійснюється до механізмів ригеля за допомогою спеціальних гвинтів, виготовлених з міцних матеріалів. Варто відзначити і різноманітність довжини ключів, що випускаються у розмірах від 90 до 240 мм. Головним механізмом замка виступає сувальд, а кількість ригелів дорівнює одному. Кількість ключів у комплекті постачання – два. На замок поширюється гарантійне обслуговування у 36 місяців.

Kaba Mauer 70040 Varos B class

Для цінителів німецької якості, високої надійності та тривалого терміну використання модель стане відмінним варіантом для розгляду.


Наскільки якісний замок – настільки зламостійкий сейф

Люди, які цікавляться роботою механіки, електромеханіки та загалом замикаючими елементами, розуміють, наскільки важливий якісний і надійний замок. Радимо Вам вибирати моделі лише від перевірених брендів. Як приклад пропоную розглянути новинку від німецького виробника для встановлення на сейф із сувальдним механізмом секретності – Stuv 4.19.97 IVOX B class.

Оглядуваний механізм пропонується встановлювати на сейфах 3-5 класів. За секретність замка відповідають дев'ять кодових сувальд та захисна шторка, яка призначена для запобігання злому з використанням відмичок або інших подібних інструментів. Важливою особливістю замка варто вважати випуск у різних модифікаціях для встановлення на ліво- та правосторонні двері. При цьому перевертати замок заборонено через розташування шторки блокування. Відзначимо також, що ключ із замкової щілини у відкритому стані механізму не витягується. На корпусі моделі нанесено спеціальне цинкове покриття, яке забезпечує безвідмовну роботу механізму під впливом атмосферних явищ.

Stuv 4.19.97 IVOX B class

Дійсно якісний механізм, який вдало застосовується не лише для встановлення на домашні або офісні сейфи, але й на двері банківських сховищ.

Супутні товари

Схожі статті

15.01.2022
Завдяки сучасним лініям виробництва компанії, що спеціалізується на ..
Зламався дверний замок? Не поспішай викидати.
15.01.2022
Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючи..
Циліндровий механізм для вхідних та міжкімнатних дверей
15.01.2022
в облаштуванні безпеки приміщення немає компромісів, оскільки кожен ..
Чому важливо купувати дверну фурнітуру у спеціалізованих магазинах
16.01.2022
У кожній справі є професіонали або кваліфіковані фахівці, які знають..
Чому слід довірити встановлення замка професіоналу?
17.01.2022
Наявність надійного замикаючого елемента на вхідних дверях – правиль..
Якісний замок – найкраща інвестиція у власну безпеку
19.01.2022
Ригельний механізм відрізняється від інших замикаючих елементів у пе..
Що потрібно знати про ригельний замикаючий механізм
19.01.2022
Питання високої надійності замикаючого механізму на вхідних дверях а..
Які дверні замки вважаються найнадійнішими?
19.01.2022
Безпека будинку, квартири та будь-якого іншого приміщення безпосеред..
Дверна фурнітура – ​​залежність якості від ціни
07.02.2022
Забезпечення високого рівня безпеки приміщення, одне з найскладніших..
Броненакладки на двері. Чого ви точно не знали про цю фурнітуру?
08.02.2022
Дверна фурнітура – ​​це невід'ємні конструктивні елементи, основним ..
Чи можна обійтися без броненакладки?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре