Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Кожен вирішує для себе, скільки він готовий платити за безпеку примі..

Як вибрати захисний замок? Три основні поради

Кожен вирішує для себе, скільки він готовий платити за безпеку приміщення та збереження майна. Давайте розглянемо, що сьогодні користується популярністю серед замкових механізмів. Проведемо невелике порівняння замків і спробуємо зробити оптимальний вибір.

Захисним замком прийнято вважати механізм в основі якого лежить захист від грубого (вандального) злому з продуманою інтелектуальної захистом. Такі механізми не вийде швидко розкрити за допомогою відмички, але, як і всі придумане однією людиною для захисту може бути розкрите іншою людиною. Розглянемо завдання, які стоять перед захисним механізмом, це:

 • забезпечення максимальної безпеки.
 • максимально-можлива витратність часу на розтин замку для злодія.

Залишаючи приміщення, залишаючи його на деякий час без особистої уваги-присутності, ми повинні бути спокійні за збереження всього і всієї в ньому. Для цього ми повинні бути впевненими в надійності замку, його серцевини. Характерною особливістю якісної серцевини є складність її секрету і висока взломостійкість. Надійна серцевина не підведе вас в потрібний момент.

CISA RS3 S

На ринку захисних механізмів багато пропозицій, але далеко не всі вони дійсно надійні і стоять витраченого часу і уваги. Купити електромеханічний замок високої якості сьогодні не проблема, якщо вибирати з перевірених виробників. До таких безумовно відносяться замки від CISA. Зарекомендували себе з краще боку в плані безпеки і зручності. Кількість позитивних відгуків і коментарів під захисними замками від італійського виробника CISA говорить багато про що. А що застосовуються в збірці запатентовані технології не залишають великих надій хакерам і любителям поживитися чужим майном. Тому перед тим, як придбати електронно-механічний замок або зробити вибір на користь перевіреної часом класики з механіки, пропоную вам ознайомитися з нашими порадами.

Три основні поради при виборі захисного замку:

 • серцевину замка можна купувати тільки від перевіреного виробника. Ніколи не купуйте захисний замок або його елементи на базарах або з рук. Купівля дверного замка - відповідальний момент. Приділіть свого часу і пильну увагу цьому питанню, не поспішайте.
 • в процесі вибору уважно ознайомтеся з характеристиками замку. Зверніть увагу на такі параметри, як: комплектація; матеріали виготовлення; йдуть загартовані стрижні в комплекті (чи зможуть вони протистояти висвердлюванню і іншим видам злому); товщина загартованої пластини (вона повинна бути достатньою щоб протистояти вандальним методам розтину або відгинання); наявність захисних елементів в замку від відмичок.
 • якісний захисний замок коштує недешево. Тому, не втрачайте часу на дешеві і хвалені копії, працездатність яких «оспівується» продавцем, які незрозуміло ким і де зроблені, не кажучи про що надається ними безпеки. Серцевина замка повинна складатися з якісних матеріалів, стійких до різних спроб її злому і навіть деформації. Саму серцевину варто захистити броненакладкою для максимального ускладнення роботи злочинцеві. Купуючи захисний замок - згадайте для кого ви це робите і навіщо. Не сумніваюся, що тоді ваш вибір виявиться найвірнішим і правильним.

Залежно від того, що або кого ми хочемо захистити, ми звертаємо увагу на різні категорії замків. Наприклад, ви розглядаєте швидкий доступ на територію, але з хорошим рівнем захисту. Тоді вам слід розглянути кнопкові моделі замків. Детально про них і про інші варіанти поговоримо далі.


Замок кнопковий механічний

З різноманітності і широкого вибору замків, кнопкові стоять як би окремо. Такі замки, часто застосовуються не тільки у великих компаніях, але і знаходять вдале застосування в домашньому побутовому використанні. Модель CISA 1A731, електромеханічний замок накладного типу. В основі замку вбудований циліндр, який призначений для установки на дверне полотно товщиною до 55 мм. Інсталювати замок можна як на металеві двері, хвіртки або ворота (в'їзні на територію або гаражні), так і на дерев'яні полотна.

CISA 1A731

Замок від CISA 1A731 пропонує:

 • безшумну роботу. Завдяки злагодженій роботі внутрішніх елементів.
 • збільшену опірність до доданому до дверей зусиллю. Досягнуто і з кожною новою моделлю вдосконалюється завдяки багаторічному досвіду розробок і експериментів.
 • запатентовану систему стійкості до таких видам впливу як вібрація і удари. Увага до найдрібніших деталей корпусу і механізму від італійського гіганта вражає і вселяє довіру.

Наприклад, кодовий механічний замок на двері відрізняється від кнопкового механічного замка в своїй продуманості. Так кодові замки популярні для використання в офісних приміщеннях або лабораторіях. Надійність кріплення замкового механізму, підкріплено його секретом. Наприклад, дуже зручно використовувати кодовий замок в офісі великого бізнес центру. Зручність від використання кодового замка в наступному:

 • немає необхідності носити з собою ключі, магнітні картки або брелоки.
 • в будь-який час код доступу можна змінити.
 • швидкий доступ в приміщення шляхом введення секретної комбінації.
 • сучасний дизайн виконання замків впишеться в будь-який інтер'єр.
 • простота і універсальність установки практично на будь-яку товщину полотна.

Недоліки кодового механічного замка:

 • конструктивні елементи замку (такі як кнопки, гравірування на передній панелі) встановленого на дверях під'їзду багатоповерхівки, швидко приходять в непридатність через інтенсивності використання.
 • рівень захисту дешевих примірників годиться часом лише проти «випадкових» перехожих.

Якщо порівнювати наведені вище типи замків, можна зробити висновки, що кожен з них має свої плюси і недоліки у використанні. Але не можна зменшувати і той факт, що кожен із замків при правильному місці його застосування - надасть нам надійний захист. Будь то механічні замки або електромеханічні замки, вибирати для себе потрібно виходячи з потреб і можливостей.

А чи замислювалися ви про захисному замку для вашого автомобіля? Пропоную розглянути варіант замку для підняття загального рівня безпеки авто і дізнатися куди і для чого ставлять подібні замки.


Мультілок на коробку передач ціна і якість

Механізмів, що забезпечують безпеку, не буває багато, а в наш час захисту вимагають не тільки вдома, сейфи, ворота або складські приміщення - автомобілі не виняток. Навіть встановлена ​​сигналізація в машині не може гарантувати повну безпеку автомобілю. З точки зору надійності, прихованості та функціональності - ідеальним вибором стане мультилок на кпп. Замки мультилок відносяться до механічного способу захисту. Їх застосовують дуже часто, в розвинених містах навіть масово. А все тому, що сьогодні комплекс безпеки авто складається з сигналізації в парі з замком мультилок.

Мультилок на коробку передач

В автомобілі механічне блокування буває двох видів:

 • універсальним. Застосуємо для будь-якого типу автомобіля незалежно від року випуску, модельного ряду і т.п.
 • модельним. Встановлюється з прицілом на певні модифікації коробок передач.

Будь-який з варіантів ділиться за принципом дії на:

 • штирьовий. Виглядає нехитро, навіть грубо ... Принцип роботи - кожен раз при використанні, вставляється металевий стрижень в заздалегідь підготовлений отвір. Для того, щоб почати рух автомобілем, стрижень потрібно діставати.
 • бесштиревой. Установка проводиться тільки фахівцем. Всі роботи по інсталяції захисту проводяться всередині самої коробки передач. Зовні на коробці буде видно тільки отвір для замка. Такий принцип установки вважається більш надійним, красивим і комфортним.

Крім мультилок не менш популярним вважається замок на рульовий вал гарант. Суть захисту такого механізму в тому, то стрижень вставляється в спеціальну муфту, встановлену на рульовому валу. При наявності стрижня в муфті, кермо автомобіля неможливо повернути ні в яку сторону. Розблокувати кермо можна тільки маючи спеціальний комплект ключів. Даній спосіб захисту автомобіля набагато дешевше ніж установка замку на коробку передач. При цьому цілком реально провести установку захисту автомобіля самостійно.

При виборі захисного замку, обов'язково скористайтеся нашими порадами. Тільки вибір на користь якісного замку стане запорукою вашого спокою і збереження майна!

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
В даний час все більшу популярність отримують електромеханічні зам..
Вибір електромеханічного замку
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
07.06.2021
Безліч пропозицій на ринку механічних замків обумовлено жорсткою кон..
У чому перевага замків Revolution Pro?
17.06.2021
Кожен раз роблячи важливу покупку, ми пильно вивчаємо всі нюанси, ог..
Як відрізнити підробку від оригіналу при виборі електромеханічних замків?
21.06.2021
Електромеханічні замки, як представники нового покоління механізмів ..
Який термін служби у електромеханічних замків? Чи є гарантія на термін служби
31.07.2021
Механізми, встановлені на вхідних дверях квартир в багатоповерхових ..
Ключі для перекодування замка, не всі знають для чого вони потрібні
31.08.2021
Дискусії про надійність того чи іншого замку для будинку, можна прод..
Вибір надійного замка для будинку
15.01.2022
Циліндрові замки вважаються одними з найпопулярніших типів замикаючи..
Циліндровий механізм для вхідних та міжкімнатних дверей
29.08.2022
Mottura – італійський бренд, широко відомий у всьому світі високоякі..
Mottura купити замок

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре