Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..

CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами

Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутацією, широким вибором товарів і якістю в сфері виробника замків він може порекомендувати, то відповідь на 90% буде - «CISA». Ви запитаєте, а решта 10% що? - інші це теж CISA! З тією різницею, що за різними категоріями оцінювання західними експертами, виробника замків CISA ставлять тільки на найвищі місця рейтингу від 3 до 1. У цьому немає нічого дивного, виробник почав сходження на олімп визнання і слави в далекому 1926 році. І з тих пір італійський гігант наростив такі обороти виробництва, що йому скласти конкуренцію практично не реально.

Дбайливе і уважне ставлення до дрібниць, деталей, формам ... - відмінна риса любові і поваги виробника до своїх споживачів. Чого варті тільки:

  • підгони елементів всередині замку, зовні на корпусі.
  • якість сплавів і застосовуваних матеріалів.
  • багаті комплектації і реальна гарантія на свою продукцію.

У світі високоякісних замків, мало хто пропонує в своїй продукції стільки позитивних аспектів. Вибираючи механізми від CISA - ви будете спокійні, тому що це якість у всіх аспектах. У порівнянні з конкурентами, CISA стоїть на дві голови вище, завдяки багатотисячним фанатам по всьому світу. Навіть зараз, у часи не стабільної економічної ситуації в світі, виробник тримає марку, не піднімаючи ціни на свою продукцію.


Замки CISA купити можливо і в Україні!

Підкоривши внутрішній ринок, заводи CISA почали випускати свою продукцію на великі ринки європейських держав. Важко конкурувати за межами будинку, на незнайомій території ... Не легко було і продукції CISA. Але крок за кроком, рік за роком бренд настільки вжився в європейську сім'ю топ виробників механізмів, що став своїм далеко за межами Італії. В Україні виробник прийшов відносно недавно (в порівнянні з країнами Європи). А прихід гіганта CISA на український ринок виглядав подібно сходження великого Цезаря - «Прийшов, побачив - завоював визнання».

CISA пропонує велику лінійку якісних замків, під тип установки на дверне полотно:

  • врізний.
  • накладний.

А якщо ви віддаєте перевагу електромеханічні замки - класичній механіці, CISA вас зможе здивувати інноваційними рішеннями. Кожен споживач зможе знайти для себе те, що йому потрібно, по своїм потребам і можливостям.

Вибираючи електромеханічні замки, вам слід довіритися професіоналу для монтування. Повірте, так буде вам безпечніше, швидше і якісніше. Так як в порівняння з механічними замками - електромеханічні самостійно встановити не вийде.

Популярним вибором серед покупців в Україні коштує механічний замок врізного типу в класичному виконанні, але з сучасною начинкою - CISA 57685 ALPS. Модель виступає в ролі основного замку, з шістьма сувальдами, в наявності засувка, система тристороннього замикання. Виробником передбачена можливість перекодування замка. Завдяки передовій технології ALPS - система забезпечена механізмом блокування сувальд. Використовувати дану модель можна також і в умовах агресивних погодних явищ. Стійкість до змін атмосферних явищ досягається завдяки ретельній підгонці всіх елементів механізму в корпусі замку.

CISA 57685 ALPS

Цікаве рішення в компактному корпусі пропонує модель CISA 57210. Замок можна встановити на дерев'яні, легкі металеві та металопластикові двері, а також на хвіртки приватних будинків. У замку реалізований механізм руху засувки за допомогою квадрата ручки або ключем. Крім стандартної комплектації для такого класу замку входять відповідна хромована планка і декоративний накладка для скважини. Гарантійний термін від CISA на дану модель складається 36 місяців.

CISA 57210

Механічний замок CISA В7784 відноситься до типу двох системних з сувальдной системою секретності. Конструктивно модель В7784 складається з міцного корпусу, зробленого зі сталі, шести пластин сувальдного типу з високоміцного матеріалу, п'яти ригелів (з товщиною 18 мм і виходом 35 мм). Механізм моделі використовує три точки замикання з підвищеним рівнем секретності, кількість комбінацій близька до двох мільйонів. Для розширення можливостей замка, CISA встановила можливість підключення тяг і додаткового замикання за допомогою циліндрового механізму.

CISA B 7784


Для тих, хто шукає надійний верхній замок, варто ознайомитися з CISA 57010. Модель призначена для установки в дверне полотно, зроблене з дерева або металу. Конструктивно механізм обладнаний однією точкою замикання, а кількість оборотів ключа дорівнює двом. Торцева пластина замка поставляється в хромованому кольорі. В даному замку відсутня можливість перекодування. Монтаж замка можна зробити як в правому, так і в лівому виконанні.

CISA 57010

З електромеханічних замків лінійки виробника CISA, високу популярність здобула модель 17685. У моделі реалізований високий клас захисту, антивандальна система і передбачена можливість інтеграції замку з сучасними високотехнологічними електронними системами, які забезпечують управління контролем доступу. Замковий механізм можна використовувати зовні приміщення. Конструкція замку включає в себе - високоміцний сувальдний механізм секретності, чотири ригеля циліндричної форми, а також засувку реверсивного типу. Замок можна перекодувати. Варто відзначити, що дану модель розбирають практично моментально. CISA славно постаралася при проектування і випуску цієї моделі. 17685 НЕ залежується на полицях магазинів.

CISA 17685


Купити замок CISA - не залишити грабіжникові шансів!

Скільки разів у житті ми чули історії про грабежі квартир, офісів і частих будинків? - багато ... Згідно зі статистикою, зібраною з 2014-2019 рік незалежним агентством, виявилося, що в 87% зломів дверних замків використовувалися неякісні замкові механізми. У 40% випадків проникнення в приміщення було зроблено із застосуванням вандального способу злому. Проаналізувавши вище представлені дані, зрозуміємо, що недбалість при установці / виборі замкового механізму і бажанні заощадити побільше грошей - згубно впливають на безпеку, а з нею і на матеріальне благополуччя постраждалої сторони.

Для тих, хто хоче убезпечити своє житло якісними електромеханічними замками, CISA випустила модель Е6535. Про це замковому механізмі можна говорити годинами, аналогів від конкурентів практично немає. А ті, що є, лише віддалено наблизилися до рівня пропонованої захисту від італійського виробника замків CISA. Отже, модель Е6535 - це сучасне високотехнологічне рішення серед врізних дверних механізмів. До переваг моделі віднесемо:

  • наявність чотирьох ригелів, виготовлених з нікельованої сталі.
  • двосторонній вертикальний привід, що дозволяє замикати в різному напрямку (вгору і вниз).
  • управляти дверима можливо не використовую ключі, замість звичного відкривання дверей - піднесіть до дверей транспондер (простими словами - носій з даними).
  • в корпусі моделі Е6535 встановлений маленький двигун, який при натисканні на двері автоматично закривається. Для його відкриття потрібно скористатися транспондером або натиснути на кнопку зсередини приміщення.
  • передбачена можливість зміни напрямку закривання дверей. Це стало можливим, завдяки установці реверсивної засувки, яка обладнана функцією блокування.

CISA E6535

Серед електрозащіпок CISA представлена ​​широкою лінійкою на будь-який смак. Модель 15140 відноситься до прикладних і використовується при побудові евакуаційних, шлюзових і аварійних проходів на фабриках, заводах або житлових приміщеннях. Корпус моделі вважається одним з найміцніших в ціновому сегменті, в його основі лежить сплав з алюмінію і цинку. Асиметричність корпусу засувки дозволяє використовувати засувку на лівій або правій стороні двері. Варто відзначити і високий відсоток універсальності по повній сумісності з широкою гамою замкових механізмів, які використовують врізний тип установки.

CISA 15140

Виробництво замкових механізмів компанією CISA заклало якийсь еталон стандартів і якісного підходу до справи. На італійського гіганта рівняється практично кожен виробник, намагаючись зробити щось цікавіше або новіше. Конкуренція - це завжди добре, а знаючи, що бренд CISA стоїть вище інших виробників, ми можемо спокійно спостерігати і вибирати краще. Адже коли виробники конкурують між собою - виграє споживач!

Супутні товари

Схожі статті

30.08.2020
Тепер трохи зупинимося на важливих складових, а саме - на тактико-те..
CISA MyEVO (частина 2)
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
06.04.2021
Як убезпечити своє житло, не привертаючи зайвої уваги? Завдання скла..
Замок-невидимка - невидимий захисник майна
07.04.2021
Що рухає людиною при бажанні убезпечити своє житло або робоче місце?..
Як захистити свій офіс чи квартиру від злому
13.04.2021
Механічні замки - це класичний вид замків, який завоював мільйони пр..
Порівняння механічних замків Cipierre, Revolution, Mottura
11.05.2021
Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс ..
Ступені захисту механічних замків. Докладний опис
12.05.2021
Щоб завоювати любов споживача і світову популярність, необхідно прой..
Топ 5 виробників електромеханічних замків в світі
14.05.2021
Класичне виконання, тривала експлуатація та надійність кожного елеме..
Українські виробники механічних замків
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
03.06.2021
Вибір фурнітури для вхідних дверей - завдання не тільки складна, але..
Як правильно вибрати фурнітура для механічних замків?
04.06.2021
Безсумнівно, механічні замки в наші дні є творіння мудрі, розумні, а..
Який термін служби механічних замків? Порівнюємо виробників.
07.06.2021
Безліч пропозицій на ринку механічних замків обумовлено жорсткою кон..
У чому перевага замків Revolution Pro?
17.06.2021
Кожен раз роблячи важливу покупку, ми пильно вивчаємо всі нюанси, ог..
Як відрізнити підробку від оригіналу при виборі електромеханічних замків?
23.06.2021
Хочемо ми чи ні, але з кожним роком прогрес за вікном підштовхує нас..
Електромеханічні замки і їх цінові категорії
16.07.2021
Зміна обстановки, переїзди, ремонт та інші моменти в житті змушують ..
Як часто потрібно міняти Механічні замки? При ремонті або переїзді
21.07.2021
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..
Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка
02.08.2021
За останні десятки років світ побачив безліч цікавих рішень в плані ..
Як вибрати ключі для перекодування замка?
30.08.2021
Різновиди ключів, замків і механізмів, які представлені на сучасному..
Види ключів для замків
01.09.2021
Замки, встановлені в дверне полотно, давно перестали бути просто зам..
Ключі для перекодування замків як працюють
02.09.2021
Замикаючі механізми для вхідних дверей сьогодні є надійні елементи з..
Особливості установки електромеханічного замка
03.09.2021
Будь-яке дверне полотно вхідних дверей повинно бути доукомплектовано..
Установка накладного замка на дерев'яні двері
03.09.2021
Захистити свій будинок, квартиру або інше важливе приміщення - одна ..
Чим відрізняються броненакладки від бронепластин
06.09.2021
Механічні замки - це класичні замикаючі механізми призначені для заб..
Основні мінуси механічних замків
07.09.2021
Сучасний світ диктує свої правила у всіх аспектах життя і, якщо Ви х..
Основні мінуси електромеханічних замків
09.09.2021
Організація безпеки власного житла - це актуальна тема на сьогоднішн..
Що потрібно знати для безпеки житла
15.01.2022
Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючи..
Циліндровий механізм для вхідних та міжкімнатних дверей

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре