Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.

Механічний замок RADLOCK (Радлок) М300

  • 4500 грн.

Доступні варіанти

Завдяки принципу роботи відкидної блокувальної планки, замок максимально захищений від вскриття різними видами відмичок. Один з найважливіших етапів виготовлення замка, це корпус і ригель, вони зроблені з алмазними гранулами. Модель представлена ​​в декількох модифікаціях. Тип установки замку найнадійніший - врізний, що вже ускладнює спроби підібратися до нього. Якщо порівнювати цю модель з попередньою 200-ною серією, то вона зросла в габаритах. Особливістю замку є механізм секретності - сувальдний, він відрізняється від аналогів принципово новою системою блокування ригеля, а також самою формою сувальд. При замкнутому положенні механізму, третя частина основного ригеля знаходиться всередині монолітного корпусу. Якість збірки на найвищому рівні завдяки використанню високоякісних матеріалів (нержавіюча сталь, алмазні вкладиші). При розробці даної моделі, фахівцями було вирішено не використовувати тендітні метали і сплави. Конструктивно, важливі деталі механізму виконані із загартованої марганцевої сталі. У замку успішно реалізовано протидію до прямого вдавленню механізму

Завдяки чому корпус замку неможливо просвердлити навіть твердосплавним свердлом, а ригель перерізати болгаркою. Замок Мімоза виробляється невеликими партіями, в процесі виготовлення застосовується ручна збірка, а також ретельна підгонка всіх деталей механізму. Такий підхід взятий від кращих європейських виробників.

Якщо ви підбираєте надійний механічний замок із захистом від інтелектуального і силового впливу - механізм від Радлок буде пріоритетним варіантом для розгляду. Замок стане відмінним додатковим елементом захисту ваших дверей.

Технічні характеристики
Виробник RADLOCK
Країна виробник Україна
Тип встановлення Врізний
Механізм секрету Сувальдний
Виліт ригелів 24 мм
Кількість ригелів 1
Віддалення ключового отвору 65 мм
Кількість точок запирання 1
Защіпка Відсутня
Можливість перекодування Відсутня
Кількість ключів 5 ключів
Гарантійний термін 36 місяців
Комплектація Корпус замку, планка, комплект ключів, декоративні накладки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендуємо почитати

05.03.2021
Сьогодні не просто знайти якісний замковий механізм, який поєднував ..
Огляд замка RADLOCK Мімоза
14.05.2021
Класичне виконання, тривала експлуатація та надійність кожного елеме..
Українські виробники механічних замків