Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.

Електромеханічний замок Iseo 52N115

  • 4140 грн.

Електромеханічний замок Iseo 52N115 відноситься до замикаючих елементів вхідних дверей додаткового типу. Встановлюється накладним способом (монтаж можна провести самостійно) на дверне полотно дверей приватного будинку, квартири або хвірток.
Універсальність моделі дозволяє використовувати її для встановлення на двері як з лівостороннім, так і правостороннім відчиненням. За замовчуванням механізм призначений для встановлення на двері з правою стороною відкриття.
Завдяки якісному виконанню модель Iseo 52N115 стійка до впливу атмосферних явищ. Відвідна сторона регулюється і має накладку, наявність якої знижує тертя в моменті закривання, що збільшує термін експлуатації внутрішнього механізму в цілому. Замок конструктивно зроблений з однією точкою замикання, тип ключа, що використовується - циліндровий.
Популярність електромеханічних замків продиктована зручністю використання. Оскільки італійський виробник має широкий асортимент представленої продукції, цей замок відрізняється від конкурентів ще й цікавим дизайном.
Кількість ключів у комплекті – три, а гарантійний термін експлуатації електромеханічного замка встановлено на позначці у 36 місяців.

Технічні характеристики
Виробник Iseo
Країна виробник Італія
Тип встановлення Накладний
Клас захисту
Вимоги до електропостачання 12В 3А (12 Вольт 1.25 Ампери) змінного току
Кількість ключів 3
Гарантійний термін 36 місяців

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендуємо почитати

10.03.2020
В даний час все більшу популярність отримують електромеханічні зам..
Вибір електромеханічного замку
01.04.2020
Темою сьогоднішньої ліквідації безграмотності є двері, а точніше - в..
Праві і ліві двері як відрізняти?