Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Сучасний замок для вхідних дверей – це складний механізм, відкрити я..

Замок - багатоскладовий пристрій

Сучасний замок для вхідних дверей – це складний механізм, відкрити який можна лише спеціальним (унікальним для кожного пристрою) ключем. Основне завдання - запобігання проникненню в приміщення сторонніх людей. Якщо розглядати як влаштований дверний замок загалом, то для кожного його виду будуть свої важливі відмінності. Наприклад, конструктивно сувальдні замки надійніші за циліндрові, але циліндрові набагато простіші в заміні при необхідності, чого не скажеш про сувальдний замок. Якщо говорити про рівень надійності механізму, то чим більша кількість сувальд використана в замку, тим важче його зламати.

За способом встановлення, дверні замки діляться на три види:

 • врізні.
 • накладні.
 • навісні.

Кожен вид має свої переваги і перед вибором замикаючого пристрою, рекомендуємо ретельно визначити:

 • місце експлуатації механізму (всередині/зовні приміщення).
 • який монтаж оптимальний (врізний, накладний або навісний).
 • зручність використання.

Якщо правильно все обміркувати, взявши до уваги максимальну кількість нюансів, отриманий кінцевий результат Вас повністю влаштує. Тому пропоную розібратися в деяких тонкощах моделей, розглянути сучасні рішення та визначити для себе найкращий варіант.


Защіпка на двері – універсальне та практичне рішення

Електромеханічна защіпка – зручне рішення щодо забезпечення дистанційного контролю доступу до приміщення. Основна функція такого механізму в тому, щоб дверне полотно, на якому встановлена ​​защіпка, постійно знаходилося в закритому стані. Електромеханічні защіпки діляться на види:

 • нормально-закриті.
 • нормально-відкриті.
 • арретована.

Нормально-закрита та защіпка з арретуванням часто зустрічаються в побутових умовах. А ось нормально-відкриту защіпку використовують на дверях, через які іноді слід відкривати вільний прохід. Для кращого розуміння роботи електромеханічної защіпки , розглянемо модель CISA 15160.

Універсальне рішення від європейського топ-виробника якісних замикаючих механізмів. З особливостей моделі варто виділити можливість організації вільного проходу вручну. Корпус моделі виконаний з якісного сплаву алюмінію та цинку, а завдяки ретельному контролю на лініях виробництва защіпка розрахована на тривалий термін експлуатації при щоденному використанні. За рахунок своїх невеликих розмірів, защіпку можна встановити як на дерев'яні, так і алюмінієві двері з будь-якою стороною відкриття.

CISA 15160

Стане зручним рішенням як для побутових, так і комерційних сценаріїв використання.


Ригелі як важлива частина замку

Конструктивно ригелі створюються з високоміцних матеріалів, оскільки основним завданням є фіксація дверного полотна. Ригеля бувають двох видів:

 • циліндрові.
 • прямокутні.

Одна з найважливіших характеристик ригеля у замку – це його виліт. Принцип робота елемента досить простий – при закриванні дверного полотна ригель висувається з корпусу механізму і фіксує двері в закритому стані. Давайте розберемо модель механізму з великою кількістю ригелів від італійської компанії Моттура, яка випускає надійні пристрої.

Mottura 54J797 – комбінована модель механічного замка, яка конструктивно вміщує в цілісному корпусі два механізми секретності – сувальдний та циліндровий. Модель якісно відрізняється від аналогів у своєму ціновому сегменті насамперед підвищеною стійкістю до злому. Підвищення стійкості вдалося досягти завдяки новій механіці сувальдної частини механізму та новому профілю ключа. Конструктивно замок оснащений п'ятьма ригелями (діаметр кожного ригеля становить 18 мм, а виліт ригелів відбувається на 40 мм) та трьома точками замикання. Клас захисту замка – сьомий. Також відзначимо наявність защіпки та можливості провести перекодування секрету.

Mottura 54J797

Замок чудово зарекомендував себе у використанні на вхідних дверях квартири та особняка.


Надійні замки на двері у квартиру

Питання забезпечення безпеки будинку, квартири, офісу або будь-якого іншого приміщення сьогодні дуже актуальне. Серед безлічі пропозицій на ринку легко можна заблукати і піти на поводу нечесних продавців та магазинів. Для початку давайте визначимо, на що варто звертати увагу при виборі замка:

 • бренд. Розглядайте лише топ-виробників, що випускають надійні механізми.
 • функціональність моделі. Підбирайте пристрій виключно під свої потреби, дотримуйтесь принципу «краще нехай робить ідеальне те, що треба, чим може все на світі, але тільки злегка».
 • місце покупки. Тут важливо розглядати тільки перевірені магазини, які відповідають за запропонований товар, знають його тонкощі і готові відповісти на будь-які питання, що Вас цікавлять.
 • комплектність. Вибраний товар має бути повністю укомплектованим та з обов'язковою наявністю талону на гарантійне обслуговування.

Розгляньмо універсальне рішення від компанії Чіза, модель механічного замка CISA 56735 Revolution Pro. Цей механізм належить до класу багатофункціональних пристроїв. За надійну работу замка відповідають два механізми секретності, сувальдний і циліндровий. Основним механізмом вважається циліндровий замок, сувальдний виконує роль додаткового. Таке симбіозне застосування двох різних механізмів секретності – геніальна ідея від фахівців компанії, подібні замки набагато важче зламати. З особливостей замка варто відзначити наявність спеціальної системи блокування, яка спрацьовує при видаленні циліндра з посадкового місця з тіла пристрою. Конструктивно в замку використано п'ять ригелів та три точки замикання. Клас захисту замка – шостий. Встановлюється механічний замок врізним способом.

CISA 56735 Revolution Pro

Якщо Ви шукаєте надійний і якісний механічний замок для встановлення на вхідні двері квартири, ця модель стане чудовим вибором.


Замок навісний – практично і завжди надійно

Навісні замки - популярний вид замикаючих пристроїв, який знайшов широке застосування як у побутовому, так і при комерційному використанні. Подібні механізми можна зустріти у будинках, офісах, квартирах, на машинах та воротах. Тобто застосовуються навісні замки у широкому діапазоні використання.

На які характеристики навісного замка варто звернути увагу перед покупкою:

 • фізичні параметри
 • захищеність конструкції.
 • захист від пилу/вологи та атмосферних явищ.
 • різнобічність сценаріїв використання.

Пропоную розглянути модель навісного замка преміум лінійки від відомого німецького виробника – модель Abus 98 TI/90. Конструктивно замок зроблений хитромудро, корпус виготовлений зі сплаву TITALIUM, а рухлива частина з потовщенням із загартованої сталі. Замок має сучасні параметри, такі як вологостійкість і можливість тривалий час працювати на відкритому повітрі. Завдяки якісним матеріалам, використаним при виготовленні та високих загальних характеристиках (клас захисту – шостий), навісний замок встановлюють на транспортні контейнери, складські приміщення, ворота та хвіртки.

Abus 98 TI/90

Надійна модель – якісно виконає поставлені перед нею завдання.

Супутні товари

Схожі статті

19.01.2022
Безпека будинку, квартири та будь-якого іншого приміщення безпосеред..
Дверна фурнітура – ​​залежність якості від ціни
07.02.2022
Забезпечення високого рівня безпеки приміщення, одне з найскладніших..
Броненакладки на двері. Чого ви точно не знали про цю фурнітуру?
08.02.2022
Дверна фурнітура – ​​це невід'ємні конструктивні елементи, основним ..
Чи можна обійтися без броненакладки?
08.02.2022
Безпечний будинок - мрія яку реально втілити в життя, маючи в своєму..
Сучасні стандарти безпеки будинку
08.02.2022
Головне призначення дверної фурнітури – забезпечення належного функц..
Боїшся спроби злому? Топ 5 елементів фурнітури, на яких не варто економити

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре