Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Mottura – італійський бренд, широко відомий у всьому світі високоякі..

Mottura купити замок

Mottura – італійський бренд, широко відомий у всьому світі високоякісною продукцією та надійними рішеннями як для особистого, так і для комерційного використання. Компанія займає лідируючі позиції у світі серед виробників запірних механізмів, сейфів, циліндрів, захисних елементів тощо.

Замки від Моттура – ​​запорука бездоганної роботи, надійності, зручності та тривалого використання. Продукція компанії створюється на сучасних лініях виробництва, а контроль над якістю лежить на провідних інженерах Європи.

Завдяки якісному підходу до виробництва та складання механізмів на кожному етапі та тісному контакту з покупцями компанія вдосконалюється з року в рік, випускаючи нові та інноваційні рішення під будь-які завдання враховуючи думки своїх шанувальників. Товари від італійського гіганта можна зустріти практично на всіх торгових майданчиках у всьому світі, при цьому виробник зберігає високий баланс між якістю та ціною.

На території України виробник користується особливою популярністю, оскільки продукція компанії – це сучасні надійні рішення з тривалим терміном експлуатації. Товари європейської якості не затримуються на прилавках, примітно, що європейські компанії витіснили з нашого ринку представників східної Європи. Моттура – ​​це відмінний вибір європейської якості для людини, яка знає сенс та ціну у слові «безпека».

Давайте розглянемо найпопулярніші моделі на українському ринку, дізнаємося, що зараз користується найбільшою популярністю. Приділимо увагу захисту замків на полотні дверей, розглянувши якісні приклади від італійської компанії.


Комбінований механічний замок Mottura 54.787

Замок з двома системними рішеннями від виробника Mottura – це надійна реалізація, зручне використання та вірність усім сучасним вимогам щодо безпеки для приміщення. В основі роботи замка лежать два незалежні механізми із захистом від висвердлювання, злому та вскриття. Певний симбіоз, що дозволяє в одному корпусі реалізувати роботу одразу двох механізмів таємності. У нашому випадку абсолютно різних, але які добре взаємодіють між собою.

Конструктивно модель створена таким чином, що сувальдний механізм відповідає за силове замикання, а циліндровий виконує функцію контролю. Тобто кожен механізм відповідає саме за свою сферу роботи, а разом за загальний захист на дверному полотні. Встановлюється замок врізним способом у дверне полотно. Такий спосіб інсталяції вважається найнадійнішим із усіх, до того ж цей спосіб вважається прихованим, завдяки чому механізм додатково захищений полотном. Точок замикання тут три, а кількість ригелів дорівнює п'яти.

Mottura 54787

Відзначимо і фірмові напрацювання компанії, такі як наявність механізму збільшення міцності системи ригелів. Завдяки цій функції знижується відсоток успішності вдалих спроб злому замка шляхом вдавлювання ригелів в корпус моделі. Міцні матеріали та відмінне підганяння всіх внутрішніх елементів механізму – запорука надійності та цілісності системи взагальному.

Для збільшення загального рівня безпеки приміщення, рекомендуємо Вам розглянути установку бронепластини.

Mottura 54.787 відноситься до циліндрово-сувальдних механізмів з п'ятим класом захисту. Виліт ригелів (по 18 мм кожен) відбувається на 40 мм. Замок оснащений засувкою.

Гарантійний термін експлуатації встановлений виробником у 36 місяців.

Модель від італійських інженерів підійде як для домашнього, так і для комерційного використання. Симбіоз механізмів секретності можна порівняти з симбіозом ціни та якості підкріпленими реальними відгуками та величезною фанатською базою по всьому світу.


Механічний замок Mottura 54.J797 купити найкращий у своєму класі

Mottura 54.J797 – представник надійної лінійки замикаючих механізмів у класичному форм факторі із врізним способом встановлення у дверне полотно. В основі роботи моделі лежать два механізми, циліндровий та сувальдний. Подібне рішення від фахівців компанії – це якісна спроба взяти найкраще з кожного механізму секретності та помістити в компактний корпус, при цьому не тільки зберігши, але й примноживши загальний рівень безпеки.

Mottura 54J797

Варто відзначити і універсальність замка, оскільки він підходить для дверей з ліво- та право- стороннім відкриттям (вибирається опціонально при замовленні).

Особливість 54.J797 – наявність системи захисту з підвищеною стійкістю до злому (забезпечується завдяки новімеханіці сувальдної частини та новому профілю ключа). Традиційно для пристрою подібного класу, інженери оснастили модель засувкою та можливістю самостійної зміни кодування механізму.

Конструктивно замок виконаний за всіма європейськими вимогами та відповідає прийнятим стандартам безпеки. Клас захисту моделі – сьомий, точок замикання – три, а ригелів – п'ять (кожен діаметром 18 мм і вильотом у 40 мм).

Виробником встановлено гарантійний термін у 36 місяців. Тривала гарантія від виробника – наголошення на впевненості компанії у своєму товарі.

Модель чудово зарекомендувала себе на українському ринку та користується величезною популярністю. Універсальність застосування, простота установки, надійні характеристики та загальний високий рівень безпеки – запорука надійної безпеки та доступу до приміщення.


Чому бронепластина / марганцева пластина mottura - важливий елемент?

Бронепластина - це високоміцна пластина зі сталі з домішкою марганцю. Встановлюються бронепластини на дверне полотно з метою захисту елементів замка від висвердлювання, згортання, силового впливу та для підвищення рівня захисту приміщення загалом. Давайте детальніше розглянемо рішення від Моттура на прикладі якісної бронепластини, яка відмінно захистить замок, циліндр і дверне полотно в цілому.

Бронепластина Mottura 94065 – виготовлена ​​із надміцних матеріалів найвищої якості. Встановлюється на різні моделі замикаючих механізмів від Mottura. Бронепластина від італійського виробника - універсальне рішення, яке захистить основний дверний механізм і саме дверне полотно від різноманітних спроб злому або впливу. Не варто забувати і про візуальний ефект, якісні вхідні двері, фурнітура та продуманий механізм захисту – відлякувальний фактор для зловмисника.

Mottura 94065

Відмінною рисою пластини від італійського гіганта є точний підгін всіх отворів з максимальною скрупульозністю, властивою фахівцям з Апеннін. Завдяки такому відношенню виробника до дрібних деталей, загальний захист приміщення виходить на абсолютно новий, високий рівень. Тривалий термін гарантії у 36 місяців – ще одне підтвердження надійності продукції бренду.

Вибираючи елементи захисту житлового, складського чи комерційного приміщення, рекомендуємо Вам підбирати товари від одного виробника. Такий підхід допоможе уникнути непотрібних витрат, заощадить час та нерви, допоможе отримати бажаний результат у максимально короткі терміни. Моттура – ​​один із найкращих представників на ринку, продукція компанії різноманітна, якісна та підійде під будь-які завдання. Довіряйте важливе для Вас професіоналам!

Супутні товари

Схожі статті

20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
05.03.2021
Кожен вирішує для себе, скільки він готовий платити за безпеку примі..
Як вибрати захисний замок? Три основні поради
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
21.07.2021
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..
Цінова категорія дверних ручок
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги
03.09.2021
Захистити свій будинок, квартиру або інше важливе приміщення - одна ..
Чим відрізняються броненакладки від бронепластин
16.08.2022
Європейський бренд Mottura – виробник високоякісних замикаючих механ..
Перекодування замка mottura
22.08.2022
Механізми, встановлені на вхідних дверях рік у рік, прогресують у пл..
Антивзломний циліндр

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре