Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Як ми раніше визначили в ході публікації наших статей, дверна ручка ..

Дверні ручки. Частина 4. Ручки Convex і iLavio для вхідних дверей

Як ми раніше визначили в ході публікації наших статей, дверна ручка є одним з найважливіших елементів дверної фурнітури, нарівні з такими ж важливими деталями, як дверний замок, петлі і дверне полотно. Проблема вибору якісної і надійної ручки для вхідних дверей стоїть не менш гостро і є не менш важливою, як підбір і компоновка інших елементів дверей, не важливо, хто її виробник - Convex або iLavio, до якого типу вона належить - будь то двері з балконного блоку, гаражної секції, міжкімнатні або рухома частина хвіртки на дачній ділянці.


Як і в разі вибору дверного полотна, ручка на вхідні двері можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів - починаючи від примітивних дерев'яних і закінчуючи суцільнометалевими-литими або, як варіант, кованими, виготовленими в одиничному варіанті під індивідуальне замовлення.

Типи ручок для вхідних дверей Convex і iLavio

  • ручка на розетці - є однією з найбільш поширених і популярних моделей, представлених на ринку дверної фурнітури. Являє собою суцільнолитий (в основному з металевого сплаву) конструктив, що складається з двох дверних ручок, з'єднаних між собою металевим стрижнем з квадратним перетином на розетці круглої, овальної або ж квадратної форми;
  • в залежності від виду вхідних дверей для установки може використовуватися і класична дверна ручка - ручка на планці. Цей тип ручок є універсальним, так як може застосовуватися для установки як на вхідні, так і міжкімнатні двері. Такий тип ручок є натискний механізм і може поставлятися в декількох модифікаціях - з наявністю на планці отворів під ключ і без нього, з вбудованою засувкою-засувом або оснащені фіксуючим механізмом;
  • ручка-скоба - по суті, являє собою найпростіших виріб у формі зігнутої скоби з двома точками кріплення, яке прийшло до нас з глибини століть і з тих пір, практично, не поміняли свій зовнішній вигляд і призначення. У минулому такі ручки, в основному, були дерев'яними або кованими, що, безумовно, позначалося на їх якості та довговічності експлуатації. У сучасному світі ручки-скоби, в своїй більшості, виготовляють з метало-пластикових сплавів із застосуванням спеціального хімічного напилювання для підвищення їх зносостійкості і для збереження зовнішньої естетики. Характерною рисою таких ручок є їх довговічність - якщо в разі використання дверної ручки із застосуванням механічних елементів вона прослужить роки, то, якщо використовувати ручку-скобу - можна говорити про десятиліттях експлуатації.

Такий вийшла наша четверта стаття з циклу, присвяченого дверних ручок Convex і iLavio. Наступного разу ми розглянемо особливий тип дверних ручок, які застосовуються разом з електромеханічними замками.

Супутні товари

Схожі статті

05.04.2020
Сьогодні ми відкриваємо невелику серію статей, головною темою яких б..
Дверні ручки. Часть 1. Вступна
16.04.2020
Минулої статтею ми здійснили спробу почати невеликий цикл, присвячен..
Дверні ручки. Частина 2. Ручки Convex, San Polo, iLavio для пластикових дверей
25.04.2020
У двох попередніх статтях ми зробили спробу висвітлити основні питан..
Дверні ручки. Частина 3. Купівля дверної ручки iLavio, Convex
07.05.2020
Продовжуючи нашу непорушну тематику, дотичну дверних ручок і їх прак..
Дверні ручки. Частина 5. Ручки для електромеханічних замків
18.06.2021
Електромеханічні замки все частіше можна зустріти в самих різних міс..
Де найчастіше застосовуються електромеханічні замки в Україні

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре