Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Кожен з нас в житті стикався або ще зіткнеться з таким питанням - «С..

Оптимальна кількість замків для вхідних дверей

Кожен з нас в житті стикався або ще зіткнеться з таким питанням - «Скільки має бути встановлено замків на вхідних дверях?». Питання цікаве, актуальне і потребує логічного підходу. Всі ми розуміємо, що навіть найякісніше дверне полотно, без якісного замикаючого механізму - це не перешкода для хитромудрих злодюжок або лиходіїв. Тому питання вибору якісного замку, як ніколи актуальний. Давайте разом розберемося, які і куди варто встановлювати замки, а головне в якій кількості і чому. Познайомимося з актуальними пропозиціями на ринку і зможемо вирішити для себе важливе завдання - який замок слід використовувати на тій чи іншій вхідних дверей в приміщення.


Вхідні двері в технічні і підсобні приміщення

Вхідні двері в подібне приміщення варто оснастити якісним механізмом, ідеальним кандидатом для установки вважається сувальдний замок. Його важко зламати, він стійкий до таких вандальним способам проникнення як вибивання і висвердлювання, прекрасно справляється зі спробами класичного злому. Для зручності користування і загальної безпеки, пропонуємо розглянути варіант сувальдного замку з можливістю самостійної перекодування секрету. Якісним прикладом такого замка, буде модель від італійського виробника з світовим ім'ям і репутацією - Mottura 52J771.

Mottura 52J771

Крім класичних параметрів, модель володіє поліпшеними характеристиками. Наприклад, вона відмінно протистоїть таким методам злому механізму за допомогою відмички або з використанням методу самоімпрессіі (тобто спроба розкрити секрет з використання самонабірних ключа). Конструктивно в корпусі використовується чотири циліндричних ригеля, з діаметром 18 мм кожен, а виліт ригеля становить 36 мм. Точок замикання в моделі - три. Відмінною особливістю моделі є можливість провести самостійну перекодування замка, не вдаючись до його зняття і виклику дорогого фахівця. Крім цього, відзначимо наявність реверсивної засувки. Замок доступний в двох модифікаціях для установки на дверне полотно як з лівого, так і з правим боком відкриття.


Кількість замків для житлових приміщень

Запам'ятаємо відразу, таких замикаючих елементів на вхідному полотні в квартиру або приватний будинок має бути щонайменше - два. Радимо Вам вибирати замикає елемент з різними механізмами секретності, наприклад встановити замок, в якому реалізовано відразу два типу в одному корпусі - циліндровий-сувальдний (практично і надійно, а головне компактно).

Наведемо приклад такого механічного замка - Mottura 54787. Це якісне рішення, виконане в монолітному корпусі з продуманою начинкою всередині від італійських майстрів. Модель відмінно протистоїть таким способам проникнення як розтин секрету за допомогою відмичок. Сувальдний механізм надійно захистить вашу обитель від силового впливу на механізм, циліндровий механізм ж буде нести в собі функції контролю. Особливістю даного замка є незалежність при замиканні механізмів. Також відзначається хороший рівень захисту від спроби висвердлити серцевину (надійність проти такого способу проникнення досягнута завдяки установки кульки, виготовленого з високоміцних матеріалів всередину замку). Конструктивно механізм оснащений трьома точками замикання, а загальна кількість застосовуваних ригелів (по 18 мм кожна і з вильотом на 40 мм) дорівнює п'яти, замок оснащений засувкою.

Mottura 54787

Для підвищення рівня надійності, розгляньте можливість установки і додаткового замка. Наприклад, модель Garda 0260 - замок з циліндровим механізмом. Конструктивно, в моделі реалізована одна точка замикання, при цьому загальна кількість ригелів дорівнює трьом (товщина кожного складає 12 мм, а виліт відбувається на 24 мм). Країна виробництва - Чехія, а гарантійний термін експлуатації становить 36 місяців.

Garda 0260

Чималу важливість при організації високого рівня безпеки житлового (втім, як і складського, офісного і т.п.) приміщення відіграє і наявність броненакладки або бронепластини. А для тих, хто хоче урізноманітнити інтер'єр будинку, броненакладка може стати не просто захисною деталлю, але і красивим доповненням для загального дизайну.


Офісні приміщення, розважальні установи, комерційні об'єкти

Подібні приміщення (мається на увазі не житлового типу) мають бути оснащені практичними замикаючими механізмами, які повинні бути не просто надійними, але і простими у використанні. Так, наприклад на офісне приміщення оптимально встановити два замки з різним типом секретності. Наприклад, перший відповідатиме за безпеку в неробочі години (під час роботи офісу він буде у відкритому стані), а другий (наприклад, кодовий або електромеханічний замок) буде в «активному» стані постійно, тим самим допускаючи в приміщення тільки довірених осіб.

Якісним рішенням для різного роду приміщень з високою інтенсивністю відвідування є модель від CISA, модель 11630.

CISA 11630 (1; 2)

Як представник сучасних накладних замків, дана модель увібрала в себе кращі напрацювання компанії за останні роки. В основе роботи замку використовується циліндровий механізм секретності, а процедура відмикання / замикання дверей вийшла на новий більш якісний рівень. Відмінною особливістю моделі є можливість монтування на дверне полотно з дерева або металу. Також дана модель підійде для установки на дверні полотна з полегшеною конструкцією, для досягнення плавності роботи механізму - необхідно вилучити стрижень червоного кольору з конструкції.

Підводячи підсумки, акцентуємо увагу на важливості вибору якісного замикаючого механізму в залежності від призначення приміщення. Тому якщо Ви збираєтеся встановити новий механізм на вхідні двері, прорахуйте всі можливі ризики і ніколи не економте на безпеці, адже від цього часто залежить збереження не тільки матеріальних цінностей, а й безпеку людей в цілому.

Супутні товари

Схожі статті

05.04.2020
Сьогодні ми відкриваємо невелику серію статей, головною темою яких б..
Дверні ручки. Часть 1. Вступна
22.04.2020
З кожним роком все більша кількість людей при виборі механічного зам..
Огляд замка CISA 56535 Revolution Pro
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
15.07.2020
Неважливо, якого саме типу, двері, будь-то вхідні, міжкімнатні, балк..
Заміна циліндру на більш високий рівень захисту
09.09.2020
Модель 56525 - це врізний замок CISA, який позиціонується компанією-..
Огляд замку CISA 56 525
29.10.2020
Garda є досить відомим в Україні і добре зарекомендуваним виробником..
Огляд механічного замка Garda 0260
12.02.2021
Нас з вами всюди оточує реклама - на білбордах і дошках оголошень, в..
Двері з базару чи дешева безпека
25.02.2021
Кожен власник нерухомості, будь то квартира або будинок, огороджена ..
Ніколи не міняйте серцевину на вхідних дверях, не прочитавши цих порад!
05.03.2021
Сьогодні не просто знайти якісний замковий механізм, який поєднував ..
Огляд замка RADLOCK Мімоза
20.07.2021
Сучасні технології, прогрес в галузях науки та інноваційні підходи, ..
Чи потрібен спеціальний догляд за електромеханічними замками? У скільки обходиться їх обслуговування?
28.07.2021
Що привертає увагу людини, який перший раз прийшов в квартиру? Звича..
Дверні ручки як прикраса невеликої квартири
02.08.2021
Чим керуються виробники механічних замків, фурнітури і циліндрів при..
Огляд циліндра Mottura Champions Pro

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре