Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Кожен день, ми робимо той чи інший вибір. Іноді не усвідомлено, але,..

Чому електромеханічні, а не механічні замки? Розбираємо основні причини вибору замку в конкретній ситуації.

Кожен день, ми робимо той чи інший вибір. Іноді не усвідомлено, але, якщо у людини є мета, стратегія або розуміння - вибір буде обдуманим. Не завжди потрібно йти на поводу маркетологів і купувати топ-рішення «відповідні» кожному. У нашому світі, кожен сам вибирає, що йому краще. Кому-то звичні механічні замки, іншим навпаки - хочеться користуватися максимальною зручністю, пропонованим електромеханічними рішеннями. Але є і загальна сторона у обох пропозицій - практичність.

Можна довго сперечатися, що краще - класика або сучасні рішення. Кожна сторона буде мати багато аргументів на користь свого рішення і обидві сторони будуть праві. Розглянемо чому електромеханічні замки починають входити в наше життя все впевненіше і варто вже зараз міняти перевірений роками механічний замок на сучасний електромеханічний.


Механічні замки купити простіше - вибір ширший

Як би швидко не розвивалися технології, на все нове людина дивиться з побоюванням. Іноді це виправдано, адже краще перечекати час, подивитися, що та як, як проявила себе новинка, прочитати відгуки і т.п. На ринку замкових механізмів схожа ситуація. З виходом перших моделей електромеханічних замків не було величезного попиту, але з часом виробники почали додавати крім стандартних функцій і сучасну начинку в модельні ряди. Так електромеханіка замків знайшла нове життя, в невеликих по розмірах корпусах, виробники почали реалізувати свої ідея.

Так чому споживачі переходять з класичної механіки на електромеханічні замки? Відповідь проста - комфортність. Як приклад розглянемо електромеханічний замок від бренду зі світовим ім'ям - CISA. Модель 1A731 є накладної тип механізму замикання дверей. Практичність установки - підійде як на дерев'яні, так і на металеві двері з відкриванням усередину. Якщо ви автомобіліст, дану модель також можна розглянути для установки на в'їзні ворота або на хвіртку «розпашного типу». Якщо ви розглядаєте електромеханічні замки на вхідні двері з відкриванням назовні, дана модель вам підійде також. Але корпус замку потрібно встановити на дверну коробку. Чималою перевагою є безшумність процедури відкривання / закривання дверей. Завдяки власним напрацюванням, електромеханічний замок обладнаний запатентованою системою збільшує опірність до ударів і вібрацій.

CISA 1A731

Якщо розглядати класичні рішення на механіці, то з новинок придивіться до замку CISA 57986 ALPS. Це сучасні рішення в класичному виконанні. Тип установки замку - виразний. Клас захисту - 6. Кількість ригелів - 5, а точок замикання - 3. У замку присутня засувка, а також можливість перекодування. Відзначимо, що дана модель механічного замка ставитися до категорії механізмів з підвищеними показниками безпеки. Відмінно протистоїть спробам злому.

CISA 57986 ALPS

Відмінною особливістю механічних замків є упор на внутрішню начинку механізму. Вони не потребують додаткового харчування і менш чутливі до зовнішніх впливів.

Моделі відрізняються між собою типом установки, перша - накладна, друга - врізна. Перевага вибору зі збільшеним рівнем безпеки між моделями віддамо виразний.


Купити механічний замок або електромеханічний?

Щоб визначитися з вибором замку, варто розглянути їх головні переваги та недоліки. Почнемо з класики, переваги механічних замків:

 • проста конструкція механізмів.
 • ціна нижче, ніж у електромеханічного аналога.
 • простота при монтажі / демонтажі.
 • недорогий ремонт в порівнянні з електромеханічним замком.
 • не потребує електроживленні.
 • широкий вибір.

Недоліки:

 • постійна необхідність у використанні ключа.
 • немає дистанційного керування відмиканням / замиканням дверей.
 • обмежений вибір функціональних можливостей.

CISA 56835 Comfortlock

Механічний замок CISA 56835 Comfortlock - в деякому сенсі це унікальний механізм, який можна зсередини замкнути на всі обороти просто поворотом дверної ручки вгору. Для відмикання зовні потрібно використовувати ключ. Ця функція буде зручна в моментах, коли зайняті руки, а двері потрібно замкнути негайно. Для забезпечення виконання усіх функцій слід використовувати ручку CISA 07070 з можливістю верхнього повороту. Широку популярність здобув для монтажу на вхідні двері багатоповерхових будинків.

Ручка CISA 07070

До переваг електромеханічних замків віднесемо:

 • вищий рівень пропонованої надійності.
 • дистанційне керування.
 • блокування механізму зсередини.

Недоліки:

 • чутливість до атмосферних явищ.
 • малий ресурс напрацювання в офісних приміщеннях.
 • можливість отримання доступу до проводки, що йде до замку.
 • дороге обслуговування.

Врізна конструкція електромеханічного замку CISA 17685 є більш надійною ніж навісна. Модель 17685 є основним замикаючим елементом і добре взаємодіє з сучасними електронними системами управління контролю доступув приміщення. Замок використовується зовні приміщення. Модель має засувку реверсивного типу, 4 ригеля циліндричної форми. Ідеально підійде для установки на вхідні двері в заміському будинку.

CISA 17685


Якісний механічний замок або все-таки електромеханічний?

Однозначної відповіді на це питання немає. Кожен виходить зі своїх можливостей і потреб. Головне вибрати механізм від якісного виробника, зі світовим ім'ям, нестандартними рішеннями і т.п. Тому, ніколи не бачитеся на дешеву безпеку. Купуючи продукцію noname виробників, ви піддаєте ризику не тільки цінне майно в приміщенні, але і тих людей які в ньому знаходяться! Виробники, які відповідають за свою продукцію, дають на неї велику гарантію і з кожною моделлю тільки стають краще не так і багато. На щастя, виробники CISA, Mottura, Cipierre, Garda захищаючи нас роблять свою роботу якісно, ​​непомітно і постійно!

Якщо ви живете в заміському будинку, де значна частина землі, ворота, і хвіртки в паркані - хочете максимальний комфорт і відкривати / замикати двері, ворота, хвіртку з пульта - вибирайте електромеханічний замок. До того ж до нього можна підв'язати сучасні системи безпеки. Звичайно, в комплексі таке рішення буде не дешевим задоволенням.

Живучи в місті, наприклад в квартирі багатоповерхівки, кращим вибором в плані безпеки / функціональності буде установка класичного механічного замка. Для підняття рівня безпеки вхідних дверей, розгляньте варіанти з установкою додаткового замка. А також можливість установки бронепластин або броненакладок.

Як бачимо, вибір між класикою та інноваційними рішеннями непросте, він ще і ускладнений індивідуально при кожному випадку. Будь то будинок, квартира, гараж, склад, офіс або інше приміщення. Головне - знати, чого ви хочете, а ми вам допоможемо реалізувати це на практиці!

Супутні товари

Схожі статті

12.03.2020
Для виробників, компаній інсталяції забезпечення СКД і будівельних о..
Пропизиція партнерства
01.04.2020
Темою сьогоднішньої ліквідації безграмотності є двері, а точніше - в..
Праві і ліві двері як відрізняти?
20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
04.06.2021
Безсумнівно, механічні замки в наші дні є творіння мудрі, розумні, а..
Який термін служби механічних замків? Порівнюємо виробників.
21.06.2021
Електромеханічні замки, як представники нового покоління механізмів ..
Який термін служби у електромеханічних замків? Чи є гарантія на термін служби
22.06.2021
Ми в гонитві за комфортом і безпекою, часто робимо дитячі помилки. Я..
Який термін служби у броненакладок? Чи є гарантія на термін служби
28.07.2021
Дверні ручки вже давно стали невід'ємним атрибутом будь-якого дверно..
Вибираємо дверні ручки для міжкімнатних дверей
30.07.2021
Існує думка, що заощадити потрібно на всьому, що китайські підробки ..
Дверні ручки - економити або не шкодувати?
03.09.2021
Будь-яке дверне полотно вхідних дверей повинно бути доукомплектовано..
Установка накладного замка на дерев'яні двері
09.09.2021
Організація максимального захисту приміщення - одна з найважливіших ..
Максимальний захист. Що потрібно купити в першу чергу

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре