Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Різновиди ключів, замків і механізмів, які представлені на сучасному..

Види ключів для замків

Різновиди ключів, замків і механізмів, які представлені на сучасному ринку дійсно вражають своєю унікальністю, продуманістю, а іноді і нестандартним рішенням. Якщо звернеться трохи до історії, то ми зможемо дізнатися чимало чудових фактів, про те, з чого, в який час і з якою задумкою майстра минулого виготовляли ключі. Але те, що було давно, нехай залишається історією, а сьогодні ключ - це інструмент, за допомогою якого можна закрити або відкрити замок. Ключі ми носимо з собою практично кожен день, виходячи на вулицю, їдучи у справах або йдучи на роботу. Давайте разом розберемося які ключі бувають, на що варто звернути увагу і звичайно ж розглянемо цікаві моделі ключів і циліндрів.


Прості сучасні ключі

Сьогодні навіть найпростіші ключі на вигляд, можуть бути ультрасучасними, завдяки продуманій начинці яка відповідає за відмикання / замикання дверного замка. Але є і такі, які виконують звичайнісіньку функцію - провертання механізму за допомогою плоского язичка. Такий ключ, звичайно, і виглядає «скромно», на ньому Ви не зустрінете жодної лазерного гравірування або хитромудрих нарізок на штирі. Але навіть така форма ключа в парі з відповідним циліндром може якісно виконувати покладені на них функції. Називається такий ключик "Буратіно», з назви легко уявити і його форму.

Одним з найбільш поширених сучасних ключів є англійський. В основі роботи лежить замок з важільним механізмом. Як до якісного наприклад можемо придивитися до циліндра ABUS D15/KD15, тут для Вас представлено безліч модифікацій циліндра, серед яких без особливих зусиль Ви зможете підібрати потрібний варіант для себе. В такому циліндрі, штифти розташовуються по висоті після проникнення ключа. Секретність даного механізму залежить від кількості штифтів і форми самого відмикаючого елемента. Чим більше нерівностей на ключі, тим вище рівень секретності циліндра.

Abus D15/KD15

Ключ з хрестоподібної формою призначений для використання в парі з циліндром, в якому штифти розташовуються по колу. Варто відзначити, що навіть незважаючи на хитромудрість профілю, хрестоподібні ключі не славляться високою стійкістю при спробах злому. На жаль, рівень безпеки подібного механізму залишає бажати кращого, зазвичай такі замки можна відкрито звичайною викруткою.

Цікавим на вигляд, заслужено вважається фінський ключ. Сама назва, говорить нам про країну походження бренду який придумав цей тип ключа. В основі роботи циліндра використовуються диски, які залежно від кута повороту дозволяють відкрити замок або ж просто не пропускають ключ. Конструктивно, дана модель має борозни, які виконані під різними кутами. Відзначимо складний процес виготовлення, але, на жаль, не дуже високий рівень стійкості при спробі до силового впливу (злому).

CISA 06520

Одним з найпоширеніших замків, є сувальдний. З характерних відмінностей даного типу, відзначимо значно виросли розміри ключа в порівнянні з англійським і фінським побратимом. Даний ключ виконаний таким чином, що висота кроку нарізки борозен на стрижні значно підвищує захист механізму, від спроби проникнення в приміщення при використанні відмичок. Сувальдний механізм стане відмінним вибором для тих, хто цінує високу якість і надійність. Приємно що для зручності користувача провідні світові виробники механічних замків створили власні комплекти для перекодування - CISA 06520 і Mottura 91399. Для підвищення загального рівня безпеки приміщення і надійного захисту замків, рекомендуємо придивиться до установки броненакладки на дверне полотно.

Mottura 91399

Помповий - це один з різновидів ключів для сувальдного механізму. Процес відкриття таким ключем досить простий, він під час заходу в замок, вдавлює сувальди в потрібне положення, там самим відкриваючи замок.


Ключі підвищеної секретності

Дані ключі створені для людей, які ставлять безпека понад усе. Сучасні замкові механізми відкриваються перфорованими ключами (простими словами це «евроключі»). Особливістю даного типу є нанесення перфорації (або нарізки) на пластині - вертикальними, симетричними малюнками на обидві сторони ключа, що дозволяє вставляти їх в замок будь-якою стороною.

Процес створення відбувається завдяки нарізці спеціальною фрезою, яка залишає борозни-поглиблення якоїсь глибини. Такий спосіб виготовлення відрізняється високою надійністю малюнка і забезпечує якісний захист від проникнення з використанням відмичок. Циліндри в свою чергу мають в собі підпружинені піни, їх місцезнаходження повинно ідеально збігатися з заглибленнями на ключі для успішного відмикання механізму. Чим складніше малюнок на ключі (лунка, борозна, поглиблення, інші плаваючі елементи малюнка і т.п.) - тим вище рівень захисту механізму. Загалом, від числа пінів і їх положення залежить кількість можливих кодових комбінацій. Якщо розглядати самі наворочені механізми, то подібних комбінацій може бути кілька мільярдів. Таким чином спроба застосувати відмичку для відкриття замку зводиться до марної трати часу.

Для наочного прикладу, розглянемо циліндр Mottura Champions PRO від перевіреного і надійного у всіх аспектах італійського виробника з світовим ім'ям і бездоганною репутацією. Дана модель пропонується в різних розмірах циліндра і комбінаціях (ключ-ключ та ключ-шток) і є однією з найновіших напрацювань компанії. Champions PRO відмінно справляється з різними спробами розкриття, що підтверджено сертифікатом стандарту EN 1303: 05.

Mottura Champions PRO

Відмінною особливістю механізму є подвійна система кодування і система контролю профілю ключа. Контроль заснований на читання малюнка, нанесеного на ключі, поглибленнях і інших елементах, які є додатковим секретним кодом. Таким чином, замок надійно захищений не тільки від розтину різними відмичками, а й від бампінга.

Окремо скажемо і про захист циліндра від розтину таким популярним способом як висвердлювання. Для забезпечення захисту від такого способу злому, в корпус циліндра виробник встановив штифти (при створенні яких використовувався високоякісний твердосплавний матеріал). Конструктивно Champions PRO створений з лініями розлому на корпусі.

Для зручності використання в комплекті до циліндра йде п'ять ключів, а якщо Ви бажаєте створити максимальний затишок і комфортно користуватися механізмом - вибирайте комплектацію «ключ-шток», до якої йде поворотна ручка Mottura 99505.

Mottura 99505

Технології не стоять на місці, і щороку з'являються все нові і продумані модифікації як ключів, так і механізмів в цілому. Але, як і будь-яке приміщення, в якому зберігаються матеріальні цінності, або це житлові будинки / квартири ... наші механічні замки, також потребують якісного захисту. Тому не зайвим буде нагадати, про важливість встановлення таких додаткових елементів захисту як броненакладки і бронепластини. А вибираючи замок з можливістю перекодування секретного коду, Ви отримуєте хорошу можливість управляти безпекою самостійно. Адже для зміни секретності замку з механікою від CISA і Mottura, Вам більше не потрібно шукати висококваліфікованих фахівців, все у Ваших руках!

Супутні товари

Схожі статті

16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
25.02.2021
Кожен власник нерухомості, будь то квартира або будинок, огороджена ..
Ніколи не міняйте серцевину на вхідних дверях, не прочитавши цих порад!
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
21.07.2021
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..
Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка
02.08.2021
Чим керуються виробники механічних замків, фурнітури і циліндрів при..
Огляд циліндра Mottura Champions Pro
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги
10.09.2021
Що потрібно знати і з чого почати знайомство з замикаючими елементам..
Купуємо замки механічні та електромеханічні правильно

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре