Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Якщо Ви шукаєте надійне місце для зберігання цінних речей, найкращим..

Чому наявність сейфа – вірне рішення для цінних речей

Якщо Ви шукаєте надійне місце для зберігання цінних речей, найкращим рішенням буде придбання сейфу (на ринку багато моделей, які підійдуть під будь-який інтер'єр у будь-якому розмірі). У ньому можна зберігати різні предмети від тих, що мають матеріальну цінність до тих, що цінні тільки для Вас особисто. Варто розуміти, що навіть самий накручений сейф повинен бути оснащений і відповідним замком (навіть найміцніші стінки сейфа не зможуть захистити вміст усередині без високонадійного замкового механізму). Тобто слід дотримуватися співвідношення ціни між самим сейфом і замком, яким він буде оснащений. Давайте разом розглянемо у яких випадках варто купувати сейф і головне який замок до нього підібрати. Підберемо кілька топ-рішень, від найкращих виробників із гарантійним обслуговуванням – так ми зможемо вирішити для себе, що для нас найкраще підходить. Розглядатимемо лише надійних виробників, які не перший рік на ринку, а їхню репутацію нехай підтвердять реальні відгуки покупців.


Купити сейф для грошей із надійним замком

На українському ринку представлено безліч різних брендів та моделей замикаючих механізмів. Є «консервативні» моделі, які підійдуть лише для установки на сейф, а також «універсальні», їх можна встановити як на дверцятах сейфа, так і, наприклад, металевої шафи або на двері сховища в банку. Якщо ж говорити про надійність замків – слід запам'ятати три кроки для вибору замку:

  • визначаємося з типом замку (віддаємо перевагу відкриванню «на ключ»; за допомогою поворотної механіки або використовуючи електронний код доступу).
  • обираємо виробника механізму і дивимося на реальні відгуки покупців.
  • купівлю робимо тільки в перевіреному магазині з наявністю гарантійного обслуговування.

Високою надійністю серед замикаючих механізмів для сейфів славиться німецький виробник Stuv. Модель Stuv 4.19.97 IVOX B class призначена для блокування спрацьовування ригельного елемента в сейфах із 3-5 класом захисту, а також у дверях встановлених у сховищах банківських установ. Характеристики замка відповідають В класу, протоколу VDS. За секретність замка відповідають дев'ять кодових сувальд. Довжина вильоту ригеля складає 12 мм. Відзначимо наявність додаткової шторки, що забезпечує захист від застосування відмичок та інших інструментів, які використовуються для взлому. Особливістю замку є оцинкований корпус, завдяки такій обробці - замикаючий механізм може працювати в різних погодних умовах. Також відзначимо і такий нюанс – у відкритому стані ключ із замку вийняти не вийде.

Stuv 4.19.97 IVOX B class

Відмінно підійде для встановлення на сейф середніх розмірів. Спеціально випускається для встановлення на дверцятах сейфа в правому та лівому варіантах (забороняється перевертати замок через розташування шторки блокатора).


Який сейф купити щоб встановити механічний замок

Вибираючи сейф із механічним кодовим замком, важливо пам'ятати дві речі:

  • порядок набору символів на лімбі замка..
  • тримати в таємниці секретну комбінацію.

Люди, які вибирають механічні замки для установки на сейф, найчастіше є великими фанатами безпеки та класики в одному вигляді. Під надійним захистом можна тримати картини, гроші, прикраси та інші матеріальні та не лише цінності.

Якщо з підбором сейфу все більш-менш зрозуміло (під будь-яке дизайнерське рішення приміщення, розмір тощо), то вибрати механічний замок не так і просто через широкий вибір моделей. Пропонуємо до розгляду новинку від американського виробника LAGARD. Модель механічного тридискового кодового замку M-locks A class, створена для замикання ригельних систем. Вісь лімба в замку фіксується за допомогою шпонки та стопорної шайби. Перекодувати замок можна з зовнішнього боку дверцят (якщо обнулити код замку, то ключем перекодування зсередини). Відзачимо наявність у комплекті поставки ключа для перекодування. При встановленні на сейфах малих розмірів дозволяється проводити установку замка без ригельної системи - привести в рух замикаючий ригель можна за допомогою повороту лімба

M-Locks A class

Якісне виконання всіх елементів замку, тривалий термін служби та численні позитивні відгуки про модель виводять її у бажані придбання всіх поціновувачів високої безпеки у класичному виконанні. Зважаючи на високу популярність, американська модель не залежується на полицях магазинів.


Зломостійкий сейф та надійний замок

Для забезпечення повної безпеки матеріальних цінностей, купуючи зламостійкий сейф, варто подбати і про механізм захисту. Якщо у попередньому блоці ми розглядали механічний сейфовий замок, то зараз познайомимося із високоякісним замком на ключ від німецьких інженерів.

Kaba Mauer 70040 Varos B class – один із найкращих сейфових замків із сувальдним механізмом секретності розроблений німецьким виробником. Даний механізм отримав сертифікацію VDS та клас В, що передбачає його використання на сертифікованих сейфах та дверях банківських сховищ з другого до п'ятого класу стійкості до злому. Крім надійної "начинки" замку, відмінною рисою моделі є форма ключа. Тут вона не класичної форми «метелик», а ключ максимально нагадує трубку. Завдяки видозміненій формі ключа інженерам вдалося значно зменшити роз'єм вхідного отвору замка. Розміри ключа бувають різної довжини, від 90 до 240 мм. А товщина полотна дверей сейфа чи сховища повинна становити 50 – 200 мм.

Kaba Mauer 70040 Varos B class

Дана модель в тандемі з взломостійким сейфом стане чудовим захистом для довірених їй цінностей як в офісному приміщенні, так і в приватному будинку.


Сейфи для дому з електронним замком

Користуючись в домашніх умовах сейфом, Ви отримуєте надійного захисника дорогих цінностей і не тільки. У такому сейфі можна зберігати будь-які важливі речі – як від небажаних гостей, так і від своїх дітей. А для зручності використання та швидкого доступу до вмісту, рекомендуємо встановити на домашній сейф сучасний електронний замок.

Цікавим варіантом на українському ринку є популярна модель M-Locks B class. Електронний сейфовий замок встановлюється на ригельні системи та здійснює їх блокування. Код замку включає шість цифр (1 мільйон комбінацій). Перекодувати замок можна за допомогою лімба із зовнішнього боку сейфа (маючи діючий/старий код). Живлення механізму забезпечується батареєю типу «Крона», яка розміщена в лімбі замка, а її заміна здійснюється із зовнішнього боку сейфа. Термін роботи замку від однієї батареї складає від 24 до 36 місяців. Якщо потрібно замінити елемент живлення, замок просигналізує про це за допомогою червоної діодної лампи і звуковим сигналом. Відмінною особливістю моделі є збереження коду в пам'яті замку навіть при втраті живлення.

M-Locks B class

Розглянуті вище моделі варті уваги, якщо Ви дійсно вирішили встановити надійний сейфовий замок. На кожну з моделей іде гарантійне обслуговування. І пам'ятайте, що «найважливіше можна довірити лише найкращим!»

Супутні товари

Схожі статті

22.04.2020
З кожним роком все більша кількість людей при виборі механічного зам..
Огляд замка CISA 56535 Revolution Pro
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
12.05.2021
Щоб завоювати любов споживача і світову популярність, необхідно прой..
Топ 5 виробників електромеханічних замків в світі
12.05.2021
Конкуренція - це завжди добре, а суперництво за пальму першості виро..
Топ 10 виробників механічних замків в світі
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
21.07.2021
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..
Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка
21.07.2021
При виборі вхідних дверей, ми керуємося особистими мірками параметрі..
Чому ми радимо міняти дверні ручки від виробника дверей
02.08.2021
Електромеханічний замок - це сучасний запірний механізм, в основі як..
Чому не працює електромеханічний замок?
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги
10.09.2021
Що потрібно знати і з чого почати знайомство з замикаючими елементам..
Купуємо замки механічні та електромеханічні правильно
14.11.2021
Якщо Ви шукаєте надійне місце для зберігання цінних речей, найкращим..
Чому наявність сейфа – вірне рішення для цінних речей
06.12.2021
Завдяки сучасним технологіям, вибір товарів та їх покупка належать д..
Де потрібно купувати замки до сейфів та іншу фурнітуру?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре