Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Сучасні технології, прогрес в галузях науки та інноваційні підходи, ..

Чи потрібен спеціальний догляд за електромеханічними замками? У скільки обходиться їх обслуговування?

Сучасні технології, прогрес в галузях науки та інноваційні підходи, крок за кроком, впевнено витісняють класичні предмети з обігу. Наприклад, механічні замки в класичному виконанні хоч і залишаються дуже затребуваними і популярними на ринку, але все ж починають поступатися місцем під сонцем більш сучасним побратимам з електромеханічних замків. У цьому можна бачити як позитивні, так і інші точки зору. Найпоширенішою проблемою (часом головною), є психологія людини в плані довіреності затишку і безпеки людини, його матеріальних цінностей - новим механізмом. Адже якщо ви чимось користуєтеся вперше - ви не знаєте як себе поведе новинка і що від неї можна очікувати в короткій або тривалій перспективі. Що може статися з електромеханічним замком вхідних дверей при тривалій експлуатації, чи потрібно спеціально робити профілактику механізму, а головне скільки це коштуватиме? На ці питання ми сьогодні дамо вичерпну відповіді, але, як завжди, висновки зробить кожен сам для себе. Розглядати електромеханічні замки будемо в світлі тільки топових рішень і, звичайно, від кращого виробника в цій галузі, з високою репутацією і реальним рівнем довіри до бренду. Вибрати одного з топ-п'ятірки виробників електромеханічних замків зі світовим ім'ям - сміливий виклик, але у нас є чим вас здивувати і якими новинками зацікавити! Отже, CISA - безпечне майбутнє в кожен дім!


Електромеханічні замки ремонт, обслуговування, поради

Електромеханічні замки розвиваються семимильними кроками, високий рівень конкуренції між виробниками змушує інженерні відділи придумувати все нові і сміливі рішення. Реалізація ідей на практиці проходить численні випробування, а кращі екземпляри виходять у світ, несучи в собі все більш надійні характеристики безпеки. CISA - відмінний приклад бренду, який випускаючи високоякісні замкові механізми має хороший feedback з клієнтами. Налагоджена комунікація між виробником і споживачем в наш час - 75% успіху.

Модель CISA 1A731 - накладної запірний механізм, в основі якого встановлено циліндр. Замок призначений для монтування як на дерев'яні двері, так і на металеві. Варто врахувати, що є обмеження установки замку на полотно, яке не повинно перевищувати 55 мм. Призначення замку - забезпечення високої надійності доступу в приміщення, проходу через хвіртку або проїзду через ворота. Процес відкриття / закриття дверей відбувається безшумно. А власна запатентована система забезпечує хорошу опірність замка до таких зовнішніх впливів як удари або вібрації. Завдяки точній підгонці всіх елементів замку, модель виглядає монолітно, що захищає її від різного роду зовнішніх впливів. Таких як потрапляння пилу, піску або впливу атмосферних явищ. Замок не вимогливий до спеціального догляду. Звичайні профілактичні чистки стануть запорукою тривалої та якісної експлуатації моделі.

CISA 1A731

Якщо у вас, дверне полотно більше 55 мм (до 100 мм) розгляньте модель CISA 1A630.

CISA 1A630

Варто згадати бустер CISA 07022, який дуже популярний при використанні електромеханіки від CISA. Головні плюси від використання:

  • бесперебойное харчування замку.
  • зменшення споживаної енергії (актуально для роботи слабкострумових систем).
  • використання як стабілізатор.
  • застосовується для фіксації замку в положенні «відкрито».

CISA 07022

Виразний електромеханічний замок CISA 12011 - по праву вважається бажаним придбанням для кожного. Любові з якою відгукуються про цю модель могли б позаздрити інші виробники. Вся справа в тому, що італійські інженери змогли добитися високого рівня співвідношення ціни і якості запустивши замок в масове виробництво. Модель ставитися до категорії основних замків, механізмом секретності виступає циліндр. Корпус замка зроблений з оцинкованої сталі, а ригель замка виконаний в прямокутній формі. Завдяки наявності реверсивної засувки, замок з легкістю підтримує будь-який напрямок відкривання дверей. Відмінною рисою замку є можливість управління замковим ригелем кличем, або електричної / механічної кнопкою. Беручи до уваги, що замок має виразний тип установки, можемо з упевненістю сказати, що він надійно захищений від зовнішнього впливу. З метою профілактики рекомендується робити чистку серцевини замка від сторонніх предметів.

CISA 12011


Ремонт електромеханічних замків по гарантії

Оскільки ми розглядаємо сьогодні тільки топового виробника електромеханічних замків CISA, на всю його продукцію поширюється гарантія. Не залежно від типу установки замку - накладного або врізного, при покупці механізму ви отримуєте гарантій період обслуговування! Для себе відзначимо, що завдяки налагодженій виробництва замкових механізмів і контролю забезпечення якості товарів, замки італійського бренду мають один з найнижчих відсотків за зверненням в сервісні центри по гарантійномуу обслуговування в Європі.

Наприклад, модель CISA 14010 - це універсальне замикає пристрій для вхідних дверей, з врізним способом установки. Замок легко монтується на будь-який тип дверей - дерев'яну, металеву, пластикову, що говорить про універсальність замку. Мало хто з брендів з високою якістю продукції може похвалитись такою універсальністю. Корпусні частину замку виготовлена ​​з оцинкованої сталі, яка не боїться впливу корозії. Отже, замок вже з заводського конвеєра йде з захистом до покупця. Модель можна сміливо використовувати як всередині, так і зовні приміщення. Замок має 5 клас захисту. А гарантійний термін обслуговування моделі становить 36 місяців.

CISA 14010


Електромеханічні замки купити і вирішити питання з безпеки

У кожної людини свої критерії безпеки, у кого-то вони на низькому рівні, а хтось живе реальністю і розуміє, що безпека - один з найважливіших аспектів спокійного й щасливого життя. Модель електромеханічного замку CISA 17685 - основний запірний механізм, який легко можна інтегрувати в найсучасніші високотехнологічні електронні системи управління з контролем доступу. Розбираючи характеристики і специфікацію пристрою ми знайшли багато цікавих рішень від італійських інженерів. У замку встановлений міцний сувальдний механізм секретності, ригелі виконані в циліндричній формі, а їх кількість дорівнює 4. Також відзначимо наявність засувки реверсивного типу і можливість зробити перекодування. Замок має численну армію фанатів, які відзначаю високу надійність, довговічність роботи і якісне конструктивне виконання не потребують додаткового частого догляду.

CISA 17685


Замовити електромеханічний замок - безпечно, швидко і якісно!

Якщо вас зацікавив будь-який з представлених електромеханічних замків, ми з радістю допоможемо Вам зробити замовлення. Відповімо на всі запитання й дамо слушні поради по установці, експлуатації та іншим актуальним моментів при виборі механізмів. На всі представлені товари в групі електромеханічних замків йде гарантійне обслуговування! Також ви можете ознайомитись і з іншими нашими товарами, наприклад з механічними замками. І пам'ятайте, що якісний запірний механізм вхідних дверей - це не просто предмет безпеки, а ще ваш надійний друг, з яким ви можете довіряти вдень і вночі!

Супутні товари

Схожі статті

01.03.2020
До дверної фурнітури відносяться системи і окремі елементи, що покра..
Фурнітура для вхідних дверей
10.03.2020
Питання збереження матеріального майна в цілісності й недоторканност..
Як вибрати броненакладку для замку?
03.03.2021
Краса, практичність і зручність - три сучасних принципу, які роблять..
Як вибрати розсувну систему для дверей?
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
11.05.2021
Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс ..
Ступені захисту механічних замків. Докладний опис
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
08.06.2021
З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеям..
У яких випадках не варто використовувати електромеханічні замки?
21.07.2021
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..
Цінова категорія дверних ручок
01.09.2021
Кожен з нас в житті стикався або ще зіткнеться з таким питанням - «С..
Оптимальна кількість замків для вхідних дверей
15.01.2022
Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючи..
Циліндровий механізм для вхідних та міжкімнатних дверей

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре