Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Чим керуються виробники механічних замків, фурнітури і циліндрів при..

Огляд циліндра Mottura Champions Pro

Чим керуються виробники механічних замків, фурнітури і циліндрів при випуску своїх товарів на ринок? Переважна кількість виробників думкою про збільшення прибутку своєї компанії. Інші про те, щоб запропонувати ексклюзивний варіант рішення, а там як пощастить. А є такі які живуть, дихають і втілюють сміливі рішення, які даються не легко, але воно того варте. Сьогодні піде мова про італійського виробника, популярність якого давно вийшла далеко за межі батьківщини Леонардо да Вінчі і Мікеланджело. На території України, бренд зарекомендував себе високоякісною продукцією. Відмінна збірка товарів від Mottura - результат багаторічних випробувань, напрацювань і трепетного душевного відносини компанії до численної армії фанатів по всьому світу. Сьогодні ми поговоримо про циліндрі Mottura Champions Pro. Познайомимося з моделлю, дізнаємося її особливості, розглянемо характеристики, розкриємо секрет популярності і спробуємо знайти причину всенародної любові.


Циліндр Mottura - краще рішення в якісному реченні

Циліндр від італійського виробника Моттура - це перш за все високу якість за прийнятні гроші. Кожен елемент циліндр, кожна його функція відпрацьовують на 100% викладені за нього кошти. Будучи світовим лідером серед виробників, бренд має ряд переваг своїх товарів над аналогами від інших брендів.

Mottura Champions Pro - відноситься до класу «High Security», має сертифікацію стандарту EN 1303: 05, а також нормативні тести ICIM за якими перевіряється стійкість циліндра до широких різновидів злому. Відзначимо величезне число кодових комбінацій, більше 63 млн.

Mottura Champions PRO

Якщо порівнювати цю модель з більш дорогими, то стане зрозуміло, що в плані розробки був зроблений упор на посилення циліндра всіляких методів злому, які не будуть дуже заморочений.

Конструктивно в циліндрі реалізована подвійна система кодування:

Перша система - це набір пинов, чисельність яких може досягати позначки в 16. Від кількості вищезгаданого числа залежить і частина секретності механізму.

Друга система створена з контролю профілю ключа. На ключ нанесені елементи, які мають поглиблену форму з певним малюнком, що за своєю суттю є додатковим секретним кодом.

Симбіоз роботи першої та другої системи полягає в тому, що Піни контролю з верхньої сторони циліндра взаємодіють з нанесеними елементами на нижній частині. Таким чином виконується перевірка профілю ключа. У разі непроходження перевірки, ключ не буде розпізнано циліндром і не зможе відкрити його, навіть якщо при цьому пройде повний збіг основний кодування. Завдяки такому вдалому тандему взаємодії двох систем, клас захисту циліндра знаходиться на високому рівні. Такі методи злому як бампінг, підбір ключа або розтин відмичкою не ефективні проти нашого сьогоднішнього героя.

Якщо говорити про протидію вандальним спробам злому, то переважна більшість циліндрів погано справляються з такими агресивними методиками проникнення як - вибивання, злам циліндра або висвердлювання. Матеріал корпусу Champions Pro зроблений з латуні. У плані захисту від використання свердла досягнута використанням трьох вставок-штифтів, відлив їх із твердих металів. Штифти розташовуються в кількості двох штук біля ключового отвору (для захисту ротора), третій штифт розташований під ротором в лицьовій стороні корпусу. Це зроблено для захисту пинов чиї заглушки аналогічно відлиті з твердосплавного металу.

Щоб захистити корпус від зламу застосовується методика контрольованого зламу. Суть методу полягає в тому, що на корпусі циліндра при складанні робляться спеціальні пази. На перший погляд це дивний хід від виробника, так як подібні фрезеровані пази на корпусі послаблюють конструкцію. Але все було продумано до дрібниць! Ідея полягає в тому, що завдяки ослабленню корпусу циліндра в місцях пазів, при спробі поламати корпус і витягнути його половинку назовні - місцем облому стане заводський паз, тобто розлом пройде точно по лінії, зробленої на заводі. Таким чином, тіло циліндра залишиться в середині замку, заблокувавши доступ зловмиснику до поворотної частини. Тут варто відзначити ще одну цікаву і важливу особливість: навіть після невдалої спроби зламу, циліндр і далі можна буде відкрити ключем! Звичайно, після таких вандальних спроб проникнення, корпус циліндра потребуватиме заміни. Але ніхто не стане заперечувати позитивні сторони від спрацювання ідея інженерів компанії на практиці. Так, хтось скаже, що це зайві витрати на ремонт і т.п., але дайте собі відповідь - що ці витрати на ремонт циліндра в порівнянні ціною вартості майна?

Mottura Champions PRO

Розглядаючи захист циліндра від вибивання, то скажемо відразу - вона тут не передбачена. Як і не передбачена у переважної більшості топових рішень за набагато більш істотну вартість. Для того щоб вирішити проблему «вибивання», варто заглянути в пропозиції по броненакладкою. У загальному і цілому, використання броненакладки на циліндрі - зобовательно! З огляду на те, що зловмисники стають все хитрішими і нахабний, додаткові елементи захисту ніколи не будуть зайвими.


Циліндр Mottura огляд і характеристики

Конструктивно циліндр від Mottura може бути виконаний в розмірах:

 • від 62 мм до 112 мм (тип ключ-ключ).
 • від 62 мм до 122 мм (тип ключ-шток).

Технічні характеристики циліндра виглядають наступним чином:

 • клас High Security.
 • наявність сертифіката ICIM (після отримання результатів тестування від розтину з використанням різного типу відмичок і методом бампінга).
 • наявність двох систем кодування механіки з ускладнюють заходами по створенню дубліката ключа.
 • контроль-система відповідності «рідного» ключа.
 • наявність захисту елементів на корпусі циліндра (а також на роторі) від спроб висвердлювання.
 • прінціпіально новий, продуманий підхід захисту від виривання циліндра, методом нанесення пазів на корпусі.
 • ціліндри, в яких встановлена ​​спеціальна поворотна ручка або штир можуть бути відкриті за допомогою ключа із зовнішнього боку, при цьому розташування ручки не має значення (циліндр фрикційного типу).
 • двосторонній ключ, виливок якого проходить під тиском.
 • наявність захисту від спроби копіювання.
 • можливість створити систему Master Key (група циліндрів і ключів до них, але з градацією доступу за рівнями).

Mottura Champions PRO

Механізм має шостий клас захисту, а кількість пинов одно шістнадцяти. А гарантійний термін обслуговування складає 36 місяців. Що, безсумнівно, підтверджує впевненість італійського виробника в своєму товарі.

У комплекті поставки йде:

 • ціліндр.
 • п'ять ключів.
 • майстер карта (буде потрібно при створенні дубліката ключа в майстерні з акредитацією на роботу від Mottura на території України).
 • інструкція з монтування циліндра.
 • гвинт для кріплення.

Будова Mottura Champions Pro виглядає наступним чином:

 • ключ в реверсивному виконанні (двосторонній).
 • захисні штифти в кількості двох шт.
 • захисний штифт від впливу свердлом на ротор в кількості однієї шт.
 • заглушкі в нижній частині корпусу циліндра.
 • вертикальні Піни довгастої форми.
 • горизонтальні Піни, розташовуються над вертикальними.
 • поглиблення на ключі (зроблені як елемент проведення контролю справжності).
 • заводская фрезерування для «правильного» зламу циліндра.
 • піни контролю справжності ключа знаходяться в верхній частині корпусу циліндра.

Mottura Champions PRO

Будова ключа для Mottura Champions Pro:

 • верхня знімна головка ключа (зроблена з пластику).
 • на торці пластикової головки розташований змінюваний маркер (доступний в декількох кольорах для зручності користування).
 • ножка прямокутної форми.
 • окончаніе прямокутної ніжки ключа має запатентовану форму.
 • основна кодування розташована на корпусі ніжки.
 • кольоровий штифт (зроблений із пластику й доступний в декількох варіантах виконання) знаходиться на голівці ключа, призначений для її фіксації.
 • на бічних частини ноки ключа нанесені елементи кодування.
 • на ніжці з плоскою боку знаходяться елементи з розпізнавання профілю ключа.

Mottura Champions PRO

Важливо звернути увагу - набір ключів і карта повинні бути герметично запакованими заводом, на якому створено товар. Таким чином, Mottura - піклується про конфіденційність і безпеку своїх споживачів, захищаючи їх усіма можливими способами.

При покупці циліндра типу «ключ-шток», Ви отримуєте поворотну ручку Mottura 99505 безкоштовно! З відмітних особливостей відзначимо широкий вибір кольорів поворотної ручки. Діаметр ручки становить 36 мм. Завдяки використанню високоякісних матеріалів при створенні, ручка придатна для щоденного використання і навіть після кількох років не втратить свого виду. А дизайн ручки доповнить будь-який інтер'єр, додавши в нього родзинку. Традиційно для італійського бренду, гарантійний термін експлуатації поворотною ручки становить 36 місяців.

І знову коротко про безпеку... Якщо Ви вирішили зробити копію ключа, тоді звертайтеся тільки в сертифікований центр, взявши з собою майстер-карту. Без майстер-карти зробити дублікат ключа неможливо.


Купити циліндр Mottura, всі нюанси

Наостанок хочемо поділитися з Вами досвідом при покупці циліндра, і залишити пару слушних порад. Для нас, Ваша безпека на першому місці. Поради при покупці циліндра Mottura Champions Pro:

 • спілкуючись з продавцем або оператором про товарі не соромтеся задавати самі різні питання, що цікавлять вас питання. Таким чином, Ви перевірите кваліфікацію представника магазину.
 • купуємо товари Mottura, включаючи розглянутий сьогодні циліндр Champions Pro тільки у перевірених продавців.
 • ніколи не будете робити покупки товарів від яких залежить безпека Вашої родини та дорогого вам майна на базарі.
 • не спокушайтеся на «солодко-низькі» ціни. Пам'ятаючи, що - безкоштовний сир тільки в мишоловці!
 • при отриманні/купівлі товару зверніть увагу на комплектацію, її повноту та повну відповідність заявленої при оформленні замовлення.
 • перевірте упаковку ключа і карти на предмет пошкоджень, подклеіванія і т.п. Якщо щось у Вас викликає нерозуміння або тривогу - негайно звертайтеся до продавця, вирішуючи всі питання на місці.
 • на кожен товар від Mottura повинен бути гарантійний термін використання. Тому перевіряйте наявність гарантійного талона.

Якісні циліндри від світових лідерів на ринку є інноваційні технічні рішення для повсякденного використання. Але, як і більшість товарів зроблених людиною, циліндри також потребують захисту. Тому не поскупилася на важливому елементі піднімає загальний рівень безпеки - броненакладки. Повірте, це такий же суттєвий елемент захисту вхідних дверей, як і інші. Кожен елемент встановленої захисту - є гвинтиком в комплексі встановлених захисних засобів і заходів від дій зловмисника. Адже, щоб проникнути в приміщення, потрібно пройти всі рівні захисту, а на це потрібен час (так зробимо щоб цього часу залишилося ще якнайменше!), Якого як правило не вистачає і людина попадається на гарячому.

Mottura Champions PRO

Резюмуючи, відзначимо основні переваги Mottura Champions Pro:

 • високоякісна збірка і функціональність.
 • високий рівень пропонованої захисту виробником від моменту випуску товару з заводу і до закінчення тривалих термінів експлуатації.
 • широкий функціонал, який відповідає потребам ринку.
 • піклування про конфіденційність і безпеку.
 • наявність акредитованих центрів для створення дублікатів ключа на території України.
 • гарантійне обслуговування як самого циліндра, так і поворотною ручки до нього і навіть броненакладки!

Як ми дізналися зі статті, невисока в цілому вартість за пропонований циліндр несе нам багато цікавих рішень, якими не можуть похвалитись і набагато дорожчі моделі від інших виробників. Все завдяки цінностям, італійського бренду які він вкладає в кожен випускається товар. За це і багато іншого, вибагливі європейці довіряють світовому якості від Mottura.

Супутні товари

Схожі статті

27.06.2020
Продовжуючи тему про переваги замків італійської компанії Mottur..
Замки Mottura. Ресурс роботи і можливість перекодування.
15.07.2020
Неважливо, якого саме типу, двері, будь-то вхідні, міжкімнатні, балк..
Заміна циліндру на більш високий рівень захисту
11.08.2020
Під визначенням ресурсу роботи замку прийнято розуміти сукупність ос..
Збільшений ресурс роботи замків Mottura і CISA
12.02.2021
Нас з вами всюди оточує реклама - на білбордах і дошках оголошень, в..
Двері з базару чи дешева безпека
25.02.2021
Кожен власник нерухомості, будь то квартира або будинок, огороджена ..
Ніколи не міняйте серцевину на вхідних дверях, не прочитавши цих порад!
30.08.2021
Різновиди ключів, замків і механізмів, які представлені на сучасному..
Види ключів для замків
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги
01.09.2021
Кожен з нас в житті стикався або ще зіткнеться з таким питанням - «С..
Оптимальна кількість замків для вхідних дверей
15.01.2022
в облаштуванні безпеки приміщення немає компромісів, оскільки кожен ..
Чому важливо купувати дверну фурнітуру у спеціалізованих магазинах
16.01.2022
У кожній справі є професіонали або кваліфіковані фахівці, які знають..
Чому слід довірити встановлення замка професіоналу?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре