Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Європейський бренд Mottura – виробник високоякісних замикаючих механ..

Перекодування замка mottura

Європейський бренд Mottura – виробник високоякісних замикаючих механізмів і не тільки. В основі успіху компанії зі світовим ім'ям лежить багаторічний досвід у виробництві надійних замків під будь-які потреби. Сучасні лінії виробництва, трепетний контроль на заводських лініях та доступна надійність кожному – запорука процвітання компанії протягом десятків років. Завдяки широкій популярності своєї продукції серед різних верств суспільства фахівці компанії мають у своєму розпорядженні унікальний інформаційний ресурс, на основі якого виробляють продукцію світової якості під всілякі завдання. Замикаючі механізми з можливістю провести перекодування істотно відрізняються від класичних. Насамперед такі механізми розроблені для боротьби з найпоширенішими видами взлому – при використанні відмичок та методу імпресії. Якщо підбирати механізм із функцією перекодування, варто звернути увагу на індекс у назві моделі, саме «J» – свідчення наявності функції перекодування. Для того, щоб провести перекодування замку серії MyKey, потрібен спеціальний набір ключів від бренду. Сам процес не складний, але потребує уваги. Ключі для виконання процесу зміни коду пропонуються у двох варіантах довжини шийки ключа, на 51 мм та 61 мм. (Довжина ключа позначає відстань від пластикової головки до зубів). Далі ми розглянемо модель з функцією перекодування докладніше.  То в чому ж секрет компанії і в чому перевага її продукції над конкурентами? Для отримання відповіді на це питання, варто заглянути в серце бренду і на основі розгляду різних моделей - отримати повний обсяг інформації в доступному розумінні.


Секрет Моттура від класичної механіки до сучасних рішень

Італійський виробник давно закріпив за собою славу надійного та вірного вартового за важливими для людини цінностями. Поступові покращення в плані безпеки стали можливими завдяки команді професіоналів з Апеннін. Сучасні лінії виробництва, які працюють тільки з кращими матеріалами та ретельне відношення до кожної деталі механізму дозволили Моттурі вибудувати компанію, яка має величезну базу відданих шанувальників високої якості продукції. Варто відзначити, що до найвідданіших шанувальників входять люди з високими вимогами до кінцевого продукту. Розглянемо наочно новинки від інженерів компанії для кращого розуміння стратегії розвитку топ-бренду.
Mottura 85983
Механічний замок Mottura 85983 є представником надійного рішення від компанії для різних сценаріїв використання. Встановлюється модель у дверне полотно врізним способом, який по праву вважається найнадійнішим із існуючих. За таємність механізму відповідає циліндровий замок. Точок замикання модель налічує три, а ригелі, що використовуються в замку, мають циліндричну форму (всього п'ять ригелів).
Якісне рішення для всіх, хто цінує не просто надійність, а й практичність у використанні на тривалий термін.

Чому замки Моттура 50798 це новий король ринку?

Чи багато Ви назвете топ-моделей механічних замків за свою вартість, в основі яких лежить робота сувальдного механізму секретності? У кожному з запропонованих варіантів знайдеться обов'язкове місце для творіння від Mottura. Часи популярності таких виробників як Ельбор успішно залишилися в історії. Європейська якість та практичність прийшли на зміну застарілим рішенням, які дедалі рідше можна зустріти на прилавках. Примітно, що всі актуальні моделі механізмів приходять з Європи, а рівень складання, таємності та практичності – не можна порівняти за всіма параметрами зі східними аналогами. Розглянемо як приклад модель європейського рівня.
Mottura 50798 – безпрецедентно надійний, простий у конструктивному плані та приємний у щоденному використанні механічний замок. Виконаний із високоякісних матеріалів із точним підгоном усіх деталей усередині корпусу. Ідея створення моделі в тому, щоб збільшити надійність вхідних дверей шляхом встановлення розглянутої моделі як додаткового замка на металеве або броньоване дверне полотно. Використання сталі підвищеної міцності при створенні корпусу замка – ще одне підтвердження позиціонування моделі як надійного вартового для приміщення. Встановлюється замок через передню дверну планку, як і попередній замикаючий механізм - врізним способом. В основі роботи Mottura 50798 використовують п'ять ригелів циліндричної форми.
До перерахованих вище основних характеристик, варто додати і великий гарантійний термін в 36 місяців.
Mottura 50798

Вплив Mottura lock на сучасні тренди безпеки

Високий рівень безпеки та надійність замків від італійського виробника – непохитна основа побудови взаємної довіри споживача до бренду. Саме вміння чути та втілювати у життя бажання користувачів стали основою успіху керівників компанії на всі часи.
У механічному замку Mottura 84995 виробник приділив особливу увагу кількості замикаючих пристроїв. Зумівши інтегрувати два циліндрові механізми у компактному корпусі, провідним інженерам вдалося в рази підняти рівень надійності на нову висоту. Звично як для цього класу замків, тут використовується п'ять ригелів циліндричної форми. Відзначимо наявність редукторної системи в основному механізмі. За рівнем захищеності, пристрій набув поліпшеної зломотійкості до спроб забивання ригелів в корпус, а також захист від переламування личинки.
Mottura 84995
Додамо плавний хід ригельної системи, низький рівень шуму при роботі та отримаємо в результаті еталонну грань за якістю, безпекою та продуманістю на ринку топ-рішень від кращих з кращих.

Розглянемо замок mottura 52 – серії, рішення яке потрібне всім

Лінійка замків mottura 52 позиціонується як сучасне рішення під різні завдання. Вибираючи потрібний замок, Ви маєте можливість визначитися з механізмом саме під конкретне завдання, так Вам у лінійці представлені класичні замки з сувальдним і циліндровим механізмом на вибір. Розглянемо популярну модель від виробника, яка користується високою популярністю та довірою у споживачів.
Механічний замок Mottura 52J783 – високоякісний замок із високим класом надійності. Всі внутрішні механізми, а також міцний корпус зробивлені із високої якості матеріалів. Встановлюється у дверне полотно врізним способом. Варто зазначити, що у замку передбачена можливість проведення самостійного перекодування. Для тих, хто шукає надійний та довговічний замок у компактному корпусі, дана модель стане одним із найкращих варіантів до розгляду.
Mottura 52J783
За секретність відповідає класичний сувальдний замок із 4 ригелями та 3 точками замикання. Індекс «J» у назві моделі означає покращення характеристики механізму порівняно з аналогами у своєму ціновому діапазоні.

Вибираємо замок моттура двох варіантів чи два механізми в одному корпусі?

Все популярнішими на ринку механічних замків стають рішення з двома механізмами таємності в одному корпусі. Віддаючи перевагу такому тандему – вхідні двері отримують реальне посилення як подвійний захист. Неменш важливим плюсом такого вибору є компактність рішення, адже для встановлення замка з подвійним механізмом відпадає потреба в додаткових отворах на дверному полотні. Таким чином, піднімаючи рівень захисту приміщення, ми одночасно піклуємося і про естетичний бік рішення. На прикладі цікавої пропозиції від інженерів компанії розглянемо сучасне симбіозне рішення.
Механічний замок Mottura 54797 – представник продуманих замикаючих елементів із циліндрово-сувальдним механізмом секретності. Конструктивно замок включає наявність 4 ригелів з язичком і додаткового ригеля під другий механізм, а загальна кількість точок замикання дорівнює трьом. Варто відзначити найвищий клас надійності замку. Так при замиканні дверей на циліндровий механізм відбувається замикання отвору під сувальдний ключ. Такий варіант спрацьовування став можливим завдяки наявності спеціальної пластини. Модель оснащена защіпкою для підвищення рівня безпеки.
Mottura 54797
Завдяки професіоналам з Моттура – ​​у нас є чудова можливість підібрати найкраще рішення для реалізації найсміливіших ідей та проектів!

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
Питання збереження матеріального майна в цілісності й недоторканност..
Як вибрати броненакладку для замку?
11.08.2020
Під визначенням ресурсу роботи замку прийнято розуміти сукупність ос..
Збільшений ресурс роботи замків Mottura і CISA
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
21.07.2021
На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам ..
Чи є гарантія на дверні ручки?
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги
29.08.2022
Mottura – італійський бренд, широко відомий у всьому світі високоякі..
Mottura купити замок

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре