Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
У нашому повсякденному житті ми постійно зустрічаємося з циліндровим..

Що таке циліндр для замку і для чого він потрібен?

У нашому повсякденному житті ми постійно зустрічаємося з циліндровими замками. Їх різноманіття обумовлене габаритними розмірами, товщиною корпуса механізму і конфігурацією запірного елемента - ригеля. Це значно розширює сферу застосування циліндрових замків і дозволяє застосувати їх практично в будь-якого роду дверях, хвіртках і конструкціях, що вимагають режими замикання.


Ну що об'єднує їх в одну групу циліндрових замків? Об'єднує насамперед принцип роботи і дві основні складові, це безпосередньо сам механізм замку і циліндр секрету. У цій статті ми спробуємо розібратися з порівняно невеликою, але найбільш важливою (що забезпечує секретність будь-якого замку в цілому) складової - циліндром.


Відразу визначимо, що сам замок є всього лише виконавчим механізмом руху запірних ригелів, а приводом їх в дію служить кулачок циліндру вставленого в замок. Крім цього саме конструкція циліндру забезпечує загальну секретність замку.


Як вибрати найкращий циліндр для замку? Як купити ідеальний цилиндр?


Відповідь на ці два питання буде проста - кращий і ідеальний циліндр - це той, який працює безперебійно, без закушування і прокручування, що володіє достатнім ресурсом експлуатації. Ці якості є більш притаманними виробам європейських виробників. У той же час сьогодні на ринку представлена ​​величезна кількість циліндрів східно-азіатського виробництва, де за зовнішньою схожістю, досить симпатичною заготівлею ключа ховається низькоякісна диталізація серцевини, не дотримання заявлених допусків у виробі.


І ось ми підходимо до найголовнішої характеристиці якості циліндра - це його секретність. Це питання залишається найскладнішим в розумінні користувача, так як в його глибокому усвідомленні вже потрібні певні професійні знання. І все ж спробуємо хоча б поверхово описати саму ситуацію. Сучасні прогресуючі методики маніпуляційного несанкціонованого розкриття циліндрів, змушують виробників постійно покращувати якість і знаходити додаткові види їх захисту. У зв'язку з цим при начебто зовнішній схожості виробів є такий широкий діапазон цін на циліндри (від 800 до 8000 грн) і для правильного вибору сам користувач повинен визначиться з наступними постулатами:


  • Необхідна ступінь захисту секретності об'єкта.
  • Відповідність конструкції двері, замкового механізму заявлені вимогам.
  • Наявність додаткових броненакладок, бронепластин підсилюють захисні властивості двері.
  • Наявність сигналізації і камер спостереження.


Необхідно розуміти, що будь-який захист - це певний комплекс заходів і дрібниць в ньому не проглядається. В розумінні цього питання, будь-який виробник циліндрів відповідно випускає певну лінійку продукції в різних класах захисту і безпеки і вибір робить сам клієнт. Ми рекомендуємо в цій ситуації все ж звертатися за консультацією до професійних лок-майстрів.


Захист циліндрів


Крім відомих більш професійних методів розкриття циліндрів (бампінг, пікінг, фольга, імпресія і інші види відмичок) існує і банальний по своїй техніці і інструменту, злам циліндру або його висвердлюванням. Саме проти цих двох способів розкриття застосовують захист в вигляді броненакладок циліндрів. Основне завдання яких запобігти прямому доступу інструменту зловмисника до вашого циліндру. І в цій ситуації немає шансу заощадити. Необхідно розуміти що без правильної броні ваш самий секретний циліндр може бути зламаний за лічені хвилини, як звичайний східно-азіатський продукт. І гроші витрачені на його покупку не виправдають своє призначення. На високі класи захисту фахівці рекомендують врізні броненакладки з монтажем безпосередньо на корпус замку. На дерев'яні двері та конструкції середнього ступеня захисту зазвичай встановлюють броненакладки накладного типу монтажу і в першому або другому виборі необхідно розуміти, що крім форми, конструкції броні, матеріалу з якого вона виготовлена ​​важливою деталлю є її правильна, професійна установка.


На жаль, все описане нами не є плодом чиїхось фантазій, а гірка повсякденність написана нашою реальністю.

Супутні товари

Схожі статті

18.06.2021
Електромеханічні замки все частіше можна зустріти в самих різних міс..
Де найчастіше застосовуються електромеханічні замки в Україні
18.06.2021
Механічний замок - один з найпоширеніших елементів безпеки який ми м..
Який термін служби у механічних замків? Чи є гарантія на термін служби
20.06.2021
Кожен поважаючий себе виробник замкових механізмів намагається розши..
Де найчастіше застосовуються Механічні замки в Україні
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
21.07.2021
При виборі вхідних дверей, ми керуємося особистими мірками параметрі..
Чому ми радимо міняти дверні ручки від виробника дверей
28.07.2021
Що привертає увагу людини, який перший раз прийшов в квартиру? Звича..
Дверні ручки як прикраса невеликої квартири
31.07.2021
Чим відрізняється продукція топ-брендів від аналогів зроблених хорош..
Які бувають ключі для перекодування замка?
02.08.2021
Електромеханічний замок - це сучасний запірний механізм, в основі як..
Чому не працює електромеханічний замок?
02.09.2021
Замикаючі механізми для вхідних дверей сьогодні є надійні елементи з..
Особливості установки електромеханічного замка
10.09.2021
Головною деталлю, яка відповідає за складність запірного елемента, є..
Чим відрізняються сувальдні замки від циліндрових
24.11.2021
Якісна фурнітура не менш важлива деталь у загальному малюнку повніст..
Фурнітура для сейфів. Особливості комплектації

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре