Сьогодні не просто знайти якісний замковий механізм, який поєднував би в собі всі сучасні напрацювання з безпеки. Замки давно перестали бути простими конструкціями. Часи дерев'яних і металевих засувів на дверях вже ніколи не повернуться в цивілізований світ. Еволюція замків проходила в різних умовах, в кожному десятилітті були свої еталони безпеки. Але час не стоїть на місці, тепер навіть кнопковий замок на під'їзд можна придбати за невеликі гроші, але з хорошим функціоналом. Уважно вивчаючи пропозиції на ринку, можна знайти багато цікавих (навіть креативних) елементів, які підвищать надійність дверного замка (бронепластини і броненакладки). Для тих, хто хоче освіжити зовнішній вигляд дверей, існують декоративні броненакладки на замки.
Інноваційний механізм, якісна збірка і захист від злому - все це стало можливо отримати в одному замку, ім'я якому RADLOCK Мімоза. Серед великого числа конкурентів, замок Мімоза нічим не поступається закордонним аналогам, а деякі його характеристики і зовсім на порядок вище. Виробник RADLOCK, створив сувальдний замок з Протівозломная характеристиками аналогів яким на сьогоднішній день в світі немає. Замок конструктивно захищений від численних різновидів розтину інтелектуальним способом за допомогою різного роду відмичок.
Складові замка Мімоза:
- багатошаровий ригель включає в себе: зовнішні пластини, виготовлені з нержавіючої сталі; монолітної конструкції ригеля рейка; захований всередині алмазний вкладиш.
- лицьова планка.
- пластини для стабілізації: дозволяє захистити від механічного та оптичного сканування; спрямовує і стабілізують рух ригеля рейки і сувальдних елементів.
- жорсткої конструкції блокуюча стійка.
- сувальди.
- запірна стійка.
Так чим же такий хороший замок Мімоза в порівняння з іншими замками з однієї лінійки безпеки? Коротенько виділимо основне і додамо рекомендації, що допоможуть вам забезпечити безпеку приміщення. Отже, переваги та рекомендації для замка RADLOCK Мімоза:
- продуманість конструкції механізму, корпуса і основних елементів виробником привели до того, що на відміну від зарубіжних аналогів в замку Мімоза немає ніяких стирчань елементів назовні. Таким чином замок захищений від різних методів злому, таких як - забивання циліндра до середини; від свердління; вандальних ударів по виступним елементів замку.
- замок слід зміцнити спеціальної броненакладкою. Це допоможе йому краще протистояти спробі висвердлювання серцевини свердлом великого діаметра. Та й в цілому згідно зі статистикою, двері на замкових механізмах яких красується броненакладка на 25% ментше піддаються спробам злому.
- розроблений захисний механізм від розтину при використанні практично будь-яких відмичок з самими ухіщрённимі модифікаціями (щуповиє, дротові гачки, набори з ключів, модифікація болванок ключів для розкриття за допомогою методу імпресією і ін.) Не залишає шансів зловмиснику.
- застосування з відкидною блокувальною стійкою запатентовано і вже успішно застосовується в замку Мімоза. Суть полягає в тому, що блокуюча стійка, яка закріплена на поворотній деталі - при найлегшому дотику відмички до кодовою Сувальди, провертається в зворотному напрямку без подальшого з нею контакту
- завдяки новому підходу в конструкції сувальдного замку, передбачений захист від зчитування інформації по розташуванню кодових механізмів. Це досягається завдяки вільному переміщенню кодових Сувальди. Таким чином вважати секрет замка не вийде.
- алмазні інсталяції в ригелі замку, це справжній кошмар для зловмисника. До речі, на лицьовій стороні замку також присутній алмазний вкладиш, що немало важливо. Конструктивно алмазні вкладиші представляють собою алмазні гранули, які запечатані в литому металі. Таке рішення дозволило зміцнити максимально ригель замка від застосування болгарки з абразивним відрізним кругом. У замку також передбачена екстремальна захист від застосування грубої сили, забити або втиснути ригеля в середину замку не вийде.
- застосування загартованої пластини 65-Г дозволяє захистити замок від висвердлювання. Мінімальний показник даного захисту досягає 4-е рівня. Такий метод злому, як часткове свердління теж не зможе розкрити механізм (суть методу в тому, що в замку проробляють отвір, через яке секрет пластин сугальдного механізму можна примусовим чином встановити в звільняє положення).
- основа корпусу зроблена повністю з нержавіючої сталі, що виключає можливість розлому завдяки наявності металевого кожуха на корпусі.
Особливості виготовлення замка:
- ексклюзивність. Показує всю серйозність підходу виробника до процесу складання всіх елементів. Не часто можна відзначити і такий пункт як ручна збірка. Раніше тільки в іменитих виробників можна було побачити таку опцію, але завдяки Radlock - вона тут присутня.
- скрупульозна підгонка і доведення всіх елементів всередині замку. продуманість металліческого корпусу, в якому немає нічого зайвого.
- максимально зручний одно високо безпечний. Для механізмів Radlock це одна з тих особливостей, яку відзначають користувачі.
Важливо! Елементи замку зроблені з якісних матеріалів. У ньому немає таких тендітних і дешевих сплавів як силумін. Ключові і найважливіші місця укріплені марганцевої сталлю марки 65Г. Деталі замку виготовлені за допомогою високоточної штампування з застосуванням лазерного обладнання. І тільки після цього проводяться роботи по збірці вручну, а також підгонка всіх компонентних частин механізму.
Цікавий факт про хід розробки! Замок Radlock Мімоза, в процесі виробництва міняв свій зовнішній вигляд і конструкцію більше десятка разів. Все це робилося свідомо, так як кордонів до вдосконаленню не буває. Кожна наступна ревізія замку представляла собою нову більш продуману версію. Були враховані навіть найдрібніші деталі. Розроблений механізм постав перед нами тільки тоді, як пройшов різні випробування як на міцність конструкції, так і на захист від інтелектуального способу злому. То яким виробник зробив замок зовні і якою начинкою забезпечив, дозволяє побачити своїми очима (а при бажанні навіть помацати руками) роботу механізму з найвищими Протівозломная і експлуатацоннимі характеристиками в металевих дверях і навіть дерев'яних!
Погодьтеся, міняти цілу дверну раму і полотно (а додайте сюди і витрати на ремонтні роботи зі стіною і підлогою), далеко не кожному по кишені. Замок Мімоза, пропонує вам вдихнути нове життя у ваші двері і відчути себе в безпеці при цьому, не витративши багато ресурсів і часу.
Приємно усвідомлювати, що українські конструктори змогли досягти високого рівня захисту при створенні замку Мімоза. Досвід, накопичений виробником протягом 15 років, втілився в революційний продукт. Варто відзначити і невеликі партії виробництва, такий підхід дуже схожий з китами світового виробництва замків CISA та Mottura. З моменту виходу замку на ринок, Мімоза завоювала справжню армію шанувальників.
А ось взяти в приклад механічні кодові замки і розглянути їх характеристики, буде вельми цікаво. Поговоримо про механічних замках далі і дізнаємося про характерні риси кодового замка від класики.
Замок цифровий механічний
Цифрові замки впевнено входять в наше життя завдяки своїй універсальності і наданим зручності в користуванні. Цифрові механічні замки відрізняються за кількома параметрами від звичайних механічних замків, а саме:
- міцність застосовуваних матеріалів (завдяки різним сплавів металу).
- простота установки і зручність користування.
- наявність захисту від підбору секретного коду доступу.
- монолітність збірки і якісний підгін всіх елементів замку.
- немає необхідності носити ключ.
Механічні кодові замки на двері можна розглядати і для установки на в'їзні ворота або гаражні, а також на хвіртку. Варто відзначити і стійкість матеріалів до атмосферних явищ. Завдяки якісним матеріалам, кодовий замок не вимагає спеціальної чистки, йому досить і звичайної профілактики для якісного продовження служби. Погодьтеся, набирати код доступу на панелі набагато зручніше ніж шукати, вставляти і прокручувати ключем в замковій щілині. А простота установки замку не зажадає від вас виклику фахівця. Всі роботи по встановленню та налагодженню кодового замка ви зможете зробити самостійно. В процесі експлуатації через необходимости, код доступу ви можете з легкістю змінити, не витративши багато часу для цього. Звичайно, у кодових замків є і свої недоліки, такі як - стирання цифрових позначень, западання кнопок (у дешевих моделей), а літнім людям буває іноді складно запам'ятати кодову комбінацію. Але в цілому, кодові замки зарекомендували себе як якісні та надійні. І якщо порівняти їх, наприклад з електромеханічним замком CISA 14020, першим що кинеться в очі буде різний тип установки і його форма.
Модель 14020 ставитися до категорії електромеханічні замки. А тип кріплення - врізний (про типи кріплення поговоримо нижче). Італійський виробник CISA користується великою повагою серед експертів виробляють тестування зразків замком на предмет складності розтину. Модель CISA 14020 вважається дуже вдалою в симбіозі ціна-якість. Це підтвердять як експерти, так і власники.
Як вибирають кодові механічні замки?
Перед тим як зробити вибір, визначимо і запам'ятаємо, що кодові механічні замки бувають:
- врізні.
- накладні.
- навісні.
У врізного типу конструкція механізму розташовується всередині дверного полотна. Завдяки такому виконанню, замок захищений від вертикальних ударів по корпусу замку. Із зовнішнього боку дверей буде видно тільки робоча панель (використовувана для введення секретної комбінації). Цей тип вважається найбільш надійним.
Накладні замки встановлюються на поверхню полотна із зовнішньої сторони приміщення. Відповідна планка конструктивно також встановлюється на зовнішній стороні. Це, напевно, головний мінус захисного механізму накладного типу в порівнянні з врізним. Тому що, з-за зовнішнього розташування планки і замка знижується захисна здатність конструкції. Даний тип замку часто встановлюють для захисту скляних дверей.
Навісний тип замка не особливо надійний у використанні. Такий механізм захисту годиться для забезпечення схоронності припаркованого велосипеда або установки на багаж.
Як підсумок зазначимо, що - вибирають замок залежно від особливості самих дверей, приміщення на яке буде встановлено замок і звичайно місця його монтажу.