Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..

Цінова категорія дверних ручок

Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних дверей, який притягує увагу і виконує не тільки самі звичні нам функції, але і найрізноманітніші. Ціни на такі ручки коливається в діапазонах середнього і високого цінового сегмента. Серед розсипи виробників, представлених на ринку України, більшу частину займають китайські «творіння», які слід обходити стороною. Благо, зараз такі часи, що у споживачів є можливість зробити розумний вибір. Мета даної статті, познайомити Вас з дійсно якісними моделями дверних ручок від відомих виробників, а також запропонувати якісну комбінацію дверна ручка і механічний замок. Розглянути пропозиції по механічним замкам пропоную від відомого італійського бренду, який дорожить своєю репутацією і кожним покупцям, бренд Mottura.


Ціна на дверні ручки залежить від ...

Всі ми звикли до такого дверного елементу як ручка, і ні для кого не стане сюрпризом, що повний функціонал ручки розкривається тільки в парі з якісним замковим механізмом. Ідеальні тандеми доповнюють один одного, приносячи в будинок, офіс... в будь-яке приміщення комфорт і зручність. Давайте ж підберемо ідеальну пару, від Mottura.

Модель механічного замка Mottura 84995 - це якісний механізм з сьомим класом захисту, призначений для установки на дверне полотно вхідних дверей. Механізм секретності - циліндровий-циліндровий. Тип установки замку виразний, що дуже практично і одночасно актуально в наш час. Так як механізм захований в дверне полотно він менш помітний ніж замки на дверях, в той же час він більш захищений самим матеріалом полотна. У замку реалізовано п'ять ригелів циліндричної форми з діаметром 18 мм і три точки замикання. Замок оснащений реверсивної засувкою і редукторною системою, розташованої в основному замку. В цілому пристрій має поліпшені показниками стійкості до злому, цього вдалося досягти завдяки захисту від забивання ригелів і перелому личинки. Також відзначимо збільшений термін експлуатації циліндра, більш приємний хід ригелів, а також знижений рівень шуму під час використання замку.

Mottura 84995

Для вищезгаданої моделі механічного замка, ідеальним доповненням стане рішення від Mottura, Циліндр Mottura Champions Pro в комплекті з поворотною ручкою Mottura 99505 - новинка в широкому асортименті продукції від італійського бренду. Втілення ідеї в життя вилилося в універсальне рішення, так як ручку з циліндром можна встановити як на вхідні двері в квартиру, так і на двері в офісі. Випускається в декількох колірних варіантах. Діаметр становить поворотною ручки 36 мм, що дозволяє встановити ручку практично під будь-яку дизайнерську ідею. Навіть для такого, компактного, красивого дверного механізму, Mottura надає гарантійний термін експлуатації в 36 місяців. А дверна ручка від виробника ILAVIO стане вінцем стилю і бездоганності смаку в надійному виконанні. Завдяки широкій гамі кольорів і форм - Ви зможете самостійно з'єднати красу і безпеку в одне ціле!

Mottura 99505


Ціна на металеві дверні ручки - плата за якість і не тільки

Вибираючи нові вхідні двері, ми акцентуємо свою увагу на тих моментах, які були погано реалізовані або були відсутні взагалі в попередніх дверях, механіці, ручці та т.п. Така людська суть, шукати краще, вчиться на помилках і прагне до більш високого рівня безпеки. Чимало є тих, хто бажає поєднати безпеку і практичність в одне ціле.

Mottura 84971 - механічний замок, створений в класичному виконанні але з сучасною начинкою. Новинка володіє всіма корисними і бажаними характеристиками для сучасного замку. Звично, модель монтується в дверне полотно врізним способом. Клас захисту замку - шостий, а за складність механіки відповідає циліндровий механізм секретності. Модель оснащена клямкою. В основі роботи замку лежить ригеля, в кількості - 4 шт, Механічний замок можна встановити як на право- так і лівосторонні двері.

Mottura 84971

У плані практичності цього замку підійде ручка від італійського бренду San Polo Chrome. Ціна на металеву ручку дуже лояльна, а в призмі з якістю - на вищому рівні. Дизайн дверної ручки виконаний в стилі мінімалізму, а колірна гамма «холодний металік». Тактильно ручка дуже приємна, при цьому вона зберігає в собі всю суворість прямокутної форми. Якщо ви хочете зробити інтер'єр квартири в єдиному стилі, ця ручка ідеальний вибір для Вас, так як вона успішно монтується як на вхідні двері, так і на міжкімнатні.

San Polo Chrome


Дверні ручки яка ціна - така якість?

Ми звикли що якісний товар коштує дорого, особливо якщо це стосується мобільних гаджетів, що носиться електроніки ... Але чи годиться таке твердження і для дверних ручок? Відповімо наперед - немає! Так як за розумну вартість, вибираючи продукцію від топ-виробників ми отримуємо щось більше ніж здається на перший погляд. Посудіть самі:

  • якісний матеріали при виготовленні.
  • довговічність использованя за рахунок застосованого покриття.
  • тривалість гарантійний термін експлуатації.
  • увага до кожної деталі не тільки зовні, але внутрішньо.

Розумно витрачені кошти - це в першу чергу вкладення в майбутнє!

Механічний замок Mottura 84535 - пристрій з циліндровим механізмом секретності. Основне місце використання - металеві двері. Модель відноситься до додаткового типу замка. З особливостей варто виділити редукторного систему власної розробки від італійських інженерів. Підвищений термін експлуатації, при цьому вдалося встановити якість ходу чотирьох ригелів на м'якому рівні. Ригелі виконані циліндричної формою, а тип монтажу замка в дверне полотно - виразний. У замку реалізована система протидії взлому при використанні методу видалення циліндрового механізму.

Mottura 84535

Якісним і необхідним доповненням до замку буде ручка грецької фабрики Convex. Модель 1535 - це те, що додасть вашим вхідних дверей - стиль, лиск і практичність. Модель ручки реверсивного типу, зробленого з цинко-алюмінієвого сплаву і багатошаровим гальванічним покриттям. Матеріали виготовлення добре зарекомендували себе в плані зносостійкості.

Convex 1535


Дерев'яні ручки дверні та ціна за класику

Деякі люди готові платити високу ціну за покупку дверної ручки, зробленої з дерева. Але чи варті витрачені кошти і яка практичність від такого рішення? Відповідь одна, мінімальна... набагато зручніше в плані функціональності, практичності і довговічності зробити вибір на користь сучасності. Адже стільки цікавих моделей представлено на ринку, та й в плані надійності дверна ручка з металу буде куди практичніше.

Наприклад, якщо ви придбали механічний замок Mottura 85971, в якому зібрані і вдало реалізовані найсучасніші напрацювання в плані забезпечення безпеки, розумним кроком буде придивитися і до якісної дверній ручці. Так як замок зібраний монолітно і в основі його роботи лежить чотири ригеля циліндричної форми. Раз у дверна ручка повинна бути виготовлена ​​з матеріалів, які будуть мати підвищені параметри до зносостійкості. Механізм замка має 6 клас захисту, засувка в наявності. Тип установки механічного замка в дверне полотно - виразний. А якість збірки всередині корпусу на найвищому рівні. Італійські фахівці не змінюють своєї скрупульозності до найменших деталей. А це означає, що, купивши якісний механічний замок і сучасну дверну ручку, ви гарантовано отримаєте крім безпеки - візуальний комфорт і гарний естетичний вигляд!

Mottura 85971

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
В даний час все більшу популярність отримують електромеханічні зам..
Вибір електромеханічного замку
11.08.2020
Під визначенням ресурсу роботи замку прийнято розуміти сукупність ос..
Збільшений ресурс роботи замків Mottura і CISA
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
07.04.2021
Що рухає людиною при бажанні убезпечити своє житло або робоче місце?..
Як захистити свій офіс чи квартиру від злому
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
20.06.2021
Кожен поважаючий себе виробник замкових механізмів намагається розши..
Де найчастіше застосовуються Механічні замки в Україні
20.07.2021
Сучасні технології, прогрес в галузях науки та інноваційні підходи, ..
Чи потрібен спеціальний догляд за електромеханічними замками? У скільки обходиться їх обслуговування?
28.07.2021
Дверні ручки вже давно стали невід'ємним атрибутом будь-якого дверно..
Вибираємо дверні ручки для міжкімнатних дверей
31.07.2021
Механізми, встановлені на вхідних дверях квартир в багатоповерхових ..
Ключі для перекодування замка, не всі знають для чого вони потрібні
31.07.2021
Чим відрізняється продукція топ-брендів від аналогів зроблених хорош..
Які бувають ключі для перекодування замка?
02.08.2021
Електромеханічний замок - це сучасний запірний механізм, в основі як..
Чому не працює електромеханічний замок?
31.08.2021
Дискусії про надійність того чи іншого замку для будинку, можна прод..
Вибір надійного замка для будинку
01.09.2021
Замки, встановлені в дверне полотно, давно перестали бути просто зам..
Ключі для перекодування замків як працюють
09.09.2021
Організація максимального захисту приміщення - одна з найважливіших ..
Максимальний захист. Що потрібно купити в першу чергу
10.09.2021
Що потрібно знати і з чого почати знайомство з замикаючими елементам..
Купуємо замки механічні та електромеханічні правильно
24.11.2021
Якісна фурнітура не менш важлива деталь у загальному малюнку повніст..
Фурнітура для сейфів. Особливості комплектації
17.12.2021
Сучасний сейфовий замок є надійним замикаючим елементом і є невід'єм..
Електронний сейфовий замок - основні переваги та недоліки
15.01.2022
Завдяки сучасним лініям виробництва компанії, що спеціалізується на ..
Зламався дверний замок? Не поспішай викидати.
17.01.2022
Наявність надійного замикаючого елемента на вхідних дверях – правиль..
Якісний замок – найкраща інвестиція у власну безпеку
29.08.2022
Mottura – італійський бренд, широко відомий у всьому світі високоякі..
Mottura купити замок

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре