Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Механізми, встановлені на вхідних дверях рік у рік, прогресують у пл..

Антивзломний циліндр

Механізми, встановлені на вхідних дверях рік у рік, прогресують у плані як внутрішньої «начинки», так і конструктивно. Якщо на ранніх етапах створення замикаючого елемента фахівці приділяли основну увагу на рівень внутрішньої секретності, то сьогодні не менш важливим ​​є і корпусна частина основного елемента. Тому важливо вибирати надійного виробника, у якого чітко налагоджено процес створення та випуску продукції на всіх етапах виробництва. У якісному замку, важливі й такі нюанси як – використання кращих матеріалів та точне компанування всіх елементів. Антивзломні циліндри користуються високою популярністю в першу чергу завдяки посиленим характеристикам, таким як опір до різних способів висвердлювання (в корпус циліндра встановлюються спеціальні штифти), забивання (зовнішній вплив) та наявності технології контрольованого зламу. Про важливі моменти, на які слід звернути увагу при покупці циліндра, ми розглянемо на прикладі механізмів, що добре зарекомендували себе.


Вибираємо надійні циліндри mottura відгуки про які потрібно знати кожному

Циліндри від mottura – надійні механізми, виготовлені з високоякісних матеріалів, багатофункціональні та складні всередині та міцні у конструктивному виконанні. Найчастіше покупець продукції mottura – людина максималіст за вдачею, для якої важливі такі аспекти як – надійність та тривалий термін експлуатації. Для наочності ми вибрали модель циліндра з безліччю позитивних відгуків, намагаючись зберегти рівновагу між ціною і якістю. Для початку позначимо які характеристики має сучасний циліндр від Моттура:

 • високий клас захисту.
 • наявність сертифіката з протистояння спробам злому за допомогою відмичок і бампінгу.
 • змінюється кількість пінів (ускладнення від виробника при спробах злому).
 • наявність системи контролю за використанням рідного ключа.
 • наявність в корпусі та роторі захисних елементів від висвердлювання.
 • застосування технології контрольованого зламу.
 • захист ключа від копіювання
 • можливість при необхідності створення групи ключів з різним доступом.

Наявність всіх чи частини вищезгаданих характеристик – ознака високої якості механізму.

Примітно, що європейські виробники на відміну від східних конкурентів, не потребують широкої реклами та проведення дивовижних знижок.

Відгуки покупців продукції Моттура, базуються на основі тривалого періоду експлуатації і включають лише реальний досвід використання. Наприклад, багато хто відзначає високий рівень надійності циліндрів та широкий асортимент вибору розмірів; для деяких на перший план виходить тривалість експлуатації; іншим важливі – плавність роботи, безшумність та простота використання... Усі відгуки поєднує та підтверджує чимало важливий аспект – збереження балансу між ціною та якістю продукції.


Циліндр mottura champions pro – найкращий у своєму класі

Mottura champions pro – легендарна модель циліндра від італійського топ-виробника. В основі розробки циліндра лежить чимало тестів на стійкість до спроб злому, випробувань на міцність при використанні грубої сили. Про високий рівень надійності циліндра свідчить наявність сертифіката EN 1303:05.

Mottura Champions PRO

Модель якісно відрізняється від аналогів на ринку наявністю подвійної механічної системи кодування. Клас захисту моделі відноситься до High Security. Наприклад, використовуваний ключ до циліндра, зроблений з нанесенням на профілі ключа різного виду малюнків у формі фігур, які є додатковими секретними комбінаціями. Забезпечення максимального роду захисту – один із найважливіших постулатів європейського підходу до виготовлення та реалізації у конкретному випадку.

Конструктивно замок оснащений надійним захистом від таких видів злому як висвердлювання завдяки використанню високоміцних матеріалів при створенні моделі (весь процес виготовлення, збирання та кінцевого виробництва – проводиться компанією на сучасних лініях та передовому устаткуванні). Для протидії такому підходу інженери компанії ввели в корпус циліндра штифти, виготовлені з твердосплавних матеріалів. Варто відзначити наявність технології контрольованого зламу.

Модель циліндра пропонується у широкому асортименті розмірів, що дозволяє вибрати дійсно високої якості замок за прийнятну вартість саме під свої завдання. У комплектації з циліндром, йдуть ключі, карта для виготовлення дубліката, монтажний гвинт.

Гарантійний термін встановлено виробником у 36 місяців.

Ідеально підійде для тих, хто віддає перевагу високій якості на довгі роки.


Надійний та якісний mottura циліндр

Розглядаючи пропозиції на ринку надійних та якісних циліндрів, не складно дійти спільного знаменника і зробити правильний вибір. Так, для забезпечення загальної безпеки приміщення слід приділити увагу кожній деталі:
 • циліндр. Варто вибирати за співвідношенням ціни та якості, так, наприклад на дверне полотно економ класу не варто ставити топовий сердечник. Вибирайте тільки найкраще у співвідношенні ціни/якості.
 • механічний замок Найкращим тандемом стане продукція від одного бренду. Максимальна ефективність, злагодженість роботи, найкраща сумісність – запорука злагодженої роботи та високий рівень надійності на весь час експлуатації.
 • бронепластина. Додатковий елемент захисту призначений для встановлення на дверне полотно для захисту основного механізму від різного роду впливу. Прикладом надміцної пластини, розгляньте модель Mottura 94065. Бронепластина від італійського виробника - універсальне рішення захисту кожного дня.

Mottura 94065

 • броненакладка. Існує безліч варіантів застосування броненакладок від декоративного використання до підвищення рівня безпеки будинку чи квартири. Призначення – захист циліндра від зовнішнього силового впливу.
 • дверна фурнітура. Розглядаючи цей пункт, слід розуміти, що різновидів фурнітури для дверей – безліч і кожен сам вирішує собі, якого рівня безпеки буде достатньо. Порада – не варто економити на цьому пункті, оскільки маленький прокол у загальному ланцюзі безпеки може спричинити серйозний збій.

Також варто ретельно вибирати дверне полотно, оскільки від його якості та характеристик залежить безпека приміщення загалом. Не купуйте полотно на ринку або у не перевіреного продавця, не варто ризикувати. Довіряйте лише перевіреним магазинам, з гарантією та тямущим супортом. Не соромтеся ставити питання, що цікавлять Вас, адже тільки правильно обрані деталі механізму, забезпечать загальну якісну картину безпеки для важливих Вам цінностей. Звертайте увагу на наявність гарантійних зобов'язань, наявність гарантії – основа довіряти продавцю, який готовий поручитись за свій товар.

Продукція компанії Моттура – ​​чудовий вибір для тих, хто бажає придбати сучасні рішення для підвищення безпеки приміщення!

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
Питання збереження матеріального майна в цілісності й недоторканност..
Як вибрати броненакладку для замку?
22.04.2020
З кожним роком все більша кількість людей при виборі механічного зам..
Огляд замка CISA 56535 Revolution Pro
11.08.2020
Під визначенням ресурсу роботи замку прийнято розуміти сукупність ос..
Збільшений ресурс роботи замків Mottura і CISA
25.02.2021
Кожен власник нерухомості, будь то квартира або будинок, огороджена ..
Ніколи не міняйте серцевину на вхідних дверях, не прочитавши цих порад!
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
21.07.2021
На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам ..
Чи є гарантія на дверні ручки?
10.09.2021
Головною деталлю, яка відповідає за складність запірного елемента, є..
Чим відрізняються сувальдні замки від циліндрових
08.11.2021
Питання щодо забезпечення безпеки та збереження матеріальних цінност..
Найкращий замок для сейфа. Як не помилитись при виборі?
15.01.2022
Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючи..
Циліндровий механізм для вхідних та міжкімнатних дверей
08.02.2022
Безпечний будинок - мрія яку реально втілити в життя, маючи в своєму..
Сучасні стандарти безпеки будинку
29.08.2022
Mottura – італійський бренд, широко відомий у всьому світі високоякі..
Mottura купити замок

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре