Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.

Виробник "DOM"

Компанія "DOM" – представник німецького виробництва високоякісних механізмів із 1936 року. За час існування компанія пройшла довгий шлях становлення як шановfний бренд на світовій ниві в замковій індустрії.

Сьогодні компанія пропонує найрізноманітніші рішення щодо забезпечення безпеки  квартир і приватних будинків і для систем управління доступом до великих будівель. Успіх німецького гіганта водночас простий – висока якість пропонованої продукції за розумну вартість, з іншого боку, тернистий – за десятиліття перебування на ринку замикаючих механізмів, бренд завжди стояв на своєму і навіть у найскладніші часи, випускав високоякісні рішення для виконання будь-яких завдань.

Циліндри від DOM – мають унікальність у плані захисних властивостей, оскільки вони встановлюються там, де дуже важливо забезпечити максимальний захист приміщення (такі будівлі як урядові установи, банк, аеропорт та ін.).

Багаторічна плідна робота компанії у сфері випуску високоякісних рішень підтверджується співпрацею з такими компаніями як Bosch, Fujitsu Siemens, Rols-Royce та багатьма іншими, які роблять замовлення саме в DOM, компанії багаторічних традицій та інноваційного підходу.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)