Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс ..

Ступені захисту механічних замків. Докладний опис

Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс інтересу до електромеханічних замків. Завдяки сучасним напрацювань, цікавим рішенням - механічні замки стали ще більш надійними і можуть застосовуватися ще в більш широких масштабах. Причин симпатії споживача до класичного вигляду замикання багато, але перш за все - це надійність механізму. Сьогодні, можна зустріти найрізноманітніші думки про те, що краще вибрати, який рівень захисту оптимальний, на скільки ефективно те чи інше рішення. Давайте розглянемо які бувають ступеня захисту механічних замків.


Механічні замки купити для вхідних дверей

Почнемо відразу з головного, того, що потрібно запам'ятати раз і назавжди - вибираючи механічний замок пам'ятайте, що ступінь захисту механізму такого замка повинна бути рівною рівню захищеності двері, на якій він встановлений! Це важливий момент, тому що встановлювати дорогий і дуже наворочений замок на звичайні двері - немає ніякого сенсу.

Не менш важливим моментом при виборі замка є його зовнішній вигляд. Найкраще, щоб такий замок випромінював надійність з першого погляду. Механічні замки за способом установки діляться на:

 • накладні.
 • врізні.

Залежно від обраного типу установки замку, буде залежати ступінь захисту всієї конструкції. Розглянемо докладно, який ступінь захисту пропонують накладні і врізні замки.

Накладні замки встановлюються поверх дверного полотна, їх монтаж займає набагато менше часу ніж врізного замка. Завдяки накладному типу установки, замок не так сильно оскаблівают саму структуру дверного полотна.

Врізні - встановлюються в дверне полотно, тим самим трохи слабшаючи монолітність структури двері. Для підняття рівня захисту двері з врізним замком, рекомендується встановити Бронепластини. Завдяки зміцненню механізму броньованої пластиною, двері стане більш стійкою до різних методів злому, таким як вибивання і свердління.

Використання многорігельних врізних замків дозволяє замикати двері з висуванням замикаючих елементів в чотирьох напрямках.

Ступінь захисту замку залежить від:

 • кількості застосовуваних циліндричних елементів.
 • точність виготовлення деталей механізму.
 • кількістю кодових комбінацій.
 • розміщенням рухомих елементів усередині замку.
 • місцем розташування личинок і доступності до них відмичкою.
 • застосовуваних матеріалів для виготовлення.
 • місцем установки.
 • методом кріплення.
 • рівнем співвідношення секретності замку до рівня захищеності двері.
 • встановленням додаткових елементів захисту (бронепластини, броненакладки, у відповідь планки і т.п.).
 • наявністю захисту від висвердлювання (наявністю алмазних вставок), вибивання / вдавлення сердечника.

Високий рівень захисту пропонують такі виробники як: AbloyCISAMottura. І якщо перший із зазначених вище крім високої надійності буде коштувати не малих грошей, то знамениті італійські бренди - CISA і Mottura в плані співвідношення ціна / якість явно виграють у свого фінського побратима. CISA як представник топ-брендів давно зарекомендував себе не тільки в Європі, але і на просторах України! Погодьтеся, в нашій країні до покупки якісного товару підходять з особливою увагою. Це не дивно, адже кожен українець, знає ціну безпеки і наскільки важливий високий рівень захисту.

CISA завдяки передовим напрацювань в сфері безпеки вже тривалий час, досить успішно застосують свої запатентовані технології, яким немає аналогу. Як приклад візьмемо модель CISA 56785 Revolution Pro - це симбіоз продуманості механізму з високим ступенем захисту. Плавність ходу ригелів забезпечує система «Revolution». А запатентована система блокування «Pro» надійно захищає замок від спроб злому. Купити механічний замок CISA 56785 Revolution Pro досить складно - через його величезної популярності. Модель не залежується на прилавках магазинів, про її практичності і надійності використання ходять легенди.

CISA 56785 Revolution Pro

А ось модель Mottura 54j797 поєднує в собі два механізми в одному корпусі - циліндровий і сувальдний. Система захисту моделі має підвищену стійкість до злому. Цього вдалося досягти завдяки новій механіці сувальдной частини, а також використанням нового профілю ключа. Для підвищення ступеня захисту, виробник передбачив можливість самостійної зміни кодування механізму.

Mottura 54J797


Механічний замок від українського виробника

Звичайно, мова піде про нашумілої новинці від українського бренду Радлок! Модель Мімоза М-302 поєднує в собі строгість, надійність і довговічність роботи. Високий ступінь захисту замку досягається завдяки запатентованій системі відкидного блокування стійки. Унікальність механізму в тому, що блокировочная стійка кріпиться на поворотній деталі і при найменшим дотику відмички до кодовою Сувальди - починає провертається в протилежному напрямку при цьому, не вступаючи з нею в контакт. А захист від зчитування розташування кодових механізмів всередині замку піднімає ступінь захисту на високийрівень. На додаток, українські інженери передбачили і захист ригеля, розмістивши в ньому алмазний вкладиш. Захист замку в цілому дуже сильно залежить від цілісності корпусу, підгонці всіх елементів і матеріалів виготовлення. Приємно, що модель Мімоза виступає українським Амбассадор готовим конкурувати з топовими світовими брендами.

Радлок Мімоза М-302

Як ви встигли помітити, у кожного брендованниє виробника є свій особливий підхід до виготовлення якісного замку. Італійські топ-бренди йдуть логічним розвитком власних алгоритмів безпеки для збільшення ступеня захисту замків. А міцні новачки, як український Радлок - тільки на початку свого великого шляху з інноваціями, цікавими ідеями та якісними пропозиціями. Резюмуємо коротко - механічні замки ще будуть актуальними не одне десятиліття, а їх ступінь захисту буде тільки рости!

Супутні товари

Схожі статті

16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
27.06.2020
Продовжуючи тему про переваги замків італійської компанії Mottur..
Замки Mottura. Ресурс роботи і можливість перекодування.
15.07.2020
Неважливо, якого саме типу, двері, будь-то вхідні, міжкімнатні, балк..
Заміна циліндру на більш високий рівень захисту
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
18.06.2021
Механічний замок - один з найпоширеніших елементів безпеки який ми м..
Який термін служби у механічних замків? Чи є гарантія на термін служби
24.06.2021
У гонитві за безпекою і спокоєм виробники летять попереду планети вс..
Якою може бути ціна на броненакладки в залежності від класу
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
20.07.2021
Сучасні технології, прогрес в галузях науки та інноваційні підходи, ..
Чи потрібен спеціальний догляд за електромеханічними замками? У скільки обходиться їх обслуговування?
21.07.2021
При виборі вхідних дверей, ми керуємося особистими мірками параметрі..
Чому ми радимо міняти дверні ручки від виробника дверей
28.07.2021
Що привертає увагу людини, який перший раз прийшов в квартиру? Звича..
Дверні ручки як прикраса невеликої квартири
02.08.2021
Електромеханічний замок - це сучасний запірний механізм, в основі як..
Чому не працює електромеханічний замок?
03.09.2021
Захистити свій будинок, квартиру або інше важливе приміщення - одна ..
Чим відрізняються броненакладки від бронепластин

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре