Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Що привертає увагу людини, який перший раз прийшов в квартиру? Звича..

Дверні ручки як прикраса невеликої квартири

Що привертає увагу людини, який перший раз прийшов в квартиру? Звичайно ж полотно двері, дверна ручка і загальний інтер'єр. І не на стільки важливі розміри квартири, як-то як в ній все облаштовано і продумано. А невеликі квартири, в яких кожен метр на вагу золота якраз славляться компактністю і продуманістю. Звичайно, багато що залежить і від господаря квартири і його смакових особливостей. Але погодьтеся, дверні ручки не єдине що може кинутися в очі. Багато що залежить від колірної гами, дверного полотна, фурнітури і звичайно від механічного замка на вхідних дверях. За традицією, розглядати будемо лише якісні рішення від топ-виробників, дізнаємося, що нового нам пропонують фахівці, а в кінці підіб'ємо короткий підсумок. Дверні ручки ми будемо розглядати від декількох брендів, а значить зможемо зробити аналіз і зрозуміти хто кращий з кращих!


Дверні ручки за низькою ціною - чудеса або маркетинговий хід?

В умовах сьогоднішніх реалій, кожен може придбати те, що йому подобатися. І кожен раз розглядаючи різні пропозиції, ми намагаємося зробити оптимальну покупку, за принципом ціна-якість. Багато виробників дверних ручок роблять дійсно цікаві товари, а пропозиції від деяких брендів «чіпляють за живе». Виробник високоякісних дверних ручок з Греції, бренд ILAVIO - це стильне рішення для щоденного використання.

Модель 2311 - компактна дверна ручка, створена за всіма сучасними стандартами. Тут заокругленість форм межують з претензією на класику. Матеріали для виготовлення використані тільки вищої якості - цинковий сплав з додаванням міді, алюмінію і магнію. Додає надійності і гальванічне покриття, яке відмінно зарекомендувало себе при багаторічному використанні. Завдяки сучасній лінії виробництва, дверна ручка служить довго, а якість покриття залишається незмінним довгі роки навіть при щоденній експлуатації. Висока якість за прийнятну ціну!

ILAVIO 2311

Іспанський виробник Mercury - швидко розвивається бренд, який добре зарекомендував себе в останні роки. Модель 0311 - дверна ручка роздільного типу, яку можна використовувати з електромеханічними замками CISA 14010 і CISA 12011 на хвіртках і дверних полотнах. Особливістю ручки вважається наявність в ній однієї «Не поворотною ручки» (мова йде про ручку встановленої з зовнішньої сторони полотна двері) і однієї «поворотною» (тієї що встановлюється з внутрішньої сторони і при натисканні на яку замок відкривається). Існує і модифікація ручки з «поворотним» і «поворотним» механізмом. Для іспанського виробника якість виробу і зручність користування - одне ціле!

Mercury 0311


Декоративні дверні ручки - краса яка захищає?

Буває, що в гонитві за красою, ми жертвуємо важливими характеристиками товару, але чи варто приносити в жертву такий аспект як безпека якщо це стосується дверної ручки і покладатися тільки на уявну, візуальну захист? Декоративний захист - звичайно, це краще, ніж нічого, але дверні ручки повинні виконувати свої прямі функції - бути надійними, комфортними у використанні і при щоденному використанні прослужити довгі роки. Розглянемо сучасне рішення від Ілавіо, модель 2406 якраз відповідає головним вимогам сучасності.

ILAVIO 2406

Універсальність даної моделі - одне з кращих рішень на ринку дверних ручок, підтримується інсталяція ручки на дверне полотно з відкриванням як всередину, так і назовні приміщення. Дизайн ручки додасть солідності вхідних дверей будь-якого типу. Матеріали виготовлення ручки - цинковий сплав з багатошарової гальванічної обробкою.


Дверні ручки для декорацій - сучасний тренд з минулого

Шанувальникам виробів «під старовину», припаде до душі дверна ручка, зроблена з високоякісного матеріалу і пофарбована під «стару бронзу». JADO Sanssouci - це німецька скрупульозність і увагу до деталей в дивовижному виконанні. Дверна ручка отримала фірмову захисне покриття ANTIGERM, яке збільшує стійкість ручки до подряпин і ударів. Важливою особливістю моделі є наявність антибактеріального покриття. Завдяки інноваційним технологіям та розвитку науки, дана ручка виконує якісно класичні функції, а й стежить за здоров'ям. Особливо актуальним буде установки ручки в приміщеннях, де живуть маленькі діти або вікові люди. Примітно, що при наявності антибактеріального покриття, німецьким фахівцям вдалося обійтися без додавання хімічних добавок до складу покриває корпус матеріалу. Ручка ідеально прикрасить як маленьку квартиру, так і просторий будинок.

JADO Sanssouci

Резюмуємо, дверні ручки на сьогоднішній день не просто механізм, встановлений на двері, що виконує звичні функції. Сьогодні дверні ручки завдяки передовим технологіям - це підкреслення інтер'єру, підвищення комфорту, тривале використання і навіть догляд за здоров'ям!

Супутні товари

Схожі статті

01.03.2020
До дверної фурнітури відносяться системи і окремі елементи, що покра..
Фурнітура для вхідних дверей
10.03.2020
У нашому повсякденному житті ми постійно зустрічаємося з циліндровим..
Що таке циліндр для замку і для чого він потрібен?
14.03.2020
У сучасному соціумі - світі активних, постійно зростаючих потокових ..
Стандарт для замків EN 12209
08.02.2021
У більшості людей, рід діяльності яких так чи інакше не пов'язаний з..
Що таке броненакладки і для чого вони потрібні?
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
13.04.2021
Механічні замки - це класичний вид замків, який завоював мільйони пр..
Порівняння механічних замків Cipierre, Revolution, Mottura
11.05.2021
Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс ..
Ступені захисту механічних замків. Докладний опис
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
08.06.2021
З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеям..
У яких випадках не варто використовувати електромеханічні замки?
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
30.07.2021
Існує думка, що заощадити потрібно на всьому, що китайські підробки ..
Дверні ручки - економити або не шкодувати?
01.09.2021
Кожен з нас в житті стикався або ще зіткнеться з таким питанням - «С..
Оптимальна кількість замків для вхідних дверей
09.09.2021
Організація безпеки власного житла - це актуальна тема на сьогоднішн..
Що потрібно знати для безпеки житла

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре