Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Будь-яке дверне полотно вхідних дверей повинно бути доукомплектовано..

Установка накладного замка на дерев'яні двері

Будь-яке дверне полотно вхідних дверей повинно бути доукомплектовано надійним запірним механізмом. Благо технологічний процес досяг такого розвитку, що споживач має можливість вибирати відповідний під його потреби механізм. І якщо Ви віддаєте перевагу класиці, тоді вам варто звернути увагу на механічні замки, а для тих, хто прагне йти в ногу з часом, розгляньте установку накладного замка на електромеханіці. Давайте разом ознайомимося з процесом установки накладного замку, наведемо цікаві приклади і розглянемо актуальні пропозиції на ринку від провідних виробників високоякісних накладних замків.


Накладні замки, коли і де їх слід використовувати

Накладні замки - сучасне рішення в плані забезпечення безпеки як житлового приміщення, так і, наприклад офісного, підсобного, складського і т.п. Кращим дверним полотном для установки даного типу замку є дерев'яні двері. Такий вибір логічний, тому що установка навісного замка на дерев'яну основу не псує структуру матеріалу двері, тим самим зберігаючи його презентабельний вигляд і цілісність в цілому. Монтування накладного замка на відміну від врізного відбувається на полотні дверей з внутрішньої сторони приміщення. Механізми секретності в таких замках бувають різних типів, ми розглянемо найпопулярніший - сувальдний.

Замок Mottura 30401 - це накладної замок, виготовлений італійськими майстрами з міцних матеріалів в цілісному корпусі. За секретність тут відповідає сувальдний механізм. Конструктивно модель зроблена з однією точкою замикання. А кількість ригелів дорівнює трьом (діаметр кожного ригеля - 20 мм, а вихід ригелів становить - 36 мм). Для установки замку на дверне полотно, воно повинно бути не менше 45 мм в товщину. Особливістю замка є його універсальність і компактний розмір, Ви можете сміливо встановити дану модель як на дерев'яне полотно, так і на металеве. Рекомендовано встановлювати замок 30401 в якості додаткового механізму на вхідні двері в квартиру або приватний будинок. Відзначимо і продуманість монтування замку, так як виробник залишив вибір за споживачем - доступні варіанти механізму з установкою як на ліву, так і на праву сторони відкривання дверей

Mottura 30401

CISA 1A731 - представник електромеханічної лінійки навісних замків від відомого італійського виробника світового класу. Модель являє собою високоякісне рішення, здатне убезпечити ввірене йому приміщення. За секретність механізму відповідає вбудований циліндр. Встановлюється дана замок на дверне полотно з товщиною до 55 мм, підійде як для дерев'яних, так і металевих дверей з відкриванням «всередину». 1A731 добре себе зарекомендував при використанні на хвіртках з «орним типом» відкривання і на воротах. Якщо Ви розглядаєте замки з відкриванням дверей «назовні», тоді слід встановити даний замок на дверну коробку. Відмінною особливістю моделі є її безшумна робота при відкриванні / закриванні двері. У замку реалізована запатентована система, яка має підвищену опірність до таких зовнішніх впливів як вібрація і удари.

CISA 1A731

Розглянутий механізму секретності відрізняється простою установкою, високою надійністю і легкістю використання в подальшому. Давайте розглянемо, як проходить процес монтажу накладного замку.


Установка накладного замку, на дерев'яне дверне полотно

Процес установки замка на дверне полотно нескладний, але вимагає уваги до деталей, які не спішного виконання роботи з монтування та дотримання наступних дій:

  • провести розмітку на дверному полотні в потрібному місці для установки накладного замку.
  • проделать отвори для кріпильних елементів.
  • провести монтування личинки секрету.
  • зафіксована корпусні частину замку.
  • визначитись з місцем і зробити розмітку для свердління каналів для кріплення.
  • інсталювати запірну планку з суміщенням отвори в ній із замикаючим елементом (ригелем) накладного замку.

Як приклад електромеханічного замка накладного типу давайте розглянемо Чіза 11630. Дана модель є додатковим замком, створена за високими стандартами якості та відповідає всім сучасним характеристикам надійного механізму забезпечує безпеку приміщення. Відмінною особливістю моделі є її універсальність по установці (однаково добре підійде для монтування як для дерев'яних, так і металевих полотен), призначена для використання на важких дверях. За секретність електромеханічного замка відповідає циліндровий механізм секретності. 11630 встановлюється як пристрій з контролем доступу в приміщення шляхом автоматизації процесу відкриття / закриття дверей.

CISA 11630 (1; 2)

З новинок, недавно представлених компанією, також варто відзначити замок CISA 1A630, відмінною рисою моделі від своїх побратимів є товщина дверного полотна (до 100 мм) на яке можна його встановити. У наявність і саморегульована відповідна частина замку (з поворотним типом), яка дає можливість монтуєтьсявання електромеханічного замка в двох площинах, горизонтальної та вертикальної. Відзначимо також, що замикання механізму відбувається за допомогою роторного ригеля здатного утримати вплив до 2000 кг.

CISA 1A630

Окремо скажемо про тривалий термін гарантійного обслуговування на всі розглянуті вище моделі накладних замків, який становить 36 місяців.

Після завершення монтування накладного замка на дверне полотно, переконайтеся в плавності спрацьовування механізму. Це потрібно обов'язково зробити, щоб виключити можливий «заклинювання» замку в самий незручний момент.

Якісні запірні механізми відрізняються гарною збіркою, надійним рівнем секретності, тривалим терміном експлуатації. Вибираючи перевіреного виробника дверного замка, Ви робите життя безпечніше, а майбутнє впевненіше для своїх рідних!

Супутні товари

Схожі статті

01.04.2020
Темою сьогоднішньої ліквідації безграмотності є двері, а точніше - в..
Праві і ліві двері як відрізняти?
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
30.08.2020
Тепер трохи зупинимося на важливих складових, а саме - на тактико-те..
CISA MyEVO (частина 2)
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
21.07.2021
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..
Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка
21.07.2021
При виборі вхідних дверей, ми керуємося особистими мірками параметрі..
Чому ми радимо міняти дверні ручки від виробника дверей
02.08.2021
Електромеханічний замок - це сучасний запірний механізм, в основі як..
Чому не працює електромеханічний замок?
10.09.2021
Що потрібно знати і з чого почати знайомство з замикаючими елементам..
Купуємо замки механічні та електромеханічні правильно
15.01.2022
Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючи..
Циліндровий механізм для вхідних та міжкімнатних дверей
17.01.2022
Наявність надійного замикаючого елемента на вхідних дверях – правиль..
Якісний замок – найкраща інвестиція у власну безпеку

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре