Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Механічні замки були і є фундаментальним елементом системи безпеки. ..

Від класики до новітніх технологій: найпопулярніші механічні замки 2024 року


Механічні замки були і є фундаментальним елементом системи безпеки. Аналітики очікують, що ринок механічних замків продовжить зростати у наступні п'ять років. Основні рушійні фактори зростання: велика стурбованість людей безпекою, глобальне зростання житлового та комерційного девелопменту та доступність механічних замків для ширшого кола користувачів.Огляд провідних брендів, що домінують на ринку в 2024 році.
  Однією з основних стратегій, яку використовують компаніями для розширення портфоліо продукції, є злиття та поглинання. На сьогоднішній день близько 50% глобального ринку систем контролю доступу належить трьом конгломератам:

  • Assa Abloy - шведська компанія, утворена в результаті злиття шведської Assa AB та фінської Abloy Oy, у портфелі якої знаходиться 190 брендів. Провідні бренди, що належать даній групі - Yale, Assa Abloy, Mottura, Mul-T-Lock;

  • Allegion – американська група компаній, що володіє 32 брендами, серед яких лідери ринку такі як CISA та Schlage;

  • Dormakaba – швейцарська компанія, утворена в результаті об'єднання швейцарської Kaba та німецької Dorma, провідний бренд групи – dormakaba.

  Серед брендів, що не входять до цих конгломератів і займають лідируючі позиції на ринку, варто відзначити німецький ABUS і австрійський EVVA. Обидві компанії з багаторічним досвідом роботи та високоякісною продукцією.Надійність та довговічність. Як механічні замки витримують випробування часом?


Незважаючи на зростання популярності розумних замків, механічні замки продовжують займати більшу частку ринку споживчих замків. Основними перевагами механічних замків є їхня простота у використанні та установці, довговічність, економічність, незалежність від перебоїв у подачі електроенергії та стійкість до злому.


На українському ринку споживчих замків розумні замки займають малу частку. Споживачі продовжують віддавати перевагу класичним та перевіреним механічним замкам. Зокрема, через залежність роботи розумних замків від електроенергії, інтернету та насамперед ціни.


Існують різні типи механічних замків. За типом установки замки можна поділити на накладні, врізні та навісні. За типом системи замикання - циліндрові та сувальдні. Вибір типу замка залежить від сфери його застосування. Кодовий механічний замок стане гарним вибором для хвірток та дверей загального користування з обмеженим доступом. Для контролю доступу до квартири чи будинку, найкращим вибором стане врізний механічний циліндровий або сувальдний замок.

Інноваційні функції, що підвищують популярність.


Ринок механічних замків характеризується високою конкуренцією. Компанії, щоб домогтися значної частки ринку, інвестують у нові розробки та кооперуються з іншими гравцями. У 2024 році домінуючим напрямком інновацій на ринку систем контролю доступу є розробки у сфері розумних замків. Споживачі все частіше доповнюють своє житло системами розумного будинку, що підвищує й інтерес до розумних систем контролю доступу.


Переваги таких систем – безключовий доступ, віддалений моніторинг, інтеграція із системами голосових помічників. Найчастіше такі замки поєднують у собі чотири ключові елементи: механічний замок, розумну накладку, захищений канал Bluetooth або Wi-Fi, та мобільний додаток для керування механізмом. Останнім часом також з'явилися розумні системи які можна встановити на електромеханічні замки - як варіант відмінно підходить для контролю відкриття воріт, шлагбаумів і навіть замка на хвіртку.Удосконалені механізми безпеки від Cisa.


Циліндри CISA RS3 – RS5 – одна з останніх новинок представлених компанією. Нові циліндри використовують запатентовану технологію радіальної системи, яка збільшує стійкість від силової атаки та злому. Ключ до цього циліндра поставляється з карткою – ідентифікатором SECURiCARD. Дублікат ключа можна зробити тільки при пред'явленні цієї картки, а всі операції реєструються в систему, що дозволяє користувачам захиститися від несанкціонованої спроби створити дублікат.

Стійкість та екологічність. Як бренди адаптуються до екологічних проблем.


Зі зростанням обізнаності покупців про вплив їх покупок на довкілля, зростає і запит на екологічніші товари. Компанії, реагуючи на такі запити споживачів, пропонують більш екологічну продукцію, розробляють стратегії сталого розвитку та рекламують свої екологічні зусилля та досягнення. Так, наприклад, CISA отримала сертифікати Декларації Екологічної Продукції (англ. Environmental Product Declaration) для всіх своїх продуктів у відповідних категоріях.


Звичайно, якість та надійність продукції були і залишаються головними пріоритетами для лідерів ринку виробництва замків. Можна купити механічний замок від ненадійного виробника, але довговічний механічний замок безпечніший і екологічніший, ніж той, який треба міняти після короткого терміну експлуатації.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре