Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Минулої статтею ми здійснили спробу почати невеликий цикл, присвячен..

Дверні ручки. Частина 2. Ручки Convex, San Polo, iLavio для пластикових дверей

Минулої статтею ми здійснили спробу почати невеликий цикл, присвячений темі дверних ручок - їх класифікації, видам і сфері застосування. Сьогодні ми розглянемо дверні ручки, що застосовуються для установки на пластикові або металопластикові двері.


Відразу внесу примітку, що в статті ми оглядаємо ручки від виробників Convex, CISA, San Polo, iLavio які користуються найбільшим попитом (без посилань на конкретні моделі). Розрізняють декілька типів пластикових дверей, основні відмінності яких в наступному - місце установки дверного полотна, його призначення і габарити. Виходячи цих умов, розрізняють 3 основні категорії дверей:


  1. Вхідні, головним чином встановлюються на вході в різноманітні офісні приміщення і торгові площі, такі як розважальні центри або магазини. Відповідно, зважаючи на велике навантаження і частоту використання, що встановлюється на такі двері ручка повинна мати підвищену міцність до механічного зносу і мати можливість швидкої заміни, у разі її деформації або виходу з ладу.
  2. Двері для терас, а також двері, які використовуються для установки в блоки балконного типу - ці конструкції мають більш значним показником міцності, ніж ті, про які згадувалося вище. У таких випадках акцент робиться на герметичності і естетичної або декоративної складової. В цьому випадку кращими вважаються дверні ручки, оснащені запірною механікою.
  3. І, нарешті, двері для поділу кімнат, або міжкімнатні - двері, що володіють невеликою масою, оснащені замками, або, як варіант - обладнані засувками. Тут визначальний момент вибору дверної ручки - це зручність щоденного її використання і гармонійність щодо відповідності до навколишнього інтер'єру, її підбір здійснюють як підходить за обраному стилю фурнітуру для міжкімнатних дверей.

Види дверних ручок від CISA, Mottura, iLavio, що застосовуються на дверних конструкціях.

Як і у випадку з дверними полотнами, їх також всього три:


  1. Фіксовано встановлені ручки або ручки стаціонарні. Такий тип ручок не має ніякого зв'язку з запірної механікою дверного полотна і спосіб впливу на них - тягнути або штовхати.
  2. Моделі односторонні натискні - ці дверні ручки з замком встановлюють, в основному, на балконні блоки і вони пов'язані конструктивно з запірним блоком полотна двері. Для взаємодії з такою ручкою її слід натиснути.
  3. Ручки натискні двосторонні - на кожну сторону дверного полотна встановлюється по одній такій ручці, і, як в попередньому випадку, вони конструктивно пов'язані з одним і тим же дверним замком і одночасно спрацьовують під час механічного впливу на них, в основному це ручки дверні міжкімнатні.

Що ж до конструктивних відмінностей дверних ручок для пластикових дверей, то їх всього два: ручка - черепашка, встановлюється в дверях балконного типу з одного боку і є допоміжною для ручки нажімной односторонньої, встановленої з противоположенной боку; і ручка, виготовлена ​​у формі скоби, що йде в парі з такою ж і яка монтується з кожного боку дверей.

Ось так коротко, але досить інформативно сьогодні ми провели екскурс в світ дверних ручок Convex, CISA, San Polo, iLavio, призначених для покупки і установки на пластикові двері. Темою нашої наступної статті буде питання купівлі дверної ручки.

Супутні товари

Схожі статті

31.03.2020
Спершу розберемося з визначенням, що ж таке бронепластина і що саме ..
Для чого потрібна бронепластина?
05.04.2020
Сьогодні ми відкриваємо невелику серію статей, головною темою яких б..
Дверні ручки. Часть 1. Вступна
25.04.2020
У двох попередніх статтях ми зробили спробу висвітлити основні питан..
Дверні ручки. Частина 3. Купівля дверної ручки iLavio, Convex
02.05.2020
Як ми раніше визначили в ході публікації наших статей, дверна ручка ..
Дверні ручки. Частина 4. Ручки Convex і iLavio для вхідних дверей
21.07.2021
На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам ..
Чи є гарантія на дверні ручки?
09.09.2021
Організація безпеки власного житла - це актуальна тема на сьогоднішн..
Що потрібно знати для безпеки житла

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре