Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Механізми, встановлені на вхідних дверях квартир в багатоповерхових ..

Ключі для перекодування замка, не всі знають для чого вони потрібні

Механізми, встановлені на вхідних дверях квартир в багатоповерхових будинках або на приватних особняках по праву, вважаються головним оплотом надійності та безпеки. І чим надійніше тандем - дверне полотно і встановлений механізм в ньому, тим вище рівень загальної безпеки приміщення. На сьогоднішній день найбезпечнішим методом установки замикаючого елемента в дверне полотно вважається виразний.

Нагадаємо про важливість дотримання співвідношення при виборі дверного полотна і встановленого в ньому механізму секретності. Встановлені дешеві двері і високо якісний запірний механізм, так само як і навпаки - серйозний пролом в плані безпеки. Вибираючи дверне полотно і встановлюючи на нього вхідний замок - Ви повинні знайти золоту середину. Де обрана пара буде доповнювати один одного в рівній мірі.

Вхідні двері - захист приміщення від прямого попадання в нього небажаних гостей.

Замок вхідних дверей - замикаючий елемент, встановлений в дверне полотно врізним, накладними або навісним способом.

Підвищити рівень безпеки вхідних дверей за допомогою таких дій:

 • збільшенням товщини дверного полотна. Товщина повинна бути достатньою щоб витримати спробу розтину двері ручним інструментом.
 • встановлення в полотно дверей ребер жорсткості для нівелювання спроб відгинання кута полотна двері.
 • установка бронепластин і броненакладок на запірний механізм. Додасть додатковий захист.
 • якісний підгін основних елементів - дверного полотна, коробки, фурнітури, петель і основного замку (а краще встановити і додатковий).
 • зміцнення дверної коробки, порога і самої стіни.
 • наявністю можливості зробити перекодування замка.

Серед широкого переліку виробників механічних замикаючих моделей в світі, особливе місце на вершині ринку займають італійські «акули» CISA і Mottura. Ці виробники широко відомі за межами Італії, користуються величезною популярністю по всьому світу, в т.ч. і на території України. Якість їх продукції на найвищому рівні, часом навіть складно визначити, який із товарів бренду кращий за аналогічний у конкурента. Настільки злагодженого виробництва, інноваційних підходів і запатентованих технологій і дуже складно знайти ще у кого-то з брендів з топ-ім'ям в світі.

Сьогодні ми розглянемо кращі моделі механічних замків від італійських виробників. Дізнаємося навіщо потрібні ключі для зміни коду замків. І як то кажуть - в кінці розкладемо все по поличках!


Набір для перекодування замка від CISA

Комплект ключів для перекодування CISA 06520 - відмінна можливість зробити перекодування самостійно. В основі перекодування лежить власна запатентована система сувальдного замку з кодом зміни New Cambio Facile. Процес зміни коду займає небагато часу, змінити код секретності можна самостійно, що немало важливо як в плані безпеки, так і в фінансовому аспекті. З даними комплектом перекодування, Вам більше не знадобиться допомога висококваліфікованого фахівця, все у Ваших руках! Комплектується набір п'ятьма новими ключами і ключем для перекодування. Відмінною особливістю моделей від Чізи, є необмежено кількість зміни коду.

CISA 06520

Тепер, маючи уявлення про перекодировке секрету, давайте розглянемо цікаві моделі від італійського виробника в яких присутня дана можливість. І першим розглянемо модель CISA 57675 ALPS., Яка широко застосовується для установки в металевих дверях як додатковий замок врізного типу або як основний при використанні його на гаражних воротах. В основі лежить механізм з шести сувальд, а кількість ригелів дорівнює п'яти. У замку є можливість поміняти код секретності. Система ALPS (All Level Protection System) - це сучасне рішення протидії спробам злому або несанкціонованого проникнення в приміщення. Клас захисту у моделі - шостий. Модель можна назвати однією з кращих у своїй ціновій категорії, так як вона користується великою популярністю серед покупців. Модель не затримується на прилавках магазинів і знайти її часом буває складно.


CISA 57675 ALPS

CISA 57986 ALPS - це двох системний циліндровий-сувальдний замок, з категорії основних механізмів для вхідних дверей з врізним способом установки. Призначений для монтування на зламостійкі двері. Відмінною особливістю є незалежна робота кожного елемента секретності. Конструктивно 57986 оснащений п'ятьма ригелями (кожен в діаметрі по 18 мм) і засувкою. Як і попередня модель, має в собі опцію зміни коду сугальдного секрету. Модель має поліпшені показники з безпеки (стійкий до різного роду спробам злому). Клас захисту - шостий. Чи стане ідеальним придбанням для установки на вхідні двері в квартиру або приватний будинок.

CISA 57986 ALPS


Набір ключів для перекодування від Mottura

Комплект ключів Mottura 91399 для перекодування призначений для перекодування моделей з серії MyKey. Операція перекодування проводиться користувачем самостійно, але необхідно врахувати, що під час процесу зміни коду,поворот штанги обнуляє попередній секретний код. Після цього механізм буде готовим для отримання нової комбінації секретного коду. MyKey - це інноваційне рішення на ринку замикаючих елементів від італійського виробника, в якій фахівці бренду оснастили свої моделі власною системою перекодування. Кількість можливих перекодіровок практично не обмежена. Комплектація набору складається з трьох частин:

 • штанга для перекодування.
 • п'ять нових ключів.
 • карта ключа (використовується майстром при нарізці ключа).
 • інструкція.

Mottura 91399

Набір ключів поставляється в двох розмірах, 51 мм і 61 мм. Довжина вказує на розмір шийки ключа, тобто відстань від головки із пластику до місця, де починаються нарізки зубів.

З метою збереження безпеки та конфіденційності, для нарізки додаткового ключа слід звернеться в спеціалізовану майстерню, у якій є акредитація для проведення роботи від італійського бренду в Україні. Не забудьте взяти карту ключа, так як вона необхідна для створення дубліката.


Ключі для перекодування купити для моделей з широким функціоналом

Модельний ряд замків, які підтримують перекодування досить широкий. Відмінності між замками по внутрішній начинці можуть бути істотними - від складності встановленої захисту до кількості ригелів. Чи не зміненим залишається якість товару і можливість зміни коду. Наведемо кілька прикладів механічних замків з широким функціоналом і можливістю змінити секретну комбінацію.

Mottura 54J939 - культове рішення від італійського виробника. У цій моделі італійські фахівці поєднали кращі технічні рішення від двох механізмів секретності - циліндрового і сувальдного. Саме сувальдний замок виступає в ролі основного елемента замикання дверей, при цьому циліндровий замок відповідає за контрольну функцію. Встановлюється врізним способом, для вибору доступні варіанти відкривання дверей на будь-яку сторону. Наявність індексу «J» в назві моделі вказує на підвищені показники надійності і безпеки. Дана модель підтримує функцію зміни коду, яку не складно виконати самостійно. Конструктивно оснащений п'ятьма ригелями (з діаметром 18 мм кожний), точок замикання в замку три. Виліт ригелів сугальдного механізму - 38 мм., А в циліндровому - 22 мм. Клас захисту у моделі - сьомий.

Mottura 54J939

Mottura 54J797 - замок комбінованого типу з універсальним способом установки на дверне полотно. Оснащений підвищеною стійкістю до злому. Звично даний клас моделі оснащується і засувкою. Традиційно для даної лінійки є можливість самостійної зміни коду. Тип установки обраний найнадійніший - виразний. Кількість ригелів в моделі дорівнює п'яти, кількість точок замикання трьом. Ригелі з діаметром в 18 мм вилітають на 40 мм. Клас захисту механізму, сьомий.

Mottura 54J797


Ключі для перекодування замовити - підвищуємо безпеку самостійно

Купуючи замковий механізм від Mottura - ви отримуєте товар світової якості, високий рівень надійності і безпеки, впевненість у тривалій експлуатації. На кожну модель діє гарантійний термін обслуговування. Нові моделі заворожують своєю технологічністю і продуманістю. Приємно що виробник залишив можливість на самостійну перекодування самому користувачеві. Наша наступна новинка відрізняється від своїх попередніх побратимів компактністю, але повірте їй є чим вас здивувати!

Mottura 52J771 - ідеальне рішення яке не залишить байдужим і найвимогливіших користувачів! З ряду переваг, відзначимо наступні:

 • стійкість до спроб злому за допомогою відмичок.
 • стійкість до злому із застосуванням методу самокомпресіі.
 • є можливість самостійного перекодування, без зняття корпусу замку.
 • використання зменшеного і ускладненого профілю ключа.

Конструктивно виконаний у монолітному корпусі з високоякісних матеріалів. Підгонка всіх деталей на найвищому рівні. Використовуваний механізм секретності - сувальдний. Кількість ригелів чотири, а точок замикання в замку три. Міжосьова відстань дорівнює 85 мм. Використовувані ригелі в замку мають діаметр 18 мм кожен, а їх виліт здійснюється на 36 мм. Клас захисту сьомий.

Mottura 52J771

Можливість провести самостійну зміну коду - це ще один вагомий аргумент на користь підвищення надійності контролю доступу в приміщення. Сам процес перекодування нескладний і виконується без залучення висококваліфікованого фахівця. А якщо виникають питання або труднощі, завжди можна скористатися підказкою в інструкції!

Супутні товари

Схожі статті

16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
11.08.2020
Під визначенням ресурсу роботи замку прийнято розуміти сукупність ос..
Збільшений ресурс роботи замків Mottura і CISA
04.02.2021
Для прийняття кращого рішення саме у вашому випадку, ми повинні зроз..
Як можливо підвищити взломостійкість дверей?
25.02.2021
Кожен власник нерухомості, будь то квартира або будинок, огороджена ..
Ніколи не міняйте серцевину на вхідних дверях, не прочитавши цих порад!
05.03.2021
Кожен вирішує для себе, скільки він готовий платити за безпеку примі..
Як вибрати захисний замок? Три основні поради
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
21.07.2021
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..
Цінова категорія дверних ручок
21.07.2021
На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам ..
Чи є гарантія на дверні ручки?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре