Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Як відомо, навіть найдорожчий і надійний замок, будь то запірний мех..

Як підвищити взломостійкість дверей частина 2

Як відомо, навіть найдорожчий і надійний замок, будь то запірний механізм на основі механіки або електрозамок CISA, Mottura або іншої марки виробників дверної фурнітури, піддається злому. І якщо у випадку з відомими виробниками замків за типом CISA і Mottura підібрати аналог або виготовити дублікат являє собою досить нетривіальну задачу, то проти силового методу злому захиститься буває куди як складніше. Тому все більше виробників білядверної продукції звертають свою увагу на додаткові механізми і пристосування, здатні запобігти можливості злому дверей.

Додатковий замок-невидимка

Замок невидимка Гардиан

Ефективним і набираючим популярність способом підвищити рівень взломостійкості дверей є встановлення додаткового замка-невидимки. Замок являє собою комбіноване пристрій, що складається з двох частин: механічної та електронної.

Механічна частина - це запірний механізм, оснащений електромотором, а електронна складова - це блок управління.

Безумовними плюсами такого виду пристрою є відсутність у нього замкової щілини (що дозволяє не турбуватися про можливість розкриття відмичкою або підбором дубліката ключа) і висока опірність механічним навантаженням (у деяких моделей ця цифра може досягати значення в кілька тонн).

Такий замок откривется зовні за допомогою спеціального брелка, використання якого кожен раз фіксується з метою запам'ятовування, ким і в який час був здійснений вхід. З внутрішньої сторони приміщення є можливість відкрити замок як за допомогою ключа (брелка), так і вручну.

Така можливість буде не зайвою в разі виникнення позаштатної чи екстреної ситуації, коли часу на пошук брелка може і не бути. Принцип роботи замку-невидимки досить простий: при отриманні сигналу з брелку, електронний пульт управління здійснює відкриття / закриття засувки замка за допомогою електромотору, потужності якого вистачає для опору механічному злому із зусиллям до декількох тонн.

Різновидом такого типу замка є модель, призначена тільки для відкриття дверей. В такому випадку закривання відбувається при закритті дверного полотна, але тоді потрібно вручну провести взвод замку, тобто при закриванні дверей необхідно підняти важіль.

Така модель знайшла найбільше застосування серед квартирних дверей і дверей власних будинків. Що ж стосується електронного блоку управління, то, за своєю суттю, це маленький комп'ютер, що володіє розширеним функціоналом, серед якого може бути присутнім відправка СМС-повідомлень на вказаний номер у разі активації системи, можливість перезапису ключа (брелку), використання мобільного телефону замість ключа, включення сирени і багато іншого.

Таким чином, додатковий замок-невидимка в тандемі з надійним основним дверним замком (типу Mottura або CISA) істотно підвищує шанс користувача залишитися живим і здоровим і зі збереженням нажитого непосильною працею особистого матеріального майна.

Супутні товари

Схожі статті

31.03.2020
Спершу розберемося з визначенням, що ж таке бронепластина і що саме ..
Для чого потрібна бронепластина?
07.07.2020
Переймаючись питанням підвищення особистої безпеки кожна людина, в п..
Як підвищити зломостійкість дверей

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре