Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Забезпечення високого рівня безпеки приміщення, одне з найскладніших..

Броненакладки на двері. Чого ви точно не знали про цю фурнітуру?

Забезпечення високого рівня безпеки приміщення, одне з найскладніших і водночас делікатних завдань, що стоять перед людиною. Продуманість всіх нюансів, підбір якісних комплектуючих та особлива увага до дрібних деталей – запорука надійного захисту будь-якої квартири, будинку чи офісу. Ключовим елементом дверного полотна, що відповідає за безпеку, є безумовно дверний замок. Але крім головного замикаючого елемента варто звернути увагу і на дверну фурнітуру. Зокрема, на броненакладки, тому що вони не лише захищають, а й доповнюють загальну картину надійності дверного полотна. Пропоную по черзі розібратися з актуальними питаннями, розглянути сучасні рішення для вхідних дверей серед замикаючих механізмів та якісної фурнітури. Вибиратимемо популярні моделі на українському ринку за співвідношенням ціни та якості. Для розгляду вибератимемо тільки надійного виробника з високою репутацією та гарантією на свою продукцію.


Як вибрати механічний замок на двері?

Вибір якісного замикаючого механізму для металевих дверей повинен відповідати сучасним параметрам безпеки. Давайте виділимо критерії, які повинен мати надійний механізм:

 • високий клас захисту.
 • надійність конструкції та якісне підганяння всіх внутрішніх деталей.
 • захист відразу від декількох способів злому.
 • можливість проведення перекодування.
 • інсталяція у дверне полотно врізним способом.
 • наявність гарантійного талону як свідчення високої надійності та впевненості у виробнику.

Звичайно, цей список може складатися і з більшої кількості пунктів, але ми вирішили виділити основні. Під вищенаведені критерії як приклад ми підібрали механічний замок від відомого італійського виробника Моттура. Пропоную детальніше на ньому зупиниться.

Механічний замок Mottura 52J783 – надійне рішення від інженерів компанії, яке призначене для встановлення врізним способом на вхідні металеві двері. З особливостей моделі варто відзначити можливість проведення перекодування секрету самостійно. Також механізм відмінно протистоїть популярним методам злому з використанням відмичок та методу імпресії. За секретність замка відповідає сувальдний механізм, а фірмова технологія MyKey відповідає за відкриття замка рідним ключем. Ця модель йде в досить багатій комплектації, а термін гарантійного обслуговування встановлений у 36 місяців.

Mottura 52J783

Добротний, сучасний механізм із відмінними характеристиками у компактному корпусі підійде для поціновувачів якісних замків.


Купити замок дверний з комбінованим механізмом секретності

Дверні замки з комбінованими (циліндровим та сувальдним) механізмами користуються високою популярністю серед українських покупців. Завдяки симбіозу надійності та передових напрацювань, сучасні моделі забезпечують якісний захист вхідних дверей як квартири, так і приватного будинку. Взлом комбінованого рішення забирає набагато більше часу та зусиль, ніж простого (з використанням одного механізму) замку. Відповідно конструктивне виконання таких моделей набагато складніше реалізовано. Тільки справді серйозні виробники беруться за випуск подібних симбіозів, тому що налагодження, точне підганяння та використання високоякісних матеріалів можливе лише на сучасних лініях виробництва для досягнення потрібного рівня надійності.

Давайте розглянемо механічний замок, в якому якісно реалізована робота відразу двох механізмів секретності в одному корпусі, модель Mottura 54797. Конструктивно замок є симбіозом двох механізмів з врізним способом інсталяції та високим класом захисту. Якість підгону дрібних деталей на найвищому рівні. У замку використовуються п'ять ригелів із трьома точками замикання. Традиційно для подібного механізму модель оснащена клямкою. Клас захисту – сьомий. Особливістю моделі є спрацьовування механізмів, так як при зачиненні дверей на циліндровий замок відбувається замикання отвору під сувальдний ключ за допомогою спеціальної пластини. Модель ідеально підійде для встановлення на металеві вхідні двері.

Mottura 54797

Високий рівень надійності, продуманість роботи механізмів, якісне складання та гарантія в 36 місяців стануть вагомим аргументом для звернення уваги на замок італійського виробника.


Як вибрати замок на вхідні двері до будинку

Який тип механізму варто встановити на вхідні двері в будинок залежить від багатьох факторів і часто дієва модель в одному випадку може бути абсолютно незастосовна в іншому. Тому не варто вестися на казкові слова перекупів на базарі, що їхня модель універсальна і ідеально підійде під будь-які завдання. Адже мало знати які параметри повинен мати потрібний механізм, варто враховувати і середовище його використання.

Виділимо лише основні моменти, на які варто звернути увагу при виборі замка для встановлення на дверне полотно будинку:

 • визначтеся з кількістю механізмів.
 • вибирайте замок під дверне полотно з огляду на його фізичні характеристики.
 • складність секрету механізму вибирайте відповідно до характеристик дверного полотна.
 • приділіть увагу не тільки замикаючого механізму, а й фурнітурі.
 • вибирайте виробника замкатільки з добре перевірених брендів.
 • розглядайте моделі в надійних магазинах з повноцінною гарантією.

Модель CISA 17685 – основний електромеханічний замок, призначений для встановлення на дверні полотна зовні приміщення. Оснащений надійними характеристиками та високим класом захисту з антивандальною системою для запобігання спробам силового проникнення в будинок. У замку передбачено можливість проведення перекодування. А за таємність виступає сувальдний механізм. Варто відзначити наявність засувки.

CISA 17685

Відмінний вибір для тих, хто шукає оптимальне співвідношення ціна-якість за розумну вартість.


Надійна фурнітура для дверей як одна з умов безпеки

Ні для кого не секрет, що правильно підібрані елементи захисту на дверному полотні – запорука безпеки та спокою. Якщо, Ви всерйоз задумалися про рівень безпеки та надійності елементів на дверному полотні, зверніть увагу на такий важливий момент, як установка броненакладки. Тим самим Ви не тільки збільшите загальний рівень захисту приміщення, але і зможете урізноманітнити загальний інтер'єр. Якісне рішення в широкому кольорі пропонує італійський виробник Cipierre в моделі Security.

Cipierre Security

Броненакладка є додатковим елементом захисту для циліндра дверей від таких популярних методів проникнення в приміщення як:

 • свердління.
 • збивання.
 • вандальний вплив.

Модель виготовлена ​​з якісних матеріалів із подальшим проходженням повного циклу випробування на твердість. Універсальність моделі дозволяє використовувати її на дверних полотнах різного типу.

Безпека та гарне виконання в одному надійному корпусі від італійських фахівців в одному творінні.

Супутні товари

Схожі статті

17.01.2022
Наявність надійного замикаючого елемента на вхідних дверях – правиль..
Якісний замок – найкраща інвестиція у власну безпеку
19.01.2022
Для людей, які цінують свій особистий час і готові вкластися в збере..
Замки та ключі - візитна картка будь-якого сейфа
19.01.2022
Ригельний механізм відрізняється від інших замикаючих елементів у пе..
Що потрібно знати про ригельний замикаючий механізм
19.01.2022
Питання високої надійності замикаючого механізму на вхідних дверях а..
Які дверні замки вважаються найнадійнішими?
19.01.2022
Безпека будинку, квартири та будь-якого іншого приміщення безпосеред..
Дверна фурнітура – ​​залежність якості від ціни
08.02.2022
Дверна фурнітура – ​​це невід'ємні конструктивні елементи, основним ..
Чи можна обійтися без броненакладки?
08.02.2022
Безпечний будинок - мрія яку реально втілити в життя, маючи в своєму..
Сучасні стандарти безпеки будинку
08.02.2022
Головне призначення дверної фурнітури – забезпечення належного функц..
Боїшся спроби злому? Топ 5 елементів фурнітури, на яких не варто економити
09.02.2022
Сучасний замок для вхідних дверей – це складний механізм, відкрити я..
Замок - багатоскладовий пристрій

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре