Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Нерідко при достатку і наявності тих чи інших видів товарів і послуг..

Дешева безпека це дорого

Нерідко при достатку і наявності тих чи інших видів товарів і послуг на сьогоднішньому ринку товарно-матеріального обороту коритувач зустрічається з дилемою вибору: вибрати потрібний і відповідний під певні критерії відбору товар можливо відразу в декількох цінових сегментах - дешевому і дорогому.

На прикладі цієї статті ми спробуємо дати відповідь на питання, чому дешева безпека не завжди кращий вибір і чим загрожують наслідки зневажливого ставлення до неї на прикладі покупки і використання дешевих дверних замків "напівпідвального" виробництва і, скажімо, замків від бренду зі світовим ім'ям і визнанням - CISA або Mottura.

На стороні нікому не відомих виробників замикаючих механізмів є тільки один, але і той вельми сумнівний козир, і це - ціна - аргумент, з яким важко сперечатися через природного і іноді зайвого прагнення заощадити кровно зароблені гроші.

Здавалося б, навіщо платити більше за фактично те ж саме. Але тут, як завжди, є підводні камені у вигляді дешевих складових елементів конструкції замка, термін експлуатації яких складе, в кращому випадку, один - два роки, тоді як комплектні частини замків Mottura або CISA гарантовано пропрацюють "без особливого напруження" кілька десятиліть. Економія виглядає вельми сумнівною, якщо враховувати, що купувати новий замок доведеться дуже часто. Наступний важливий фактор, яким дуже часто нехтують люди - відсутність сертифікації на товар.

Якісно - дорого


Якщо продукція "ноунейм-виробника" не проходить повний шлях перевірок під час виготовлення, що включає в себе сотні навантажувальних випробувань і тестів на якість і відповідність міжнародним стандартам, то ні про яку гарантовану безпеку особистого майна мови просто бути не може.

На потужностях, де виготовляють замки CISA кожен екземпляр продукції, що випускається проходить обов'язкову багаторазову перевірку на відповідність стандартам і нормам, затвердженим в сфері виготовлення дверної фурнітури. Саме з цієї причини купити замки CISA прагне все більше людей, які мало-мальськи цікавляться даної тематикою.

Неприємним сюрпризом для людини, яка купила дешевий замок буде і відсутність гарантії, коли вчорашній продавець з підземного переходу сьогодні взагалі невідомо де знаходиться, а сервісні центри та майстерні по ремонту знаходяться в маловивченій провінції Піднебесної або відсутні як такі.

Зовсім навпаки справи йдуть у концерну, що спеціалізуються на випуску як механічних, так і електромеханічних замків CISA, що має безліч авторизованих сервісних центрів і сертифікованих майстерень по всьому світу.


Чому для користувача стає дорогою дешева безпека?

Виходячи з перерахованого вище можна з упевненістю стверджувати, що людина, піддавшись спокусі "уявної" дешевизни буде служити прикладом прислів'я, яка стверджує, що "скупий платить двічі" (а то і тричі). Він, крім того, що надасть можливість зловмисникам зазіхнути на власні матеріальні цінності, а й серйозно ризикує власним здоров'ям і благополуччям.

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
В даний час все більшу популярність отримують електромеханічні зам..
Вибір електромеханічного замку
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре