Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Кожен власник нерухомості, будь то квартира або будинок, огороджена ..

Ніколи не міняйте серцевину на вхідних дверях, не прочитавши цих порад!

Кожен власник нерухомості, будь то квартира або будинок, огороджена територія, склад - рано чи пізно стикається з назрілої роботою (але часто з проблемою), пов'язаної з заміною серцевини замка вхідних дверей. Причин для заміни серцевини замка може бути кілька, найпоширеніші з них - зламана механіка, знос внутрішніх елементів, втрата ключа і т.п. Давайте розберемося, що ж таке серцевина і чому потрібно робити вибір усвідомлено, вибираючи з досвідчених виробників такого важливого елемента безпеки.

Отже, у нас завдання - поміняти серцевину на вхідних дверях. Щоб все зробити грамотно і якісно, ​​ми повинні:

 • зробити виміри старої серцевини, встановленої в двері. Для цього потрібно зняти стару серцевину разом з кріпильним болтом.
 • уважно обстежити інші елементи замка вхідних дверей на предмет зносу або наявності пошкоджень (наприклад, звернути увагу на стан бронепластини, фурнітури, броненакладки, петель, авто доводів і т.п.). Якщо у вас встановлений механічний замок і при огляді його стану ви виявили знос основних елементів механіки, тоді варто розглянути можливість установки нового типу замка. Надійний і якісний вибір - це електромеханічний замок виробника CISA. Італійський механізм забезпечить збереження довіреного йому приміщення або території.
 • прийняти рішення на користь заміни серцевини або цілого замкового механізму. Іноді краще розглянути варіант забезпечення безпеки (житлового приміщення, території або складу) більш сучасними елементами ніж вкладати гроші в окремі компоненти замку.

Циліндр (серцевина) - основний механізм замка з секретом, який має унікальну комбінацію. Від рівня складності секрету в замку, залежить ступінь захисту від злому.

CISA 08210

Кращими виробниками на ринку циліндрів по праву вже тривалий час вважаються - MotturaCISA, Evva, Dom, Abloy Oy. Якість продукції цих брендів відомо далеко за межами Європи. Про довговічність використання замків і їх компонентів давно ходять справжні легенди.

Після установки нової серцевини або повної заміни замка - виробники настійно рекомендують робити профілактику замкових механізмів. Адже все чим ми користуємося щодня, не залежно від того, що це - замок на вхідних дверях, протиугінний замок кпп або замок на хвіртці, вимагають періодичної профілактики. Раз на рік (і один раз в сезон, якщо мова йде про використання замків на вулиці, де вони підвладні атмосферних явищ), оглядайте ваші замки, на предмет наявності бруду і засмічення. Користуйтеся засобами очищення свердловин замку і самих ключів (потрібні кошти ви знайдете в кожному місті в відділі супермаркету або спеціалізованому магазині). Це може бути рідина для видалення бруду, іржі, дрібного сміття, а може бути спрей (що більш ефективно при застосуванні всередину циліндра). Мінімум один раз на рік потрібно робити чистку механізму і не важливо який замок у вас - механічний, кнопковий або електрозамок. Якщо стежити за елементарної чистотою замку, фурнітури та інших елементів - вони прослужить вам довгі роки, при цьому допоможуть заощадити на покупці нового замка або заміни елемента в старому механізмі завдяки своєчасній профілактиці.


Електромеханічний замок для вхідних дверей

Якість, яке перевірено часом і підкріплено численними відгуками - це рішення, запропоновані виробником CISA. Модель циліндричного замку CISA 15535 врізного типу являє собою надійний механізм, в основі якого встановлено чотири надійних запірних ригеля, де двосторонній вертикальний привід управляється за допомогою чотирьох оборотів ключа. У моделі 15535 передбачена електрично керована засувка для запірного і взводного ригеля. Діаметр ригеля - 18 мм., А виліт ригеля становить 30 мм.

CISA 15535

У закритому стані сталева запірна засувки оснащена механізмом протівоотжіма. У класичному поданні це механізм блокування. Цілісно всі деталі механізму зібрані дуже якісно, ​​мають міцну механіку завдяки чому замок з легкістю може монтуватися в двері з високим рівнем безпеки. Запірний механізм замку починає рухатися дуже плавно при повороті ключа, при цьому непотрібно докладати зайвих зусиль, це досягається завдяки шестерні конструкції всередині механізму. Для зручності використання надана можливість додаткового управління механікою, за аналогією з електричним сигналом, але при використанні ручки з 8 мм квадратом.


Електромеханічний замок з пультом

Як ви ставитеся до комфортної безпеки? Сьогодні це надійно і зручно - розглянемо варіант електромеханічного замка з пультом. В основі роботи такого типу захисту лежить можливість дистанційного відкриття дверей, гаражних воріт або хвіртки за допомогою пульта управління. Залежно від моделі та модифікації зовнішній вигляд і можливості замку можуть відрізняться. Середня дальність спрацьовування пульта для відкриття замку становить 50-100метрів. Електромеханічний замок в комплектації з пультом можна відкрити (в залежності від обраної моделі) за допомогою:

 • класичного механічного ключа (найнадійніший і звичний).
 • брелка (мається на увазі магнітний тип, спрацьовує шляхом прикладання ключа до поверхні на корпусі).
 • магнітної карти (пластикової форми, дуже тонкою з вшитими даними для входу).
 • встановленого домофона (актуально для використання в багатоквартирних будинках або на підприємстві).
 • фізично з одного боку (тут слід розуміти тип відкривання - натисканням на кнопку з внутрішньої сторони приміщення).

А ось система контролю доступу в приміщення або на територію включає в себе такі складові:

 • пристрій перегороджують переміщення (турнікет, механізми доводу дверей, ворота, геркони, електромагнітні замки, двері, хвіртки і т.п.).
 • ідентифікатор (магнітна або безконтактна картка, брелок, код доступу, відбиток пальця / долоні, малюнок очної сітківки тощо).
 • зчитувач інформації (визначає код ідентифікатора з подальшою передачею його на контролер).
 • контролер (проводить аналіз отриманої інформації про об'єкт на основі отриманого результату дозволяє або забороняє доступ).

Контролер, як і в цілому система контролю доступу повинна бути обладнана блоком резервного живлення або автономним акумулятором. На великих підприємствах контролери працюють при підключенні до комп'ютера і управляється спеціальним програмним забезпеченням.

Як бачимо різноманітність способів відкриття електромеханічного замку дійсно дуже широка. Кожен зможе підібрати для себе зручний метод відкривання. Дуже зручно використовувати замок на пульті власникам автомобілів. Продуманість використання дозволяє, не виходячи з машини відкривати гаражні двері з великої відстані. Зручність використання замку з пультом - це комфорт і сучасне рішення.

Популярним електромеханічним замком, по праву можна назвати модель CISA 1A731. Вона виконана в металевому корпусі і строгому дизайні, забезпечуючи контроль доступу в приміщення. Замок передбачає один тип установки - накладної, при цьому завдяки своїй універсальність підходить для дверей будь-якого типу з товщиною полотна не більше 55 мм. У замку передбачена можливість використання замку на вулиці в будь-який час року (в наявності захист від атмосферних явищ).

CISA 1A731

З основних характеристик моделі CISA 1A731 відзначимо:

 • нове рішення в системі замикання за допомогою нового типу ригеля.
 • витримує навантаження на розрив до 2000 кг.
 • завдяки фірмовій технології замок стійкий до ударів і вібрацій.
 • універсальність установки замку для дверей (ліва або права).
 • можливість зміни відстані від торця до осі циліндра (50-80 мм.), Наявність змінного, регульованого бексета.
 • відповідна частина поворотного типу в замку саморегулююча (це дозволяє встановити замок як горизонтально, так і вертикально).

При використанні замку, відзначається його безшумна робота.

З особливостей використання електромеханічного замка варто виділити необхідність підключення блоку живлення. А також наявність внутрішнього (автономного) харчування від акумуляторів або батарейки на випадок відключення основного джерела живлення.

Підводячи підсумки вишенапісанного, на сьогоднішній день безпека і технологічність виконання замків (електромеханічних, механічних, кнопкових і інших) вийшли на новий рівень, в якому поєднується зручність і спокій. Що стосовно заміни серцевини - це процес вимагає особливої ​​уваги до зняття розмірів, розуміння процедури дій при установці нового циліндра і звичайно вибору виробника. Не економте на безпеці сьогодні, щоб не платити в рази більше завтра! Довіряйте тільки перевіреним виробникам і користуйтеся послугами професіоналів.

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
В даний час все більшу популярність отримують електромеханічні зам..
Вибір електромеханічного замку
05.04.2020
Сьогодні ми відкриваємо невелику серію статей, головною темою яких б..
Дверні ручки. Часть 1. Вступна
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
18.06.2021
Електромеханічні замки все частіше можна зустріти в самих різних міс..
Де найчастіше застосовуються електромеханічні замки в Україні
22.06.2021
Ми в гонитві за комфортом і безпекою, часто робимо дитячі помилки. Я..
Який термін служби у броненакладок? Чи є гарантія на термін служби
31.07.2021
Механізми, встановлені на вхідних дверях квартир в багатоповерхових ..
Ключі для перекодування замка, не всі знають для чого вони потрібні
02.08.2021
Чим керуються виробники механічних замків, фурнітури і циліндрів при..
Огляд циліндра Mottura Champions Pro
30.08.2021
Різновиди ключів, замків і механізмів, які представлені на сучасному..
Види ключів для замків
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги
01.09.2021
Кожен з нас в житті стикався або ще зіткнеться з таким питанням - «С..
Оптимальна кількість замків для вхідних дверей
24.11.2021
Якісна фурнітура не менш важлива деталь у загальному малюнку повніст..
Фурнітура для сейфів. Особливості комплектації
22.12.2021
Для забезпечення якісного рівня безпеки приміщення, слід приділяти у..
Яким чином дверна ручка може вплинути на безпеку об'єкта?
15.01.2022
Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючи..
Циліндровий механізм для вхідних та міжкімнатних дверей
16.01.2022
У кожній справі є професіонали або кваліфіковані фахівці, які знають..
Чому слід довірити встановлення замка професіоналу?
22.08.2022
Механізми, встановлені на вхідних дверях рік у рік, прогресують у пл..
Антивзломний циліндр

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре