Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Захистити свій будинок, квартиру або інше важливе приміщення - одна ..

Чим відрізняються броненакладки від бронепластин

Захистити свій будинок, квартиру або інше важливе приміщення - одна з головних задач для людини. Сьогодні процес забезпечення безпеки виходить на новий якісний рівень завдяки сучасним технологіям і впровадження нових ідей покликаних забезпечити надійність доступу в приміщення і привнести з собою комфорт при використанні додаткових елементів захисту. Для підвищення рівня безпеки крім установки якісного механічного або електромеханічного замка рекомендується встановити захисну фурнітуру. З її допомогою, дверне полотно вхідних дверей отримає додатковий захист, а загальний дизайн приміщення знайде довершення вид завдяки встановленій броненакладці і бронепластини. Цих два варіанти посилення вхідних дверей забезпечують надійний захист навіть від грубих прийомів злому, таких як вибивання і висвердлювання механізму секретності.


Броненакладки і бронепластини як важливі елементи захисту

Це два найпоширеніші види захисної фурнітури, які являють собою пристрої, зроблені з міцної сталі. Головними завданнями яких є - надійна стійкість до фізичних дій і міцність при спробі злому. Основним завданням фурнітури є захист серцевини замка, і з нею якісно справляються броненакладка і бронепластина, закриваючи собою механізм секретності. А то, як вони це роблять ми, розглянемо далі.

Розрізняють два види броненакладок:

  • накладні. Мають гарний дизайн і більше підходять для прикраси дверного полотна і виконують більше візуальну захист за рахунок методу установки.

Броненакладка накладного типу Hard-Lock Standard - забезпечує захист циліндрового механізму секретності від механічного методу впливу (спроба вибивання, висвердлювання, злом або силовий спрямований удар). Рекомендується до установки на вхідних дверях як житлових приміщень, так і дверних полотен на підприємствах або офісах. Оптимальною товщиною дверного полотна для установки даної моделі вважається діапазон від 60 до 65 мм.

Hard-Lock Standard

  • врезние. Вважаються надійнішими завдяки способу інсталяції. Вони утапліваются всередину дверного полотна, чим ускладнюють можливість зрізати або вирвати броненакладку і підібратися до секрету замка.

Azzi Fausto Antidrill SB - високоякісне рішення з врізним способом установки для збільшення рівня безпеки вхідних дверей. Модель вийшла досить компактних розмірів, має скошені краї, а її висота становить 25 мм. Виготовлена ​​з нітро-цементованої стали, має в собі обертову основу (зроблену у формі таблетки). Відмінно протистоїть спробам висвердлювання завдяки наявності марганцевої пластини, а для захисту нижньої частини циліндра використовується півмісяць з твердосплавного матеріалу. Завдяки якісним матеріалам виготовлення і продуманості, дана модель заслужено відноситься до пристроїв з навислим класом взломостойкості.

Azzi Fausto Antidrill SB

Бронепластини високої якості виробляються італійською компанією CISA. Модельний ряд пропонованих рішень широкий і здатний задовольнити навіть найбільш вимогливих і вимогливих покупців. Модель Anti-Drill - виготовлена ​​з високовуглецевого марганцевої стали і відноситься до захисної фурнітури зробленої під сувальдні механізми. Товщина пластини становить 2.5 мм. Основне завдання бронепластини - запобігти вандального спроби злому шляхом висвердлювання, згортання механізму секретності замку. Встановити цю модель можна за допомогою стяжних гвинтів в спеціально зроблені отвори на корпусі замку.

CISA Anti-Drill

Розглянувши приклади захисної фурнітури, резюмуємо, що головною відмінністю броненакладок від бронепластин є наступне:

  • броненакладкі краще підходять для захисту циліндрових механізмів секретності і якісно закривають собою сердечник в замку.
  • бронепластіни підійдуть для будь-яких типів механізмів і своїми розмірами захищають повністю весь корпус замку, тим самим ще більше ускладнюючи «роботу» хакерам.


Як вибрати якісну захисну фурнітуру для вхідних дверей

Головне завдання на вибір якісної фурнітури полягає в тому, щоб підібрати модель з надійних матеріалів для виготовлення і з продуманою начинкою всередині. З добре зарекомендували себе брендів варто відзначити таких світових виробників як - Cipierre, CISA, Azzi Fausto. Високої якості бронепластини робить італійський бренд CISA, Mottura.

Розглянемо краще рішення серед представлених броненакладок на торгових майданчиках України, яким є модель MAPPE від італійської компанії Чіза. Дана модель об'єднала в собі кращі від циліндрового і сувальдного механізмів секретності. Як і в циліндровому механізмі, в секретній накладки встановлені Піни (розташовуються в два ряди). Правильна конфігурація пинов впливає на можливість зробити поворот ключа. Такий підхід до збільшення рівня безпеки виводить загальний комфорт і спокій на високий рівень. А нечесним на руку людям завдає тільки головний біль і дарує паніку. Процес відкриття основного механізму при наявності даної накладки відбувається в кілька шагов: при повороті ключа забирається захисна шторка, після чого ключ проходить углиб замку і з подальшими поворотами - ригель відкривається під впливом сугальдного механізму.

CISA MAPPE

З ряду представлених на ринку бронепластин, своїм співвідношенням ціна / якість виділяється модель CISA Protect Universal. Яка виконана в червоному кольорі і зроблена зі сталі товщиною в 2.5 мм. Особливістю даної моделі є її розмір, який покриває весь Сувальдний-циліндровий замок, а не тільки якийсь фрагмент корпусу. Кріплення пластини відбувається завдяки кріпильним гвинтів.

CISA Protect Universal

Вибираючи високоякісну фурнітуру для вхідних дверей, Ви даруєте естетичну красу дверного полотна і підвищуєте загальний рівень безпеки для дорогих Вам людей і матеріальних цінностей!

Супутні товари

Схожі статті

26.03.2020
Метою написання цієї статті є бажання автора висвітлити основні вимо..
Стандарт для циліндрів EN 1303
10.10.2020
Нерідко в житті трапляється непередбачений збіг обставин, таких як в..
Інструкція по перекодуванню замків CISA
12.02.2021
Нас з вами всюди оточує реклама - на білбордах і дошках оголошень, в..
Двері з базару чи дешева безпека
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
11.05.2021
Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс ..
Ступені захисту механічних замків. Докладний опис
12.05.2021
Конкуренція - це завжди добре, а суперництво за пальму першості виро..
Топ 10 виробників механічних замків в світі
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
21.07.2021
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..
Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги
10.09.2021
Головною деталлю, яка відповідає за складність запірного елемента, є..
Чим відрізняються сувальдні замки від циліндрових
29.08.2022
Mottura – італійський бренд, широко відомий у всьому світі високоякі..
Mottura купити замок

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре