Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
При виборі вхідних дверей, ми керуємося особистими мірками параметрі..

Чому ми радимо міняти дверні ручки від виробника дверей

При виборі вхідних дверей, ми керуємося особистими мірками параметрів безпеки, практичності, приймаємо рішення про релевантності вибору, зіставляємо всі можливі характеристики і порівнюємо їх з нашими потребами, намагаємося передбачити на перед всілякі нюанси. Не варто відкидати і пункт про рентабельність, так як абсолютно не має сенсу встановлювати дорогий замок на дешеве дверне полотно, як і навпаки. Безпека в наш час - ресурс, який коштує не тільки оберігати, але у примножувати, піднімаючи на найвищий з можливих рівнів. І якщо кілька десятиліть тому у нас не було такої можливості, то сьогодні вибір настільки широкий, що часом робиш бездумні покупки, довіряючи не професіонали, які нав'язують зовсім не те ми хотіли б отримати. Зараз ми розберемося чомусь таки варто міняти дверні ручки, встановлені виробником дверей на інші. Дізнаємося в чому відмінності між моделями і до яких замках яку ручку краще підібрати. Розглядати будемо тільки якісні екземпляри, світової якості. Хвалені продавцями на базарах китайські noname відкидаємо відразу. Так що вибір серед механічних замків ми будемо робити між кращими з представників CISA і Mottura. А при розгляді високоякісних дверних ручок віддамо переваги італійським і грецьким майстрам.


Дверні ручки від виробника - підводні камені

Вибираючи дверне полотно, ми часто хочемо знайти золоту середину між якістю і ціною. Але часом кроки, які ми робимо на зменшення вартості вхідних дверей нам вилазять боком. Сьогодні ми поговоримо про дверних ручках, чому їх варто міняти, чого варто побоюватися. Перш за все слід запам'ятати - дверні ручки які встановлені відразу на дверному полотні - найпримітивніший механізм, звичайно, не завжди, але в процентах 95 так є. Чому так? Все просто, щоб не відлякати потенційного покупця якісної вхідних дверей - високою вартістю, продавці встановлюють не якісну фурнітуру в комплекті. Тим самим знижуючи вартість двері, роблячи пропозицію дуже привабливим. А в підсумку, що купив таку двері ризикує власною безпекою і майном покладаючи впевненість у безпечності на китайську штампування (а часто і на замок, зроблений в підвалі). При цьому саме дверне полотно не зможе захистити без висококласної комплектації, яким би якісним воно не було. У кожної монети завжди дві сторони, і яку з двох слід вибрати, ви дізнаєтеся в нашому матеріалі.

Модель CISA 56835 Comfortlock - розроблена італійськими інженерами з незвичайним принципом замикання. Механічний замок можна замкнути на всі обороти лише одним рухом руки - поворотом дверної ручки вгору. А для відмикання механізму потрібно докласти невелике зусилля - натиснувши на дверну ручку. Така функція замикання буде актуальною для людей, яким дорога кожна хвилина. Ключі використовуються тільки для відкривання дверей зовні. Особливістю даної моделі є вибір для користувача - відключити або залишити активної функцію відкривання дверей за допомогою дверної ручки. Чи не так, цікава пропозиція!

CISA 56835 Comfortlock

Для повноцінної функціональності замку, буде потрібно установка дверної ручки CISA 07070. Основною особливістю роботи ручки, є наявність двох незалежних квадратів приводу. Тобто, кожна ручка повертає свій квадрат. Монтажні роботи по установці дверної ручки проводяться за допомогою стяжних гвинтів, які проходять через спеціальні отвори в корпусі замку.

CISA 07070


Дверні ручки купити - додати комфорту в кожен день

Mottura 84525 - механічний замок який служить для замикання вхідних дверей. В основі роботи якого лежить циліндровий механізм секретності. Призначення для використання: в якості додаткового замка в металевих дверях. У моделі використовується редукторні система власної розробки, що дозволяє підвищити термін використання замку. Модель оснащена чотирма ригелями циліндричної форми з діаметром 18 мм кожен. Кількість точок замикання в моделі дорівнює трьом. Клас захисту замку сьомий, а тип установки один з найнадійніших - виразний. Також в замку присутня засувка.

Mottura 84525

А якщо у Ви вже визначилися з замикаючим механізмом вхідних дверей, тоді вам варто придивитися до якісної дверній ручці. Зараз багато пропозицій на ринку, але якісних не так багато, а якщо ще ви хочете якісну і функціональну ручку, то пропозицій стає ще менше. Проте, пропоную Вашій увазі дверну ручку, виконану в мінімалістичному стилі грецьким виробником ILAVIO 2261. Округлі форми, універсальність застосування - офіс, квартира, особняк; універсальність установки - на вхідні або міжкімнатні двері. В якості основного матеріалу, використаний цинковий сплав, який посилено технологією гальванічного покриття. Завдяки сумлінній підходу на всіх етапах виробництва, ручка має більш міцними характеристиками до зносостійкості.Дверні ручки ціна і якісний механічний замок

Механічний замок - найпоширеніший замикає елемент в наш час. Ми стикаємося з механікою різного роду, десятки раз на день. Виходячи з квартири, кабінету, проходячи через офіс і т.п. Але якщо ми купуємо вхідні двері, фурнітуру, дверну ручку то повинні приділити увагу і механічному замку. Однією з найпопулярніших моделей на українському ринку вважається механічний замок італійського виробника - Mottura 52783. Дана модель - яскравий представник різноманітною лінійки додаткових замків. Інсталяція в дверне полотно відбувається врізним способом, який відрізняється високою надійністю. Місцем установки може бути вхідні двері в квартиру, складське приміщення і т.п. Корпус замка виконаний в монолітному стилі, незважаючи на невеликі габарити замикаючого пристрою, вага досить-таки пристойний. В якості основного секрету виступає сувальдний механізм. У замку застосовується чотири ригеля, а точок замикання три. Завдяки захищеності від вдавлення ригелів всередину корпусу і від висвердлювання замок отримав четвертий клас захисту.

Mottura 52783

Вибираючи дверну ручку, слід дотримуватися основ:

  • купуємо товар тільки у перевіреного продавця.
  • уникайте сумбурних покупок на ринку і подібних місцях.
  • вибирайте товар тільки від відомих світових брендів.
  • проверяйте країну виробник товару.
  • звертатися увагу на гарантійний термін.
  • ціна не може бути солодко-низькою. Якість вимагає певних витрат.

Дверна ручка Convex 1085 - приверне увагу любителів мінімалізму і тонкощі. А колірна гамма дозволить розширити ваше поле для маневрів вибору! Будучи реверсивним елементом на дверному полотні, модель оснащена металевим пружинним механізмом, а також високоякісним гальванічним покриттям. Що якісно відображається на довговічності використанні ручки. Країна виробник: Греція.

Convex 1085

Як ми бачимо, питання про заміну дверної ручки важливий і не терпить відкладень. Якщо ви хочете відчувати безпеку в своєму будинку - будьте серйозні і не бачитеся на пропозиції різного роду базарних торгашів. Хочете жити щасливо - не економте на собі і своїй родині!

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
У нашому повсякденному житті ми постійно зустрічаємося з циліндровим..
Що таке циліндр для замку і для чого він потрібен?
26.03.2020
Метою написання цієї статті є бажання автора висвітлити основні вимо..
Стандарт для циліндрів EN 1303
30.08.2020
Тепер трохи зупинимося на важливих складових, а саме - на тактико-те..
CISA MyEVO (частина 2)
10.10.2020
Нерідко в житті трапляється непередбачений збіг обставин, таких як в..
Інструкція по перекодуванню замків CISA
10.11.2020
В одній з попередніх статей ми зробили спробу ознайомлення читачів з..
Інструкція по перекодуванню замків Mottura
08.02.2021
У більшості людей, рід діяльності яких так чи інакше не пов'язаний з..
Що таке броненакладки і для чого вони потрібні?
11.05.2021
Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс ..
Ступені захисту механічних замків. Докладний опис
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
30.07.2021
Існує думка, що заощадити потрібно на всьому, що китайські підробки ..
Дверні ручки - економити або не шкодувати?
03.09.2021
Будь-яке дверне полотно вхідних дверей повинно бути доукомплектовано..
Установка накладного замка на дерев'яні двері
06.09.2021
Механічні замки - це класичні замикаючі механізми призначені для заб..
Основні мінуси механічних замків
14.11.2021
Якщо Ви шукаєте надійне місце для зберігання цінних речей, найкращим..
Чому наявність сейфа – вірне рішення для цінних речей
06.12.2021
Завдяки сучасним технологіям, вибір товарів та їх покупка належать д..
Де потрібно купувати замки до сейфів та іншу фурнітуру?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре